Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie do ludzi zaczynających karierę w najniższych ligach:)

Otoż zacząłem rozgrywkę w najniższej lidze hiszpańskiej z myślą o przejmowaniu co jakiś czas coraz lepszego klubu, jak na razie udało mi się awansować z Universidad de Las Palmas do Warty Poznań - czy w miarę osiągania dobrych wyników jest szansa na to aby w późniejszych sezonach pojawiła się oferta z klubów pokroju Manchesteru United lub Barcelony? Jeśli ktoś zaczynał grę w podobny sposób to niech się pochwali przebiegiem kariery:)

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję pomocy. Otóż, cały czas miałem tak, że na ekranie wyboru składu przed meczem, zawodnicy byli posegregowani podłóg wyznaczonej pozycji na boisku, a ci nie wybrani, byli ustawieni według swojej pozycji, tzn. wpierw miałem zawodników wybranych do meczu, potem niewybranych w kolejności bramkarze-obrońcy-pomocnicy-napastnicy. Jednak coś mi się przestawiło i albo mogę mieć wyświetlany skład podłóg pozycji (bez rozróżnienia wyboru w składzie) lub podłóg wyboru w składzie ale niewybrani zawodnicy są w rozsypce a nie zgodnie z pozycjami. Jak mogę wrócić do pierwotnego stanu?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Witam, gram lechem i mam 2013 rok...przez te lata zarzad nie znalazl mi ani jednego klubu filialnego.tez tak macie? aha, oplaca sie w nowym fmie wysylac mlodych na wypozyczenia?

 

Na początku gry są chyba 4 kluby filialne. Później u mnie nawiązali współprace z Szachtarem jako klub partnerski.

Odnośnik do komentarza

Witam, gram lechem i mam 2013 rok...przez te lata zarzad nie znalazl mi ani jednego klubu filialnego.tez tak macie? aha, oplaca sie w nowym fmie wysylac mlodych na wypozyczenia?

 

Na początku gry są chyba 4 kluby filialne. Później u mnie nawiązali współprace z Szachtarem jako klub partnerski.

 

ja mam za dobrych grajkow zeby wypozyczac do takich kiepskich klubow, a tak normalnie to zaden klub nie jest zainteresowany wypozyczeniem zawodnikow ode mnie...dziwne to jest

Odnośnik do komentarza

A mnie z kolei wkurza, że do ligi polskiej (konkretnie do mojej Legii, która wywalczyła awans do fazy grupowej LM, a potem w LE ograła Cluj i minimalnie przegrała z Milanem) nie chcą przychodzić Amerykańce i Australijczycy...tylu ich jest na free transferze po okienku transferowym w ich ligach...a przecież w realu piłkarze obu tych nacji grają lub grali w lidze polskiej (vide Jeremiah White, Michael Thwaite, Jacob Burns)...

Odnośnik do komentarza

A mnie z kolei wkurza, że do ligi polskiej (konkretnie do mojej Legii, która wywalczyła awans do fazy grupowej LM, a potem w LE ograła Cluj i minimalnie przegrała z Milanem) nie chcą przychodzić Amerykańce i Australijczycy...tylu ich jest na free transferze po okienku transferowym w ich ligach...a przecież w realu piłkarze obu tych nacji grają lub grali w lidze polskiej (vide Jeremiah White, Michael Thwaite, Jacob Burns)...

 

 

A jaka w rankingu Ekstraklasa? to nie zależy tylko od klubu, ale i też od prestiżu ligi.

 

Do mnie do Polski przyszedł Mesut Ozil po 30, jak ekstraklasa już u mnie była na 3 miejscu :)

 

Jednak teraz jest era, Juventusu wygrali LM, Superpuchar Europy, swoje ligi i puchary wymiatają :) Skład bardzo dobry

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...