Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co mam robić? Gram ŁKSem, skończyłem rundę. Zawodnikom kończą się kontrakty i domagają się podwyżek na które mnie nie stać, niektórzy mają swoich agentów a oni chcą kilkadziesiąt tysięcy za podpis ich zawodnika. Trzon drużyny rozpada się, gracze odchodzą, nie wiem co mam robić...

Odnośnik do komentarza

Panowie co mam robić? Gram ŁKSem, skończyłem rundę. Zawodnikom kończą się kontrakty i domagają się podwyżek na które mnie nie stać, niektórzy mają swoich agentów a oni chcą kilkadziesiąt tysięcy za podpis ich zawodnika. Trzon drużyny rozpada się, gracze odchodzą, nie wiem co mam robić...

 

Jak jesteś jeszcze przed styczniem to sprzedaj część z tych, którzy nie chcą przedłużyć, a jak nie uda Ci się na nich zarobić to nawet oddaj za darmo, żeby tylko zeszli Ci z budżetu płac. Jeśli masz już po 1 stycznia, to raczej masz pozamiatane, bo mało kto będzie chciał za nich zapłacić, ale może ktoś się skusi na wzięcie ich za darmo.

 

Tak czy inaczej masz nauczkę, żeby na początku sezonu sprawdzać kto będzie chciał przedłużyć kontrakt i sprzedawać tych, którzy nie chcą tego zrobić :P

Odnośnik do komentarza

 

chcialbym zobaczyc jak metoda save load zdobywasz mś z san marino. nie uzywalem zadnycg edytorow, w lm zdarza mi sie cos wczytac z kilku powodow:

- czekam na latki bo obecnie jest duzo bugow a chce sie troche zaznajomic z gra

-nie jestem jakims maniakiem fma jak Ty, nie znam sie za bardzo na taktykach itd,zreszta to takse sciagnalem z neta, gram dlatego ze interesuje sie pilka nozna i takimi grami

- jestem osoba niecierpliwa i dlatego czasami wczytuje mecze.

 

duzo osob tak gra, do tego uzywajac jeszcze innych wspomagaczy

 

aha, LM wygralem 2 razy, rozgrywajac przy tym 5 sezonow, to tak dla jasnosci bo niektorzy nie umieja czytac

to powiedz mi kolego jaki jest sens grac jak robisz save&load? moim skromnym zdaniem grajac w ten sposob gra traci sens, a jak jestes niecierpliwy to graj w inne gry

 

ja zaczynalem grac stala rzeszow od 2 ligi i po 5 sezonach jestem juz w ekstraklasie, a najbardziej bolalo jak w zeszlym sezonie mialem zalamanie formy w koncowce i zajalem 3 miejsce w 1 lidze a strata byla 2 pkt do drugiej w tabeli arki, ale coz trzeba bylo zaczac sezon od nowa wzmocnic jeszcze sklad i awansowalem zdobywajac mistrzostwo 1 ligi;) a teraz mam teraz straszna radoche jak na moj mecz z wisla przyszlo 4 tys ludzi;) i mecz sie skonczyl remisem 3-3

to jest wlasnie najpiekniejsze w tej grze

 

gram w te gre od serii CM 2 czyli od jakichs 14 lat (odpuscilem tylko FM 2010)i nigdy nie zrobilem save&load

czasem szlag trafial jak dostawales baty od druzyn duzo slabszych to najwyzej wtedy kilka dni nie gralem bo sie obrazalem na gre, ale nie wytrzymywalem zbyt dlugo w gniewie i po kilkudniowej kwarantannie gralem znowu

a mlodszym graczom przypomne ze wtedy nie bylo tak szeroko dostepnego internetu i nie bylo mowy o sciagnieciu taktyki treningu i innych dodatkow do gry

 

ale sie rozpisalem;)

Odnośnik do komentarza

heh, jak to mawia mój 2.10 letni syn: ty chyba zwariowałeś? :D po to się czeka rok, czasem dwa albo trzy na nowy wyrzut ze stajni SI, żeby przeżywać te emocjonujące chwile. pamiętam jak na osiedlu było pięć kompów, w tym tylko ja z bratem i jednym takim wariatem graliśmy hotseata, po 10-15 godzin dziennie w 03/04. masakra.

Odnośnik do komentarza

 

chcialbym zobaczyc jak metoda save load zdobywasz mś z san marino. nie uzywalem zadnycg edytorow, w lm zdarza mi sie cos wczytac z kilku powodow:

- czekam na latki bo obecnie jest duzo bugow a chce sie troche zaznajomic z gra

-nie jestem jakims maniakiem fma jak Ty, nie znam sie za bardzo na taktykach itd,zreszta to takse sciagnalem z neta, gram dlatego ze interesuje sie pilka nozna i takimi grami

- jestem osoba niecierpliwa i dlatego czasami wczytuje mecze.

