Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gram sobie Wisłą Kraków i zbliża mi się koniec sezonu. Mam rok 2012. I mam taki problem. Negocjowałem kontrakt chyba około marca albo kwietnia. Zawsze chciałem przedłużac tylko o rok. Ale tym razem podpisałem do końca obecnego sezonu. I teraz nie mogę poprosić zarządu o kontrakt. Mam 5 czerwca a kontrakt do 30 i boje się, że odejdę. Słyszałem, że da się to naprawić jakimiś edytorami czy czymś. Ale ja tym nie umiem się posługiwać i poprosiłbym kogoś o to. Udostępniłbym tej osobie save'a i by mi to zrobiła a potem odesłała zrobionego. jeżeli tak się naprawdę da to bardzo Was o to proszę.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Gram sobie Wisłą Kraków i zbliża mi się koniec sezonu. Mam rok 2012. I mam taki problem. Negocjowałem kontrakt chyba około marca albo kwietnia. Zawsze chciałem przedłużac tylko o rok. Ale tym razem podpisałem do końca obecnego sezonu. I teraz nie mogę poprosić zarządu o kontrakt. Mam 5 czerwca a kontrakt do 30 i boje się, że odejdę. Słyszałem, że da się to naprawić jakimiś edytorami czy czymś. Ale ja tym nie umiem się posługiwać i poprosiłbym kogoś o to. Udostępniłbym tej osobie save'a i by mi to zrobiła a potem odesłała zrobionego. jeżeli tak się naprawdę da to bardzo Was o to proszę.

 

Poczekaj. Klub powinien sam zaproponować, zatem spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Gram sobie Wisłą Kraków i zbliża mi się koniec sezonu. Mam rok 2012. I mam taki problem. Negocjowałem kontrakt chyba około marca albo kwietnia. Zawsze chciałem przedłużac tylko o rok. Ale tym razem podpisałem do końca obecnego sezonu. I teraz nie mogę poprosić zarządu o kontrakt. Mam 5 czerwca a kontrakt do 30 i boje się, że odejdę. Słyszałem, że da się to naprawić jakimiś edytorami czy czymś. Ale ja tym nie umiem się posługiwać i poprosiłbym kogoś o to. Udostępniłbym tej osobie save'a i by mi to zrobiła a potem odesłała zrobionego. jeżeli tak się naprawdę da to bardzo Was o to proszę.

 

Poczekaj. Klub powinien sam zaproponować, zatem spokojnie.

 

No, ale chodzi o to, że sam nawet kontynuowałem grę i był 5 lipca i byłem bez pracy. Ale tego nie zapisałem, aby nie stracić pracy i mam 5 czerwca. Mam nadzieje, że da się z tym cos zrobić. Sam nie mogę poprosić a proponowali mi gdzieś tak w kwietniu i podpisałem (przez nieuwagę) do końca tego sezonu.

Odnośnik do komentarza

No, ale chodzi o to, że sam nawet kontynuowałem grę i był 5 lipca i byłem bez pracy. Ale tego nie zapisałem, aby nie stracić pracy i mam 5 czerwca. Mam nadzieje, że da się z tym cos zrobić. Sam nie mogę poprosić a proponowali mi gdzieś tak w kwietniu i podpisałem (przez nieuwagę) do końca tego sezonu.

 

Czyli zostaje edytor.

 

Krótka instrukcja:

1. Ściągasz i instalujesz program zwany FMRTE (wersja 4.0beta dla patcha 11.2.1, wcześniejsze dla 11.1.0)

2. Włączasz FM-a, ładujesz save'a i włączasz FMRTE

3. W FMRTE klikasz w górnym prawym rogu "Load game"

4. Wyszukujesz w edytorowej wyszukiwarce swoje imię i nazwisko po czym klikasz na nie dwukrotnie - pojawi Ci się zakładka z Twoim imieniem i nazwiskiem

5. Klikasz w tą zakładkę, a następnie nieco niżej klikasz "contract"

6. Zmieniasz datę w polu "expires" na taką, jaka Ci pasuje.

 

Voila, smacznego.

Odnośnik do komentarza

czy jak mi pokazuje szybkosc rozgrywki na 0,5 gwiazdki to jakos to bedzie odczuwalne? ustawilem 16 lig na ogromnej bazie danych i mam 50 tys pilkarzy, wg mnie jakos dziwnie pokazuje ta szybkosc bo jak odznacze wszystkie ligi to i tak nie mam maxa gwiazdek

 

mam procka 4x3.0 ghz, 4 gb ram i jade na win XP

 

Zależy od odczuć indywidualnych. Ja (co prawda FM10) na 2x2,6 ghz chyba, 4 GB ram i win 7 miałem nie wiem ile lig z 99 krajów i nawet po 3-4 latach się dało znośnie grać. Ale dla wielu z nas byłoby to żółwiopowolne :)

Odnośnik do komentarza

Czesc. Byc moze mam glupie pytanie, ale mimo wszystko nie umiem sobie z tym poradzic. Mianowicie, steruje jakims duzym klubem(np Angielskim). Znajduje sobie klub filialny, ktory ma mi pomoc z uzyskaniem dla zawodnikow pozwolenia na prace(np. jakis z Belgii.). Nastepnie probuje zakontraktowac jakiegos mlodego zawodnika, ktory nie uzyskuje pozwolenia na prace. Jak to zrobic, zeby go przeniesc do danego klubu filialnego, zamiast do mojego. Bo nie moge sobie z tym poradzic z tym problemem. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza

551a9b079ea2a6e3m.jpg

 

Miał ktoś kiedyś coś takiego?

 

mialem z nim to samo w MC, gdzie raz po czerwonej kartce jakos w 15min dalem mu kare finansowa na tydzien , no i zaczelo sie, opuszczal treningi buntowal sie a ja notorycznie go karalem i podluzszym okresie ukazalo sie to co tobie... az wreszcie pozbylem sie go za grosze B-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...