Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

handballer czy rozbudowali ci stadion? bo u mnie w zarzadzie nie ma jeszcze takiej opcji w pytaniach i mam nadzieje ze sie kiedys pojawi, bo frekwencja wynosi ok 50 osob xdi zdradzisz jakies szczegoly jak udalo ci sie awansowac, bo ja juz widze ze to bedzie dluga droga

 

nie moglem edytowac tamtego posta nie wiem czemu ale tego juz tak

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do bardziej doświadczonych(ja jestem na 10 kolejek przed końcem drugiego sezonu). Chodzi mi o zmienną reputację w kwestii finansowych. Czy, jeżeli liga wzrasta poziomem, to i zmienia się kwestia nagród pieniężnych za ociągnięcia, czy jednak ta zmienna reputacja jest mocno ograniczona i zrobienie Realu(wiem, nie o to chodzi w tej grze) np. w polskim klubie jest praktycznie niemożliwe nawet za sto lat?

 

Sprawa druga to taka, że chyba jakiś fake jest w tych comiesięcznych nagrodach, skoro na koniec sezonu jakieś wyróżnienie wpadnie, ale nominacji dla piłkarza miesiąca jeszcze nie dostałem. Mimo, że w tym roku rozgrywki ligowe Lechem zdominowałem(22 kolejki przy 3 remisach i reszcie wygranych), a o kilku zawodników bije mi się pół Europy oferując sumy z rzędu 15,16 mln euro.

 

 

edit:

heh zaraz po napisaniu tego posta skończyłem kolejny miesiąc i zgarnąłem wszystkie miejsca na piłkarza miesiąca. Także drugi akapit mojego posta już nieaktualny ;P

Odnośnik do komentarza

Dokładnie chodziło mi o to, o czym mówił kolega wyżej. Chyba logiczne jest, że kiedy liga polska w rankingu gry będzie przodować, to nagroda pieniężna za transmisje(czy też za samo miejsce) powinna być większa. Jednak tą całą logikę burzy pewien artykuł, który gdzieś tam przypadkowo przeczytałem(ale nie potrafię sobie przypomnieć źródła, stąd mój odzew na forum), w którym ta rzeczywistość zmiennej reputacji jest mniej kolorowa, także dlatego pytam...czy nagroda za mistrzostwo Polski i prawa transmisji jest zawsze taka sama, niezależnie od rankingu? Jeżeli tak, to powiedz mi, jak niby chcesz wprowadzać filozofię Realu i jego 80-milionowe transfery w Polsce(oczywiście pytam teoretycznie, bo wiadomo, że w tej grze można kupić tanio jakiegoś geniusza bez medialnego szumu i zresztą cała zabawa nie polega na kupieniu sobie trofeum).

 

Ostatnim managerem w jakiego grałem, był fm 08 i tam pamiętam, w Barcelonie po sezonie dostałem tyle manny z nieba, że można było mieć wszystko(a raczej wszystkich). FM 11 jest moim pierwszy od tego czasu, gram Lechem i mówiąc szczerze...do powrotu do serii zmusiła mnie możliwość zmiennej reputacji. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

ok ale gdzies czytalem ze byly jakies problemy, z tymi nizszymi ligami, jak sie zaczynalo jakims ostatnim zespolem, no i o to mi chodzi czy bedzie wszystko w porzadku, no to jeszcze mi podpowiedzcie jaki zespol wybrac moze jest jakis ciekawy;) , w ostatniej lidze chcialem wybrac Gloucester City nie wiem czemu ale teraz chyba bede mial dylemat xd

Polecam gloucester city 6 liga north. Duży stadion, niskie kwoty na wynagrodzenia bardzo słaba drużyna. Trzeba się pobawić aby coś z tego było ;) U mnie po roku tylko prezes będzie stary ;) ale za to awansujemy (chyba, że nie) bo ostatni mecz przegrałem :wszystkozle: bo zachciało mi się powiedzieć na konferencji, że trener przeciwnej drużyny jest raczej słaby. No i musiał udowodnić, że jednak nie ;)

Z niższych lig też można grać bo próbowałem jakąś drużyną grającą w parku w 10 lidze ;) ale to jest żenada. Nie masz nic na wynagrodzenia, twój asystent pracuje za darmo jak i wszyscy zawodnicy, ale co chwila mówi, że chce odejść i musisz szukać sobie innego. Żadnych trenerów czy kogoś takiego nie ma, stadion niby jakiś jest ale trybun już nie ma tylko trochę miejsc stojących :D Nie no taka rozpacz, że już bez przesady.

