Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy zna ktoś porty które trzeba odblokować żeby grać w sieci, znalazłem tylko te z wersji 08 lecz odblokowałem je i nadal nie mogę się połączyć, być może mogły się zmienić. Z Fifa miałem podobne problemy ale tam porty do odblokowania były w instrukcji i podziałało. Jeśli mógłby ktoś podać te porty lub powiedzieć mi że się nie zmieniły od wersji 08, będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

No i gra się posypała....

Mecz Lech - GKS Bełchatów, 6o minuta robię 3-cią zmianę (przegrywam 0:1, nie strzeliłem dwóch karnych, GKS gra w 10) ściągam Arboledę a wprowadzam Chrapka. I w tej samej sekundzie kontuzji doznaje Rudnevs, gram w 10 (nie mam już zmian) ale co ciekawsze na boisku nie ma Chrapka a w ataku gra Arboleda, zmiany nie mogą zrobić.

W efekcie przegrywam 0:1, dziękuję za taką szopkę...

Odnośnik do komentarza

Kolega gra lechem i spadł do 1 ligi a ma zaznaczoną tylko e-ligę. Wywalili go i nie może wrócić do lecha. Jak to zrobić ? Czy jedyną możliwością jest roczny urlop, czekać aż lech awansuje i dodać nowego managera ?

 

 

 

W grze tylko taki jest sposób, ale przecież nie jest powiedziane, że Lech wróci...

Odnośnik do komentarza

Czy gra ktoś kto ma przyblizona szybkosc rozgrywki ustawiona na powiedzmy tylko 1 gwiazdke ? Jak gra chodzi w takiej sytuacji ? Ile sezonow mozna pograć ?

ja mam na pół gwiazdki :P ok 12 lig wybranych i u mnie szybko chodzi ;)

 

 

Załadowałem najwyzsze rozgrywki z takich krajow jak: argentyna brazylia anglia belgia bulgaria chorwacja czechy francja hiszpania holandia niemcy Polska portugalia rumunia serbia ukraina włochy, mam póltorej gwiazdki, na poczatku tez chodzi fajnie, ale mi chodzi o to jak szybkosc gry bedzie wygladala powiedzmy po 3 sezonach, ktory sezon grasz na tych 12 ligach ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...