Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie ode mnie:

 

Jeżeli rozpoczęliście grę w dowolnej lidze na nowej łatce, spójrzcie do nagród ligowych - czy działają? Chodzi głównie o te ,,krótkoterminowe'', takie jak Jedenastka tygodnia, Menadżer/Piłkarz Miesiąca itp. U mnie nie działają w żadnej lidze.

 

EDIT: Piłkarz Miesiąca działa w drugim sezonie - w pierwszym nie.

Odnośnik do komentarza

Jakieś szczegóły tej analizy? Poparzenia gra 11.1.1 zawiesiła mi się nieodwołalnie (powrót do save nie zmienił tego) i postanowiłem ruszyć od nowa po wyjściu łatki 11.2. No i tak też zrobiłem, dograłem przy tym aktualizację bazy danych z wczoraj. W sumie są spore różnice i warto było o ile nie zawiesi się znów po sezonie ;)

 

Zobaczymy w praniu. W 2010 zawieszało mi się w czasie wchodzenia w parametry zawodnika w przerwie meczu na łatce 10.1, 10.2 a dopiero na 10.3 przestało. Wiec nie wykluczam, że dalej jest to skopane.

ilosc zoltych i czerwonych kartek nierealistycznie mala. pierwsze 10 meczy cztery zoltyezero czerwonych i wszystkie dla mnie i wszystkie w ostatnich 20 minutach meczu. ilosc bramek zdobytych przez dwie drozyny 19 w tym 10 przeze mnie.

Odnośnik do komentarza

Na dole na screenie masz datę. Sezon 2018/2019. Balotelli był wystawiony na listę przez Manchester City, był niezadowolony, przesunięty do rezerw. Na początku nie chciał ze mną rozmawiać, ale pod koniec okienka się skusił. Kosztował niewiele bo 3 mlnE, ale zgodził się podpisać tylko 2 letni kontrakt. Dodam tylko, że musiałem mu zaoferować maksymalną płacę, maksymalną płacę po rozegraniu 10 spotkań, roczną podwyżkę o 50% maksymalną kwotę za występ i bramkę i dopiero wtedy przyjął propozycję. Narazie rozegrał 9 spotkań (musiałem go wysłac na urlop, bo marudził) i ma notę 8.30, więc było warto chyba.

 

P.S

Mam gościa 21 lat od 3 sezonów u mnie który w 17 spotkaniach strzelił 26 bramek. zobaczymy co dalej. Wogóle zapowiada się rekordowy sezon. Jak dogram zapodam screeny.

Odnośnik do komentarza

A mi wyniki wydają się bardziej realistyczne. Na początku remis i porażka potem kolejne wygrane. Zespół się zgrał.

Napiszcie, jakie zmiany zauważyliście w poprawce 11.2.1 w porównaniu do 11.2. Bo nie wiem, czy po raz kolejny zaczynać od nowa grę, czy grac dalej na 11.2?

a ja sciagnalem latke 11.2.1 ale jak wybieram lige to moge jedynie wersje gry 11.2 - czy tak ma byc ?

Odnośnik do komentarza

Siema a ja mam taki problem Gram kadrą Polski mam już rok 2016 i problem jest taki ze . Moje kadry młodzieżowe nie powołują zawodników w kadrze do lat 21 jest ich moze 3 jeżeli chodzi o ealnych piłkarzy (istniejacych) to samo w kadrze do lat 19 nawet w Szkocji jest ich więcej wie ktoś o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...