 

liga działa bez problemu na patchu 11.1.1

 

 

Tez kiedys zagrałem w nizszej lidze angielskiej, a konkretnie w 11, w 11 i 10 lidze jest taki problem, ze kazdy moze wziac sobie zawodnika za darmo, od 9 ligi mozna podpisywać kontrakty na czas okreslony, wiec teraz gram od 9 :)

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Gram ustawieniem 4-5-1, wszyscy zawodnicy w poleceniach mają ustawione strzały z dystansu na "rzadko", a efekt? W meczu oddanych na bramkę przeciwnika 15-20 strzałów w tym 8-10 z dystansu i ani jeden (strzał z dystansu) nie przynosi gola. Jak widać - polecenie by unikali strzałów z dystansu ma się nijak do poczynań zawodników. Co najmniej połowa strzałów w meczu

jest z dystansu i same pudła. Choć teoretycznie niektórzy z nich mają całkiem niezły poziom tej umiejętności. Do tego w ulubionych zagraniach mają "szuka podań zamiast okazji do strzału".

Po drugie w meczu widzę np. zawodnik mija obrońców i zamiast podbiec do bramkarza by zwiększyć sobie szansę na strzelenie bramki ten od razu uderza. Jednym z ulubionych zagrań jest "próbuje mijać bramkarza" Tak więc po kiego czorta te ulubione zagranie, skoro zawodnicy i tak robią co innego!

Jak można wyeliminować I i II problem?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do was. Jak u was wyglada sprawa z budzetem na transfery? I ile wydajecie na pensje dla graczy? Pytanie chcialbym skierowac glownie do osob grajacych zespolami z ekstraklasy. Mam wrazenie ze mam prezesa (bez obrazy) zyda, ktory zaskoczyl mnie w pierwszym sezonie gdy prowadzilem LECHA i dal 6,5mln funtow. A w nastepnych ... 160tys to maks.

Odnośnik do komentarza

no wlasnie to mnie zdolowalo ze kazdy moze mi podebrac zawodnika za darmola... ale prosilem zarzad o status profesjonalny i sie zgodzili za sezon wiec moze to okielznam, chociaz z drugiej strony to nie wiem z czego bede placil zawodnikom xd ale najwazniejsze to zlapac klub patronacki i kilku sciagne, a jak poprosilem o to, to najpierw odp mi ze nie chca sie za bardzo uzalezniac... w 10 lidze xd miazga ale pozniej ich przekonalem to nic nie znalezli,

Odnośnik do komentarza

mija obrońców i zamiast podbiec do bramkarza by zwiększyć sobie szansę na strzelenie bramki ten od razu uderza.

Jak można wyeliminować I i II problem?

u mnie napastnik w takiej sytuacji zamiast biec na bramkę ucieka z piłka do linii bocznej, zamiast iść sam na sam z bramkarzem, co mam ustawić ?

Odnośnik do komentarza

witam. mam pytanie na temat "budowa nowego stadionu" zarzad mi sie zgodzil na budowe stadionu i zaczelo sie planowanie. wszystko było by fajnie gdyby po tym okresie planowania ktory konczy sie 21.06.2015 zaczeli budowac.mam 2016 okres planowania dawno minął a tu nic! nie ma nowego stadionu:(

Panowie czy ktos juz wybudowal sobie nowy stadion? czy tylko ja mam ten problem??

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do was. Jak u was wyglada sprawa z budzetem na transfery? I ile wydajecie na pensje dla graczy? Pytanie chcialbym skierowac glownie do osob grajacych zespolami z ekstraklasy. Mam wrazenie ze mam prezesa (bez obrazy) zyda, ktory zaskoczyl mnie w pierwszym sezonie gdy prowadzilem LECHA i dal 6,5mln funtow. A w nastepnych ... 160tys to maks.

 

U mnie Wojciechowski sępi jeszcze bardziej wyłożył milion euro na starcie i nic nie dorzuca. kasa leci na minus dodatkowo bo stadion maly do tego bazy nichce rozbudować :sciana:

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mógłby mi ktoś podac, a właściwie wkleic tutaj, te kilka linijek tekstu odpowiedzialnych za kolor atrybutów z FM '11, tak bym mógł ich użyc w poprzedniej wersji, bo bardzo mi sie podobają, a póki co nie zakupiłem jeszcze gry...?? Chodzi mi o ten podstawowy skin z białym tłem.

 

Z góry dziękuję.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...