 

duzo osob tak gra, do tego uzywajac jeszcze innych wspomagaczy

 

aha, LM wygralem 2 razy, rozgrywajac przy tym 5 sezonow, to tak dla jasnosci bo niektorzy nie umieja czytac

to powiedz mi kolego jaki jest sens grac jak robisz save&load? moim skromnym zdaniem grajac w ten sposob gra traci sens, a jak jestes niecierpliwy to graj w inne gry

 

ja zaczynalem grac stala rzeszow od 2 ligi i po 5 sezonach jestem juz w ekstraklasie, a najbardziej bolalo jak w zeszlym sezonie mialem zalamanie formy w koncowce i zajalem 3 miejsce w 1 lidze a strata byla 2 pkt do drugiej w tabeli arki, ale coz trzeba bylo zaczac sezon od nowa wzmocnic jeszcze sklad i awansowalem zdobywajac mistrzostwo 1 ligi;) a teraz mam teraz straszna radoche jak na moj mecz z wisla przyszlo 4 tys ludzi;) i mecz sie skonczyl remisem 3-3

to jest wlasnie najpiekniejsze w tej grze

 

gram w te gre od serii CM 2 czyli od jakichs 14 lat (odpuscilem tylko FM 2010)i nigdy nie zrobilem save&load

czasem szlag trafial jak dostawales baty od druzyn duzo slabszych to najwyzej wtedy kilka dni nie gralem bo sie obrazalem na gre, ale nie wytrzymywalem zbyt dlugo w gniewie i po kilkudniowej kwarantannie gralem znowu

a mlodszym graczom przypomne ze wtedy nie bylo tak szeroko dostepnego internetu i nie bylo mowy o sciagnieciu taktyki treningu i innych dodatkow do gry

 

ale sie rozpisalem;)

 

Każdy gra tak aby gra mu przyjemność sprawiała . Ja po raz pierwszy od cm4 gram zrobioną przez siebie taktyką i gra mi się lepiej , ale jak ktoś lubi grać SAVE&LOAD niech gra , byle fajnie spędzić czas

Odnośnik do komentarza

 

Każdy gra tak aby gra mu przyjemność sprawiała . Ja po raz pierwszy od cm4 gram zrobioną przez siebie taktyką i gra mi się lepiej , ale jak ktoś lubi grać SAVE&LOAD niech gra , byle fajnie spędzić czas

Racja. Byle tylko przy chwaleniu się wynikami zaznaczał, że gra S&L ;)

Odnośnik do komentarza

gdzie znajdę w grze zakładkę: spotkanie ze sztabem szkoleniowym??

 

 

 

Takiej zakładki nie ma. Co jakiś czas zostaniesz poproszony o spotkanie z trenerami z Twojego klubu i albo się godzisz na rozmowę, albo po prostu odrzucasz.

wybierz Skład, potem z waskiego paska miedzy lista skladu a gornym menu wybierz "podpowiedzi wspolpracownikow"

Odnośnik do komentarza

gdzie znajdę w grze zakładkę: spotkanie ze sztabem szkoleniowym??

 

 

 

Takiej zakładki nie ma. Co jakiś czas zostaniesz poproszony o spotkanie z trenerami z Twojego klubu i albo się godzisz na rozmowę, albo po prostu odrzucasz.

wybierz Skład, potem z waskiego paska miedzy lista skladu a gornym menu wybierz "podpowiedzi wspolpracownikow"

 

 

A faktycznie. Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza

Witam, pewnie większość z Was zna lub przynajmniej słyszała o rozmowach motywacyjnych i poradniku niejakiego Wolfsong'a. Otóż zrobiłem w Excelu uproszczoną i spolszczoną wersję jego poradnika odnośnie rozmów motywacyjnych pod FM'a 2010, którego oryginalną wersję możecie znaleźć tutaj:

 

http://community.sig...talk-Guide-2010

 

Rozmowy idealnie spisują się także w najnowszej odsłonie FM'a, dlatego osobiście polecam się z tematem zaznajomić ;). Zrobiona przeze mnie uproszczona i pl wersja znajduje się tu:

 

http://www.przeklej....sx-0023no40t5a5

 

Uprzedzając pytania - rozmowy w przypadku zdenerwowania wśród zawodników pozostały puste, gdyż po pierwsze w oryginale autor niezbyt się nad tym rozwodzi, a po drugie rzadko mi się osobiście w grze zdarzała taka sytuacja :).

 

 

Mam nadzieję, że komuś pomogę, uprzyjemnię i uproszę grę, pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza

Witajcie

 

Ostatnimi czasy sledze forum sortitoutsi i znalazlem taki oto watek http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/47464-3d-kits-for-fm2011/.

3D kits podczas obserwowaniu meczu w 3D. Na zdjeciach wyglada to niesamowicie, niestety grono ktore moze pobrac ten plik (ciage aktualizowany) jest waskie. Napisalem prywatna wiadomosc do autora, niestety jak mozecie sie domyslec, nic to nie dalo. Czy ktos z Was posiada ten dodatek? Jezeli tak to prosze dajcie znac na PW.

 

Pozdro600

Proszę bardzo, niech wszyscy mają. Później wrzucę pusty szablon.

Odnośnik do komentarza

Witajcie

 

Ostatnimi czasy sledze forum sortitoutsi i znalazlem taki oto watek http://www.sortitoutsi.net/forum/topic/47464-3d-kits-for-fm2011/.

3D kits podczas obserwowaniu meczu w 3D. Na zdjeciach wyglada to niesamowicie, niestety grono ktore moze pobrac ten plik (ciage aktualizowany) jest waskie. Napisalem prywatna wiadomosc do autora, niestety jak mozecie sie domyslec, nic to nie dalo. Czy ktos z Was posiada ten dodatek? Jezeli tak to prosze dajcie znac na PW.

 

Pozdro600

Proszę bardzo, niech wszyscy mają. Później wrzucę pusty szablon.

 

 

Tam jest tylko Anglia, Irlandia i Ukraina :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...