Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Jak jest DOKŁADNIE z wychowankami? W zasadach Ligi Mistrzów jest, że wychowanek klubu, to zawodnik, który spędził w klubie 3 lata między 15. a 21. urodzinami. Pół biedy jak przychodzi do nas kiedy ma 17 lat. Ale zdecydowana większość krajów ma zakaz sprzedaży do 18. roku życia. Myślałem w takim razie, że żeby zrobić takiego zawodnika wychowankiem, trzeba go kupić dokładnie w dniu 18. urodzin, tzn. musi mieć urodziny w trakcie okna transferowego. Jednak dwóch zawodników, których w tej chwili mam, przyszło do mnie grubo po 18. urodzinach (ale wciąż przed 19.) i pisze przy nich, że będą za 3 lata wychowankami klubu, mimo że trzeci rok skończy się grubo po 21. urodzinach. Jak więc jest z tym dokładnie? I dodatkowo jak działają wypożyczenia - czy jak wypożyczę zawodnika, to te 3 lata wciąż się liczą?

Odnośnik do komentarza

Panowie. Jak jest DOKŁADNIE z wychowankami? W zasadach Ligi Mistrzów jest, że wychowanek klubu, to zawodnik, który spędził w klubie 3 lata między 15. a 21. urodzinami.

trochę nieprecyzyjnie jest to wyrażone, aby był wychowankiem musi zostać sprowadzony przed 21 urodzinami i rozegrać 3 sezony w klubie, w każdym razie pamiętam sytuacje, że 23-latek również zostawał moim wychowankiem

 

Jednak dwóch zawodników, których w tej chwili mam, przyszło do mnie grubo po 18. urodzinach (ale wciąż przed 19.) i pisze przy nich, że będą za 3 lata wychowankami klubu, mimo że trzeci rok skończy się grubo po 21. urodzinach. Jak więc jest z tym dokładnie?3 lata wciąż się liczą?

będą wychowankami nawet jak skończą 22 lata w chwili gdy minie im 3 rok

I dodatkowo jak działają wypożyczenia - czy jak wypożyczę zawodnika, to te 3 lata wciąż się liczą?

podczas wypożyczenia również "lecą" mu te 3 lata

Odnośnik do komentarza

To w takim razie dlaczego nie tyczy się to każdego? Mam zawodnika, który przybył do mnie miesiąc przed 20. urodzinami (ale rok temu) - nie ma w tej chwili terminu wychowanka. Mam dwóch zawodników, którzy przybyli tak jak ci, o których pisałem, w wieku 18 lat (ale sporo po urodzinach), tyle że jeden był wypożyczony do filii na pół roku, a drugi został wypożyczony po pół roku bytności u mnie. W tej chwili żaden z nich nie ma terminu. Dlatego pytam o dokładne warunki, skoro nie dotyczy to każdego.

Odnośnik do komentarza

Siema. Mam problem z kontraktami. Scout mowi mi ze zawodnik jest zainteresowany przejsciem do mojego klubu, a jak dochodzi do podpisania kontraktu agent mowi ze nie jest zainteresowany przejsciem... i tak w kolko. Prosze o pomoc.

 

Może po prostu masz słabego scouta bez doświadczenia, zobaczył zawodnika na youtube i tylko zeby zrobic Ci nadzieje dal informacje ze jest zainteresowany, a tak naprawde to on nie wie kim on jest. Polska liga.

 

 

 

(Edit by Dudek)

Odnośnik do komentarza

a ja mam taki problem wytargowalem z zarzadem rozbudowe bazy treningowej i wszystko bylo ok ale pod koniec sezonu zrobilo sie cienko z kasa i pojawil mi sie komunikat ze anulowano rozbudowe bazy treningowej i w zw z tym mam pytanie czy jak kasa sie pojawi na koncie klubu to rozbudowa ruszy dalej czy trzeba bedzie jeszcze raz szarpac sie z zarzadem?

Odnośnik do komentarza

a ja mam taki problem wytargowalem z zarzadem rozbudowe bazy treningowej i wszystko bylo ok ale pod koniec sezonu zrobilo sie cienko z kasa i pojawil mi sie komunikat ze anulowano rozbudowe bazy treningowej i w zw z tym mam pytanie czy jak kasa sie pojawi na koncie klubu to rozbudowa ruszy dalej czy trzeba bedzie jeszcze raz szarpac sie z zarzadem?

