Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do naszych bramkarzy - czy Wy w ogóle trenujecie ostatnio? Bo od dłuższego czasu widzę u Was beznadziejną formę w granicach 50%.

 

Przypominam, że o 19:04 gramy sparing i proszę o wyzerowanie zmęczenia.

 

Panowie, pracujcie nad formą, bo przez to tak łatwo przegrywamy mecze. Nawet rywale o zbliżonych umiejętnościach mają formę w granicach 90%. U nas wygląda to tragicznie.

Odnośnik do komentarza

A trenujecie też inne umiejętności? Pokażę Wam jak to wygląda u mnie:

 

Ważne:

Obrona - Poziom: 326

Kondycja - Poziom: 249

Skuteczność - Poziom: 292

 

Duży wpływ:

Szybkość - Poziom: 172

Podania - Poziom: 172

 

Mały wpływ:

Strzały - Poziom: 41

Celność - Poziom: 41

 

Zerowy wpływ:

Bronienie - Poziom: 1

Dośrodkowania - Poziom: 1

Atak - Poziom: 1

 

 

I mam 100%.

 

 

btw: korzystajcie z "Łowcy talentów". Szczególnie pierwszy skład niech sobie wybierze '3000 minut na boisku w sezonie' można zyskać 15 mln.

Odnośnik do komentarza

Na dziś mam 1700 niecałe punktów umiejętności. Czy mam szansę w przyszłości załapać się do drużyny, a jeśli tak, to po osiągnięciu jakiego poziomu umiejętności mam się w ogóle zgłaszać do drużyny?

Jestem obrońcą. Icon, użyłem Twojego ID jako numeru polecającego przy okazji rejestracji.

Odnośnik do komentarza

Trochę poćwiczymy do 4k wszyscy i będzie lepiej myślę, po prostu chyba nikt tak szybko do lig się nie dostaje ;) my szybko zainwestowaliśmy i doczekaliśmy się prędko w kilkanaście godzin licencji. Nawiązuję do słabszej postawy na początku ligi ;) Oby tylko systematycznie klikać umiejętności :D. Nie ma co się załamywać, jakby co :).

Odnośnik do komentarza

Znowu przegraliśmy i to aż 0:3. Burę za ten mecz powinien dosrać jeden z naszych najlepszych obrońców M Zdziarson, który nie zniwelował zmęczenia i musiałem wystawić w obronie dużo słabszego zawodnika. Ale ogólnie to wątpię czy to odegrało kluczowe znaczenie. Nasi bramkarze nic nie bronią...

 

Panowie, od teraz nie dorzucajcie już pieniędzy na klub. Jesteśmy solidnie rozwinięci, teraz trzeba inwestować w siebie, w swoje umiejętności!

 

I nadal czekam na kogoś kto będzie moim asystentem. Jutro gramy o 17 i 19, więc bez problemu poprowadzę zespół w tych meczach, ale w czwartek mecze są o 10 i 13, więc będzie mnie musiał ktoś zastąpić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...