Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki powazny problem z kontraktem menadzera.

podpisałem roczny kontrakt z legia przed koncem sezonu (w drugim sezonie gry) i wszytsko zostalo zalatwione pozytywnie. po rozpoczeciu sezonu okazalo sie ze moj kontrakt wygasl bo nie podpisalem nowego???!!!

zrobilem malego walka przejalem klub nowo powstalym menadzerem po chwili przeszedlem na emeryture i zlozylem podanie starym menadzerem. zarzad legii przedstawil mi warunki na ktore chcialem przystac (bo zalezalo mi na kontynuowani gry w tym klubie) po czym moj wslany menadzer sam automatycznie je odrzucil cyt. "nie jestem obecnie zainteresowany praca w waszym klubie"

Czy ktos moze zna przyczyne???

Odnośnik do komentarza

Ja też napotkałem problem ze skinami oraz grafiką. Żeby nie było aluzji - mam oryginał. Grę instalowałem na lapku z W7 i stacjonarnym z XP.

Gra nie widzi skinów, grafiki, ale za to zauważa taktyki, treningi.

Gram na wersji z łatką 11.1.1 + te wszystkie dodatkowe pliki w data editor.

Katalog domyślny ma taką ścieżkę na XP :

C:\Documents and Settings\Kacper\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011

i co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Da się coś zrobić aby treningi z FM08 wczytały się w 11? Bo dzisiaj próbowałem to pojawił się komunikat, że nie można importować. Stworzyłem je jeszcze chyba w FM07 albo nawet 06 i szkoda by był je stracić bo zawsze dawały radę. Albo przynajmniej jakoś sprawdzić co i jak miałem ustawione?

Odnośnik do komentarza

C:\Documents and Settings\Kacper\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins

 

zgadza się właśnie taka jest ścieżka, po prostu przy wklejaniu zjadło mi \skins

 

wrzuciłem już chyba wszystkie dostępne skiny 2011 i żadanego nie widzi gra, tylko dwa domyślne ...

 

do tego jeszcze problem z grafiką bo jej też nie widzi, a do tego niektórym klubom wyświetla nie ich herb klubowy :)

Odnośnik do komentarza

zgadza się właśnie taka jest ścieżka, po prostu przy wklejaniu zjadło mi \skins

 

wrzuciłem już chyba wszystkie dostępne skiny 2011 i żadanego nie widzi gra, tylko dwa domyślne ...

 

do tego jeszcze problem z grafiką bo jej też nie widzi, a do tego niektórym klubom wyświetla nie ich herb klubowy :)

 

no do tego momentu sciezka oki, ale dalej mozesz miec zle wypakowane

jesli przy klubie jest inny herb to moze byc blad w plikach "config", ewentualnie masz po kilka herbow danego klubu

najlepiej usun wszystko i na spokojnie utworz od nowa

przykladowe sciezki:

C:\Documents and Settings\DOŁEK\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\galaxy\graphics

C:\Documents and Settings\DOŁEK\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\pictures\logos\clubs\poland\normal

Odnośnik do komentarza

MAM PROBLEM. Zainstalowałem Fma i wgrałem patcha oraz grafiki (koszuleczki, twarze, loga) tylko jest problem. Gdy odpalam FMa i chcę zacząć nową grę to nie widać Flag państw, pomyślałem że to nic takiego, przeszedłem dalej ale tam było jeszcze gorzej. Po przejściu już do okna gry wchodzę w taktykę i patrze piłkarzy twarze są, idę dalej ustawiać taktykę ale tu jest problem. Nie widać koszulek na boisku w oknie taktyki i nie mogę żadnego piłkarza wsadzić na pozycję :( może ktoś wie w czym problem ?? POMOCY WAŻNE BO CHCE MI SIĘ GRAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Mi już kilka znalazło filarnych.. zależy jakim zespołem grałem... Tylko w Lille nie znaleźli mi nic ale tam już 4 są na wstępie :P Jak prowadziłem Lecha to nawet zgodzili się na klub patronacki i dostałem 3 do wyboru Salsburg Austria Wiedeń i Szachtar Donieck :) Więc nie wiem może masz tak jak ja w Lille, że nie znaleźli mi odpowiedniego pewnie dlatego, że 4 filarne kluby już są.

Odnośnik do komentarza

Mi już kilka znalazło filarnych.. zależy jakim zespołem grałem... Tylko w Lille nie znaleźli mi nic ale tam już 4 są na wstępie :P Jak prowadziłem Lecha to nawet zgodzili się na klub patronacki i dostałem 3 do wyboru Salsburg Austria Wiedeń i Szachtar Donieck :) Więc nie wiem może masz tak jak ja w Lille, że nie znaleźli mi odpowiedniego pewnie dlatego, że 4 filarne kluby już są.

 

 

Gram sobie Fc Basel, patronacki to mi znalezli fajny-inter mediolan, z filialnych byl jakis malo znany francuski, ale zakonczylem z nimi wspolprace, no i teraz tylko inter mam

Odnośnik do komentarza

mi w 10 lidze angielskiej nie chca klubu patronackiego bo nie chca sie za bardzo uzalezniac.... niezle jaja

Mi zaś w Dover Athletic (Angielska Blue Square Bet South) też na początku nie chcieli ale powiedziałem im, że moglibyśmy wypożyczać zawodników za darmo itp i się zgodzili ;) Znaleźli mi trzy i wybrałem Southampton :)

Ale mimo tego nikt do mnie na wypożyczenie nie chce przyjść ani z Southamton ani też z innych klubów wyższych lig jedynie moge wypożczyć z tego samego poziomu ligi chyba reputacja ligi jest za mała albo klubu... :/

Odnośnik do komentarza

jak graem na starym save (stal rzeszów) to w drugim sezonie w ekstraklasie znalezli mi patronacki ( blackpool lub dnipro) wybralem dnipro, ale tak jak ktos wyzej wspomnial wspolpraca bezowocna jesli chodzi o wypozyczenia tyle tylko ze placili rocznie jakies pieniadze, nastepnie ponownie zlozylem prosbe o patronacki i dostalem do wybory cluj i donieck wybralem donieck i tez nikogo mi nie dali na wypozyczenie, a co do filialnych to zadnego nie udalo mi sie znalezc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...