Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gra się przez połączenie graczy z jednym hostem u kogoś innego na komputerze. Ligi są zależne od tego jakie wczyta host, baza danych tak samo. Transfery pomiędzy graczami zależą od nich samych, natomiast od klubów nieobjętych przez graczy normalnie, jak w grze. Można zmienić klub, chyba, że jest on już zajęty.

 

Czyli mam rozumieć, że na przykład jest tak, że włączam grę multiplayer, automatycznie zostaje połączony z jakimś hostem, gdzie gram np. Ligą Angielską, bo taką wczytał komputer, z którym się połączyłem.

Później gram (ile meczów - jeden, sezon, dwa, czy ile wlezie?). Mogę robić transfery np. od gracza nr 3.

Odnośnik do komentarza

Pytanie treningowe.

 

Wiadomo, ze na efekty treningu wplywa rezim treningowy, statystyki trenerow oraz baza treningowa.

Ale czy np majac kiepska baze treningowa oznacza, ze zawodnicy przykladowo nie roziwna sie powyzej poziomu 14 danej cechy, czy nic nie stoi na przeszkodzie zeby poszli wyzej, tylko ich rozwoj bedzie wolniejszy i dluzej by to trwalo?

W jaki sposob dokladnie jakosc bazy treningowej wplywa na mozliwosci rozwoju zawodnikow?

Odnośnik do komentarza

kolejne 2 pytanka:

 

- ktora wersje updejtu ligi polskiej jest najbardziej aktualna? Ta z cmrev Polska LIga Update.dbc czy tez (nie wiem skad mam) ekstraklasav2.dbc ?

 

- w jaki sposob uruchomic jezyk angielski jesli mam plyte z wersjami Polska i Czeska? (wiem ze sie da bo na lapku mam, tylko nie pameitam co zrobilem)

proponowalbym ci gre na ekstraklasav2, na dodatku z cmrev nie ma rozgrywek druzyn u21 i nie ma meczy w pucharze polski

 

poszukuje czegos takiego http://torrenty.org/torrent/529424 , tylko ze na np hotfile

Odnośnik do komentarza

kolejne 2 pytanka:

 

- ktora wersje updejtu ligi polskiej jest najbardziej aktualna? Ta z cmrev Polska LIga Update.dbc czy tez (nie wiem skad mam) ekstraklasav2.dbc ?

 

proponowalbym ci gre na ekstraklasav2, na dodatku z cmrev nie ma rozgrywek druzyn u21 i nie ma meczy w pucharze polski

 

 

O kurcze, to dosc spore uchybienia jak nie ma Pucharu Polski... bardzo zaluje bo juz zaczalem stan gry i spedzilem dobre pare godzina na pierwszym 'tygodniu' pracy, ktory zawsze mnie najbardziej drazni zanim wszystko ustale 'po mojemu' :)

Odnośnik do komentarza

Czy jest gdzieś opcja POŻYCZKI w tej grze ? Bo szukałem i nigdzie nie moge znależć.

 

Nie, pożyczkę może zaciągnąć tylko zarząd.

 

Witam

Mam takie pytanie... Wiecie jak zmotywować zawodników na słabszych przeciwników? Przeważnie w każdym meczu jestem faworytem natomiast w meczach, ze słabszymi rywalami zawodnicy grają na pół gwizdka. Takich rywali powinienem teoretycznie rozbijać w pył a wyniki są po 1:0. W przypadku meczu o stawkę piłkarze grają cudownie wyniki typu 3:1, 3:2, 2:0. Kompletnie nie wiem jak to rozwiązać być może jest na to jakaś taktyka, rozmowa? :/

 

Btw. gram Arsenalem, mecze o stawkę każdy wie jakie są w premiership...

 

Sprawdź to.

