Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się rozwodzić tylko stwierdzić że system transferów w słabszych ligach jest skopany.

 

Nie tylko w słabszych. Grając Ajaxem nikt nie zrobił konkretnych transferów. Dodam jeszcze że nie mogę sprzedać kogoś po cenie wyższej niż wartość zawodnika. Np. Suareza już mam w składzie 5 lat a na dobrą sprawę po pierwszym sezonie połowa Europy powinna się na niego rzucić lub chociaż próbować go kupić... a tu nic. Żenujące jest to kiedy chce sprzedać zawodnika który jest warty np. 3 mln euro ja proponuje klubom za 3,5 mln euro to i tak oferty innych klubów opiewają na kwote wartości grajka czyli 3 bańki europejskiej waluty. Moim zdaniem to jest grubo nie tak, nie można zarobić na transferach i trzeba sprzedawać po cenie wartości lub jeszcze mniej. W poprzedniej wersji wg mnie rynek transferowy działał dobrze, a może nawet bardzo dobrze. Reszta w nowym FM'ie mi w miare pasuje, ale na transfery można na prawdę narzekać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu tak narzekacie na to, ale mówiąc szczerze nie miałem problemów z transferami swego czasu jak grałem Lechem. Przykładowo kupiłem newgena Serginho (Serginho Janas) z Gremio. Zawodnik o Polskich korzeniach więc nie żałowałem kasy na niego (2,1 kk E). Po 3 sezonach został sprzedany za 5 kk (mógłbym więcej, ale prezes idiota zaakceptował). Tak samo Mamadou Caasey (ile się nie mylę). Przyszedł za free a po paru sezonach poszedł za grubą kasę. Prawda jest tak, że jeśli piłkarz dobrze gra to zostanie sprzedany a jak nie gra i ma talent (przykład u mnie Parzyszek) to będzie gówno nie kasa i będzie się kisić w składzie.

 

A chciałbym się spytać jak u was sprawa wygląda z przejęciami klubów. Za ile zostaliście przejęci i ile kasy w was prezes władował ?

Odnośnik do komentarza

Ja bywam przejęty jak przegram wygrany mecz.

 

A tak na poważnie to póki co nie udało mi się jeszcze nikogo sprzedać za gotówkę. Ale gram w niższych ligach angielskich więc nie jest to dziwne. Ciekawi mnie tylko czy są różnice w instalce gry przez steama względem płyty. Bo czasami jak widzę jakie niektórzy mają bugi to jestem mocno zdziwiony bo u mnie nic takiego nie występuje.

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś pomysły na wyrzuty z autu. Bo u mnie nie zależnie czy auty mam ustawione na szybkie, krótkie czy długie zawsze stracę piłkę. Już powoli zaczyna mnie to irytować bo kilka bramek przez to straciłem.

 

Jest tak, że jak wyrzucam piłkę z auto to od razu do piłkarza przeciwnej drużyny lub do swojego, który najczęściej jest kryty i gdy dostanie piłkę po chwili ją traci i idzie kontra i gol dla przeciwników.

 

Macie może jakieś sensowne rady. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Nie wiem czemu tak narzekacie na to, ale mówiąc szczerze nie miałem problemów z transferami swego czasu jak grałem Lechem. Przykładowo kupiłem newgena Serginho (Serginho Janas) z Gremio. Zawodnik o Polskich korzeniach więc nie żałowałem kasy na niego (2,1 kk E). Po 3 sezonach został sprzedany za 5 kk (mógłbym więcej, ale prezes idiota zaakceptował). Tak samo Mamadou Caasey (ile się nie mylę). Przyszedł za free a po paru sezonach poszedł za grubą kasę. Prawda jest tak, że jeśli piłkarz dobrze gra to zostanie sprzedany a jak nie gra i ma talent (przykład u mnie Parzyszek) to będzie gówno nie kasa i będzie się kisić w składzie.

 

A chciałbym się spytać jak u was sprawa wygląda z przejęciami klubów. Za ile zostaliście przejęci i ile kasy w was prezes władował ?

