Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pisałem, że gra mi idzie na patchu 11.2.1 idealnie to jednak raz się zawiesiła podczas meczu. Powrót do save naprawił błąd i poszło dalej. Czyli najgorsze, że błąd się powtarzał za każdym razem w tym samym miejscu na patchu 11.1.1 już nie występuje. Przynajmniej u mnie. Ale nadal coś jest skopane.

Odnośnik do komentarza

Mam sprawę. Chcę wczytać grę i wyskakuje mi crash dump. Dzieje się tak zawsze w końcówce ładowania, w tym momencie. Nie kombinowałem nic z grą - czyli nie przenosiłem zapisanego stanu gry, wcześniej nie miałem problemów. Chciałem skopiować plik, zmienić nazwę i wkleić do games, by spróbować tak odtworzyć, ale wyskakuje jakiś błąd CRC. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy istnieje jakaś szansa, by uratować grę?

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś na tyle długo żeby się wypowiedzieć na temat tych dynamicznych reputacji lig i klubów?

Czy da się w końcu do Ligi Polskiej sprowadzić klasowych graczy z zachodnich klubów, a nie tylko ogórki z ławki rezerwowej ?

Odnośnik do komentarza

znalazlem mega błąd !! mianowicie, gram na patch 11.2.1 i oficjalnym uaktualnieniu od SI. Baza danych duza niestandardowa 106.000 piłkarzy (azja to zawodnicy z najwyzszych lig)i zauważyłem, że Hong Kong ma MEGA zawodników messi to przy nich junior !!!prawie wszyscy z pierwszego składu drużyny narodowej mają CA 198 !! Też tak macie ?? proszę o sprawdzenie bo jestem w szoku. Dodam, że chodzi mi oczywiście o pierwszy sezon.

Odnośnik do komentarza

znalazlem mega błąd !! mianowicie, gram na patch 11.2.1 i oficjalnym uaktualnieniu od SI. Baza danych duza niestandardowa 106.000 piłkarzy (azja to zawodnicy z najwyzszych lig)i zauważyłem, że Hong Kong ma MEGA zawodników messi to przy nich junior !!!prawie wszyscy z pierwszego składu drużyny narodowej mają CA 198 !! Też tak macie ?? proszę o sprawdzenie bo jestem w szoku. Dodam, że chodzi mi oczywiście o pierwszy sezon.

Pokaz skrina bo nie wierzę

Odnośnik do komentarza

Jakie dwa kluby byście polecili do gry po sieci ze znajomym? Mają być to dwa wyrównane zespoły, podjacie plusy i minusy takiego a nie innego wyboru. Najbardziej interesuje mnie liga angielska...

Men Uni i Chelsea. Oba mają ogromny potencjał i możliwości. Każdy ma pełne szanse na zwycięstwo. I można od razu zastosować myśl taktyczną na wysokim poziomie. Grałem raz tak z kumplem. Dobra para wg mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...