Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie... Wiecie jak zmotywować zawodników na słabszych przeciwników? Przeważnie w każdym meczu jestem faworytem natomiast w meczach, ze słabszymi rywalami zawodnicy grają na pół gwizdka. Takich rywali powinienem teoretycznie rozbijać w pył a wyniki są po 1:0. W przypadku meczu o stawkę piłkarze grają cudownie wyniki typu 3:1, 3:2, 2:0. Kompletnie nie wiem jak to rozwiązać być może jest na to jakaś taktyka, rozmowa? :/

 

Btw. gram Arsenalem, mecze o stawkę każdy wie jakie są w premiership...

Odnośnik do komentarza

Czy jest gdzieś opcja POŻYCZKI w tej grze ? Bo szukałem i nigdzie nie moge znależć.

 

Nie, pożyczkę może zaciągnąć tylko zarząd.

 

Witam

Mam takie pytanie... Wiecie jak zmotywować zawodników na słabszych przeciwników? Przeważnie w każdym meczu jestem faworytem natomiast w meczach, ze słabszymi rywalami zawodnicy grają na pół gwizdka. Takich rywali powinienem teoretycznie rozbijać w pył a wyniki są po 1:0. W przypadku meczu o stawkę piłkarze grają cudownie wyniki typu 3:1, 3:2, 2:0. Kompletnie nie wiem jak to rozwiązać być może jest na to jakaś taktyka, rozmowa? :/

 

Btw. gram Arsenalem, mecze o stawkę każdy wie jakie są w premiership...

 

Sprawdź to.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak wysłać bramki na Yutuba ? Jaki format musi mieć plik żeby go bezpośrednio wrzucić?

zrob tak: wybierasz mecz, wchodzisz w niego, klikasz upload highlights, wybierasz bramke i upload goal (wiadomo ze musisz miec wpisane w opcjach managera dane z youtuba, no i w opcjach mozesz tez wybrac w jakiej jakosci ma byc ta powtorka zuploadowana i co najwazniejsze musisz miec odpalone 3d - ja mam wylaczone bo lubie 2d).

 

Nie wiem jakie sa zasady w Ekstraklasie ale stilic dostal 2 zolte kartki w jednym meczu (=czerwona) i nie zostal zawieszony na nastepny mecz i nie moglem mu dac kary?

Odnośnik do komentarza

Wiem ze to wszystko pisze w zasadach ligi (ja pisze o ekstraklasie), zastanawia mnie jedynie jak jest w rzeczywistosci bo w grze nie ma zawieszenie za czerwona kartke po 2 zoltych. A co do zasad w fmie to wyraznie pisze "one match ban for every red card". Wiec logiczne jest tez zawieszenie za czerwona po 2 zoltych.

Odnośnik do komentarza

Kara jednego meczu po otrzymaniu czerwonej kartki, jeżeli zawodnik dostanie dwie żółte kartki w jednym meczu w konsekwencji czerwoną, jest to liczone normalnie jako dwie żółte kartki bez czerwonej może dostać w następnym meczu kolejne dwie i zaś czewoną i wtedy dopiero pauzuje po 4 żółtych kartkach. Takie są zasady w ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

drugie pytanie - uzywam tej taktyki fantasticna (poczatek gry) - w 2010 byla opcja zmiany ustawien z poziomu meczu, w stylu nastawienie ofensywne, gra szeroka/waska itd. Czy w 2011 tego nie ma czy to ta taktyka jest po prostu jakas uboga ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...