 

Nie chodzi o transfery które ty robisz tylko transfery innych klubów sterowane przez komputer. Sorry ale widziałeś kiedyś żeby Legia czy Wisła wydały w jednym okienku tylko pól miliona na wzmocnienia?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na serio co mieliście, ale w moim poprzednim save tym dłuższym (jedyny gdzie rozegrałem w trochę sezonów) to tylko w I no i może II sezonie gry zdarzały się takie sytuacje. Następnie Wisła i Legia wydawały grubaśną kasę na niezły grajków (najczęściej Ameryka PŁD)

Odnośnik do komentarza

A chciałbym się spytać jak u was sprawa wygląda z przejęciami klubów. Za ile zostaliście przejęci i ile kasy w was prezes władował ?

 

W drugim sezonie mojego Lecha przejął jakiś zagramaniczny, chyba włoski businessman i władował 20 milionów €. Przed przejęciem "turnover" Lecha wynosił chyba 24.5M.

 

A co do transferów w polskiej lidze to tylko Legia potrafi ściągnąć do siebie zawodników za ponad półtora melona euro. Wisła ściąga same kontenery i kwiczy teraz na 14. miejscu w połowie sezonu 2014/15. Więcej niż 5 M € wartości klubu mają jeszcze tylko Polonia i Śląsk. I o ile Polonia w ciągu całego sezonu nie wydaje więcej niż 800-900 k € na wzmocnienia o tyle Śląsk chyba zaczyna iść dobrą drogą, niedawno za 1.5 M ściągnął cokolwiek niezłego 19-letniego newgena z Chile który w przyszłości poszedłby spokojnie za 2x tyle.

Odnośnik do komentarza
Ja właśnie zaczynam swoją przygodę w FM11 i wybrałem Śląsk Wrocław, polską ekstraklasę i 1 ligę i małą bazę danych.

 

Właśnie ciekawi mnie to, jak Ci pójdzie pod względem reputacji, bo sporo klubów w tych wyżej rankingowo lig nie będzie mieć zawodników(bądź znikomą ilość), toteż reputacja będzie niewiadomą. Mam nadzieję, że nie będzie takiej farsy w postaci lepszej ligi bez zawodników :wszystkozle:

 

No i już sobie sprowadziłem 3 ofensywnych zawodników z Afryki ;) Wziąłbym jeszcze obrońców ze 2 ale nie widzę wszystkich atrybutów :/

Generalnie bez afrykańczyków pewnie marnie by wyglądały moje transfery w 1 oknie.

Odnośnik do komentarza

Mały wnerw. Mam save po raz drugi gram gloucesterem, bo pierwszy raz na 11.0 skopałem save przy zapisie. Teraz celowo robiłem save co miesiąc na wypadek, jak by co. No i kurcze :/ zawsze po tym samym meczu niezależnie, czy grałem, czy byłem na urlopie mam krasza. :wszystkozle:

Testowałem już wszystkie opcje włącznie z ponowną instalacją gry, poza edytorem. Jak sądzicie, czy edytor może pomóc? Nie używałem jeszcze edytora, skąd go pobrać i co zrobić aby być może usunąć przyczynę błędu w save?

Mam wybrane ligi angielskie od 10 poziomu i polskie od 4 poziomu. Z tego co wcześniej czytałem przyczyną błędów może być zestawienie lig polskich. Ktoś już miał taki błąd i też używał dodatku z ligami polskimi.

Ewentualnie czy jest już update do polskich lig? Najwyżej zacznę od nowa grę ;)

Odnośnik do komentarza

1ad4c5c634bc5716m.jpg

 

1e36eb9844ed0ffam.jpg

 

5a6f505dbed9f7c9m.jpg

 

5f4743f2cb6d6b6fm.jpg

 

 

Ja chciałem się tylko pochwalić... Moje 4 transfery do Wisły. Prawdopodbnie 4 przyszłe gwiazdy futbolu... :debesciak:

 

 

 

ja sie juz tak przechwalasz to pokaz ich atrybuty a nie osobiste prognozowanie wg mediow takich to ja mam na peczki.

 

 

Atrybuty:

20277ae7f678fd65m.jpg

b081df334d84fab9m.jpg

c53eeb29f694f577m.jpg

b6c1d133caca1c79m.jpg

 

A tu 2 ziomków, których straciłem dzięki mojemu wspaniałemu zarządowi... eh

a25de2310855280fm.jpg

e142aa07ddbf753bm.jpg

 

f2a4c114f411a58bm.jpg

b294b39fb5c22ab5m.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...