Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do ludzi grajacych w Ekstraklasie, czy jacys wasi pilkarze byli nominowani do Złotej Piłki, bo jak u mnie to na razie ani widu ani slychu o nominacje choc nawet wygralem lige mistrzow i moj napastnik znalazl siw w 11 marzen tej edycji to nominacji do nagrody nie dostal. Cz Polska liga jest dyskryminowana, od czego to zalezy??

Odnośnik do komentarza

Witam!Mam taki problem, że po awansie Wartą Poznań nie mogę zarejestrować zawodników do gry w ekstraklasie:( Otrzymałem informację, że upływa termin rejestracji, ale gdy wybieram jakiegoś zawodnika, to pojawia się tylko pozycja na boisku jaką chce mu wybrać (BRA, OBR itp), nie ma możliwości rejestracji:( Wie ktoś jakl to obejść?

Odnośnik do komentarza

Sek w tym, że w górnym menu mam tylko opcję nadawania numerów zawodnikom:( Już to wydało mi się dziwne, ale numery nadałem...Potem otrzymałem wiadomość, że zbliża się termin rejestracji zawodników do rozgrywek, jak z wiadomośći klikam opcję 'rejestruj" to pojawia mi się lista piłkarzy, ale zamiast informacji "wyb", która normalnie się powinna pojawić obok piłkarza, mam tylko możliwości wyboru pozycji na boisku jak w ekranie taktycznym:(

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do ludzi grajacych w Ekstraklasie, czy jacys wasi pilkarze byli nominowani do Złotej Piłki, bo jak u mnie to na razie ani widu ani slychu o nominacje choc nawet wygralem lige mistrzow i moj napastnik znalazl siw w 11 marzen tej edycji to nominacji do nagrody nie dostal. Cz Polska liga jest dyskryminowana, od czego to zalezy??

 

 

W ktorym sezonie udało Ci sie wygrac Champion's League ?

 

co  do poprzednich to tak, ale teraz nie zdolalem nawiazac wspolpracy jeszcze z zadnym, jakim grasz klubem? od poczatku tak miales?

 

 

Fc Basel, na poczatku tylko 1 filialny jakis francuski klubik, potem 2 prosby o patronacki i 2 kluby patronackie otrzymałem, mnostwo prosb o klub filialny - zero odzewu tzn nie potrafili znaleźć żadnego, horror

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, czy po ktorymś sezonie moze sie cos zmienic w rankingu wspolczynnikow reprezentacji ? Nie chodzi mi o zmiane miejsc przez kraje. Chodzi mi o to, ze na poczatku gry mistrzowie krajow z miejsc 13-15 zaczynaja udział w 2 fazie kwalifikacji mistrzow krajow, a druzyna z drugiego miejsca w kwalifikacjach, ale druzyn z najwyzszych miejsc. Skonczylem pierwszy sezon grajac FC Basel i po sezonie informują mnie, ze jako mistrz Szwajcari zaczne udział w fazie najwyzsze miejsca, a nie jako mistrz kraju.

Odnośnik do komentarza

Jak moge sprawdzić dokładna reputacje klubu, rozgrywek w trakcie grania jakimś klubem ?

Reputacja rozgrywek - Zakładka 'Świat/Rozgrywki'

Reputacja klubu jest w zakładce Informacje ale dokładną reputacje klubu z tego co wiem sprawdzisz tylko w edytorze FMRTE możesz go pobrać z cmrev

Odnośnik do komentarza

Jak moge sprawdzić dokładna reputacje klubu, rozgrywek w trakcie grania jakimś klubem ?

Reputacja rozgrywek - Zakładka 'Świat/Rozgrywki'

Reputacja klubu jest w zakładce Informacje ale dokładną reputacje klubu z tego co wiem sprawdzisz tylko w edytorze FMRTE możesz go pobrać z cmrev

 

 

Właśnie chodzi mi o dokładną reputacje

Odnośnik do komentarza

gram 10 ligowym oldham, zaczynam, porazki remisy jakies zwyciestwo, wzmacniam klub, nie jestem typowany na zwyciezce, zaczyna sie jazda kilka meczy zwycieskich, zaczyna sie druga polowa sezonu, kursy na mnie sa 1,13 nagle przegrywam mecz za meczem nastroje pikuja w dol... pytam o co kaman

 

a i jeszcze jedno pytanko, czy niezadowolenie niektorych graczy moze wplywac na morale innych?

 

 

Odnośnik do komentarza

gram 10 ligowym oldham, zaczynam, porazki remisy jakies zwyciestwo, wzmacniam klub, nie jestem typowany na zwyciezce, zaczyna sie jazda kilka meczy zwycieskich, zaczyna sie druga polowa sezonu, kursy na mnie sa 1,13 nagle przegrywam mecz za meczem nastroje pikuja w dol... pytam o co kaman

 

a i jeszcze jedno pytanko, czy niezadowolenie niektorych graczy moze wplywac na morale innych?

 

Mogą.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie transferów.

Gram Legią. Chcę kupić Bruno Mezengę na początku sezonu 2010/2011.

Macierzysty klub Bruno zaakceptował ofertę 1,5kk zł.

Z menedżerem Mezengi ustaliłem warunki kontraktu Bruno i mam czekać na odpowiedź.

Czekam, czekam... Przychodzi 1 września i koniec okienka transferowego i transfer nie dochodzi do skutku, bo nie dostałem odpowiedzi Mezengi.

Mezenga w swoim kontrakcie z macierzystym klubem ma wpisaną kwotę odstępnego 82,5kk zł.(oczywiście w Legii nie mam takiej kwoty na transfer)

Czy kwota odstępnego ma wpływ na fakt, że Bruno nie daje mi odpowiedzi? Jeśli tak to dlaczego, skoro klub zaakceptował ofertę transferu w wysokości 1,5kk zł.?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...