A w siedzibie zarządu masz jakiekolwiek informacje o rozbudowie bazy treningowej? Chodzi mi o takie, które pojawiały się przy okazji kolejnych etapów (planowanie itp z datami). Jeśli nie to pewnie będziesz musiał od nowa, ale szczerze mówiąc to teoretyzuje, bo nie miałem jeszcze takiego przypadku. Pozostaje Ci poprawić sytuację finansową klubu i samemu sprawdzić, żeby się przekonać :P

Odnośnik do komentarza

A w siedzibie zarządu masz jakiekolwiek informacje o rozbudowie bazy treningowej? Chodzi mi o takie, które pojawiały się przy okazji kolejnych etapów (planowanie itp z datami). Jeśli nie to pewnie będziesz musiał od nowa, ale szczerze mówiąc to teoretyzuje, bo nie miałem jeszcze takiego przypadku. Pozostaje Ci poprawić sytuację finansową klubu i samemu sprawdzić, żeby się przekonać :P

 

w siedzibie zarzadu pasek postepu rozbudowy zrobil sie czerwony i poznikaly daty, kliknalem prosbe o rozbudowe obiektow mlodziezowych i to idzie a baza trenigowa na czerwono i nie mam mozliwosci wznowienia rozbudowy;(

Odnośnik do komentarza

W takim razie albo brakuje funduszy na ukończenie bazy treningowej i wtedy musisz czekać na lepszą sytuację finansową, albo jest to błąd w grze.

 

no anulowali z powodu braku funduszy ale teraz awansowalem do LE i kasy w OKS Olsztyn jest prawie 2 mln funtow, dlatego wlasnie pytam czy oni sami wznowia rozbudowe czy ja mam cos zrobic w tym kierunku

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak szukać zawodników którym kończy się kontrakt i są "łakomym kąskiem" do wyciągnięcia ??

 

W "Szukaj" bierzesz Filtr, dodajesz Status Kontraktu "wygasający" i masz wszystkich którym się kończy w przeciągu bodaj roku. Potem ich możesz poszeregować wg wskaźników, które Cię interesują (atrybuty, cena i.t.p).

 

Mnie ciekawi inna sprawa. Jak chciałem z kimś rozwiązać kontrakt, to doradca mi podpowiadał ile będę musiał mu dać siana za taką przyjemność. Niestety, zaznaczyłem "nie pokazuj tego nigdy więcej", da się gdzieś włączyć tą opcję tylko w przypadku rozwiązywania umów, czy muszę całego doradcę włączyć od razu?

Odnośnik do komentarza

 

"Szukaj" bierzesz Filtr, dodajesz Status Kontraktu "wygasający" i masz wszystkich którym się kończy w przeciągu bodaj roku. Potem ich możesz poszeregować wg wskaźników, które Cię interesują (atrybuty, cena i.t.p).

 

Mnie ciekawi inna sprawa. Jak chciałem z kimś rozwiązać kontrakt, to doradca mi podpowiadał ile będę musiał mu dać siana za taką przyjemność. Niestety, zaznaczyłem "nie pokazuj tego nigdy więcej", da się gdzieś włączyć tą opcję tylko w przypadku rozwiązywania umów, czy muszę całego doradcę włączyć od razu?

 

jak dam w zakladce na szukaj zawodnikow to mi pozniej pokazuje subskrypcje do wszystkich ktorych znajdzie i mam po 60 wiadomosci w skrzynce

da sie tak zrobic zeby mi nie wyswietlalo o nich informacji?

Odnośnik do komentarza

W takim razie albo brakuje funduszy na ukończenie bazy treningowej i wtedy musisz czekać na lepszą sytuację finansową, albo jest to błąd w grze.

 

no anulowali z powodu braku funduszy ale teraz awansowalem do LE i kasy w OKS Olsztyn jest prawie 2 mln funtow, dlatego wlasnie pytam czy oni sami wznowia rozbudowe czy ja mam cos zrobic w tym kierunku

 

Miałem taką sytuację w Lechu, że tak poprstu mi anulowali, już nie pamiętam z jakiego powodu ale na pewno nie finansowe.

Niestety będziesz musiał się szarpać znowu z nimi, ja tak miałem, a baza była już prawie na ukończeniu :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...