 

 

Szczerze mówiąc nic to nie daje. Używam tego czasem ale nie widzę rezultatu. Piłkarze jak odpuszczają tak odpuszczali :(

Odnośnik do komentarza

Witam. Po instalacji FM'a mam taki problem:

 

com.sigames.InstallAnywhere.WindowsGameExplorer Status: BŁĄD Dodatkowe uwagi: BŁĄD - class com.sigames.InstallAnywhere.WindowsGameExplorer NonfatalInstallException RegisterWithGameExplorer() failed: Failed to add game to Game Explorer

 

"Instalacja zakończyła się pomyślnie,ale wyskoczyło kilka błędów"

 

Czy wie ktoś jak to naprawić,lub coś z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Czy warto zakontraktować napastnika, który ma dwie gwiazdki, ale potencjał na 4,5 i którego obserwują kluby takie jak Juventus, Arsenal, Lazio, Palermo? Chodzi o to, że moja baza treningowa jest przecietna bo gram słabszym klubem więc szkoda mi kasy na kogoś zdolnego, który się nie rozwinie. Ktoś miał taka sytuacje i może coś doradzić?

To zależy od ceny, ale myślę że warto. Trochę się rozwinie grając w pierwszym składzie, bazę treningową zawsze można ulepszyć, a jeśli już teraz wielkie firmy są nim zainteresowane, to później też będą, więc nie powinieneś stracić na tej transakcji.

Odnośnik do komentarza

zgadza się właśnie taka jest ścieżka, po prostu przy wklejaniu zjadło mi \skins

 

wrzuciłem już chyba wszystkie dostępne skiny 2011 i żadanego nie widzi gra, tylko dwa domyślne ...

 

do tego jeszcze problem z grafiką bo jej też nie widzi, a do tego niektórym klubom wyświetla nie ich herb klubowy :)

 

no do tego momentu sciezka oki, ale dalej mozesz miec zle wypakowane

jesli przy klubie jest inny herb to moze byc blad w plikach "config", ewentualnie masz po kilka herbow danego klubu

najlepiej usun wszystko i na spokojnie utworz od nowa

przykladowe sciezki:

C:\Documents and Settings\DOŁEK\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\galaxy\graphics

C:\Documents and Settings\DOŁEK\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\pictures\logos\clubs\poland\normal

 

Niestety powyższe porady nic nie zmieniły. dalej skinów nie widać, zdjęć zawodników nie widać (tych które dodałem) ... macie jakieś inne koncepcje ?

Grę instalowałem 2 razy na lapku z W7 i 2 razy na stacjonarnym XP - wydaje się że albo to wina plików albo coś z grą nie tak ...

Odnośnik do komentarza
Gra się przez połączenie graczy z jednym hostem u kogoś innego na komputerze. Ligi są zależne od tego jakie wczyta host, baza danych tak samo. Transfery pomiędzy graczami zależą od nich samych, natomiast od klubów nieobjętych przez graczy normalnie, jak w grze. Można zmienić klub, chyba, że jest on już zajęty.

 

Czyli mam rozumieć, że na przykład jest tak, że włączam grę multiplayer, automatycznie zostaje połączony z jakimś hostem, gdzie gram np. Ligą Angielską, bo taką wczytał komputer, z którym się połączyłem.

Później gram (ile meczów - jeden, sezon, dwa, czy ile wlezie?). Mogę robić transfery np. od gracza nr 3.

Nie.

Ktoś ustawia w ustawieniach gry w zakładce sieć - uruchom jako serwer i tworzy grę. Wchodzi w status gry i podaje Ci IP potrzebne do dołączenia do rozgrywki. Ty z kolei wchodzisz w menu gry w "dołącz do gry sieciowej", klikasz w "inny serwer" i wprowadzasz IP podane Ci przez osobę tworzącą rozgrywkę.

 

Grasz do oporu ;) Oczywiście tylko wtedy gdy host gra razem z Tobą. Transfery możesz robić zarówno z graczami jak i z komputerem.

Odnośnik do komentarza
Nie.

Ktoś ustawia w ustawieniach gry w zakładce sieć - uruchom jako serwer i tworzy grę. Wchodzi w status gry i podaje Ci IP potrzebne do dołączenia do rozgrywki. Ty z kolei wchodzisz w menu gry w "dołącz do gry sieciowej", klikasz w "inny serwer" i wprowadzasz IP podane Ci przez osobę tworzącą rozgrywkę.

 

Grasz do oporu ;) Oczywiście tylko wtedy gdy host gra razem z Tobą. Transfery możesz robić zarówno z graczami jak i z komputerem.

 

Gram, dopóki ten host się nie rozłączy? Później gry nie można wznowić? Można grać np. w 5 osób z jednym hostem? Mówisz, że ja mam wejść w "inny serwer". Czemu inny? To jakie są podstawowe.

 

PS. Sorry, że tak wypytuję, ale muszę wiedzieć przed 24 grudnia ;P

Odnośnik do komentarza

 

 

Gram, dopóki ten host się nie rozłączy? Później gry nie można wznowić? Można grać np. w 5 osób z jednym hostem? Mówisz, że ja mam wejść w "inny serwer". Czemu inny? To jakie są podstawowe.

 

PS. Sorry, że tak wypytuję, ale muszę wiedzieć przed 24 grudnia ;P

Tak, grasz dopóki host się nie rozłączy. Host może zapisywać grę i potem ją wczytywać, więc można ją wznowić. Można grać w 5 osób, ale im więcej osób i lig tym wolniej się gra. Nie wiem jakie są podstawowe, nigdy tam nie miałem żadnego serwera :P, zawsze wklepywałem IP od hosta, ale ja ostatni raz grałem przez sieć w FM2008 ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie pozwolenia o pracę, chciałem kupić dwóch 19-latków z ligi polskiej do północnoirlandzkiej, no i oni nie dostali pozwolenia na pracę, odwołanie nic nie pomogło, jeden jest z Bośni a drugi z Hondurasu, czemu nie dostali pozwolenia, kiedy jest ono potrzebne i co mogę jeszcze zrobić by ich ściągnąć do siebie?

Odnośnik do komentarza

1.czemu nie dostali pozwolenia, 2.kiedy jest ono potrzebne i 3.co mogę jeszcze zrobić by ich ściągnąć do siebie?

1.Bo nie mają obywatelstwa któregoś z krajów UE, względnie, nie maja rozegranej odpowiedniej ilości spotkań w kadrze swojego kraju w ciągu 2 ostatnich lat (kiedyś to było bodajże 75%).

 

2.Patrz wyżej.

 

3.Zależy jakim grasz klubem. Jeśli masz możliwość załatwienia sobie klubu filialnego w którymś z krajów UE, to zrób to. Wtedy przy transferze będziesz mógł ich tam wysłać, a po otrzymaniu obywatelstwa dostaną pozwolenie na pracę. Jeśli nie, to możesz tylko liczyć na to, że nagle zaczną grać w reprezentacji ;) albo, że dostaną polskie obywatelstwo.

Odnośnik do komentarza

Jak jest z tym całymi naradami ze sztabem szkoleniowym? Zarówno przed meczem jak i te normalne, które dotyczą szerszego pola. Czy nie robienie ich ma jakikolwiek wpływ na coś w klubie i np. szkodzimy sobie ignorując po kolei zdanie każdego z trenerów? I to samo jeśli chodzi konferencje przed meczami. Zaszkodzę sobie nie chodząc, a wysyłając na nie asystenta?

Odnośnik do komentarza

Wątpię czy ktoś pomoże albo zna przyczyny mojego problemu ale może akurat. W 2019 roku złożyłem prośbę do zarządu aby wybudowali nowy stadion i w 2021 roku było jego otwarcie i przez jakiś czas było dobrze ale nie wiem kiedy zniknęła nazwa stadionu i to mnie dość denerwuje :/ Na szczęście zarząd zgodził się wybudować jeszcze raz nowy stadion i zobacz co z tego będzie ale póki co może ktoś jednak pomoże :)

 

 

911a97c47f2876d7.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...