Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Osobny klub. Będziecie grali w lidze amatorskiej, ale musicie sobie załatwić licencję.

 

 

Przegraliśmy znowu 0:2. Średni poziom umiejętności zdolnych do gry: My/Oni 1902/5904. Różnica kolosalna. No nic, pozostaje trenować, trenować i jeszcze raz trenować. Popracujcie nad formą, bo ta jest u większości tragiczna. Ważne, że zarabiamy kasę. Postaram się załatwić na noc lub jutro rano jakiś sparing z drużyną o słabszych umiejętnościach niż my żebyśmy nie tracili ciągle kibiców, bo za chwilę nikt na nasze mecze nie będzie przechodził ;P

Odnośnik do komentarza

Ale Icon, nie skupiaj się tylko na tym, ja na przykład wolę sobie teraz rozwijać atak, obronę i skuteczność, zamiast podań, które mam dość wysoko. Bo potem wszyscy będą mieli podania na 10 tysięcy, tyle samo dośrodkowania i strzały, a reszta nędza.

 

I jakim cudem, w ciągu dwóch dni przegoniłeś mnie o 400 punktów umiejętności, mając wcześniej 150 pkt straty? :D Coś robię źle chyba.

Odnośnik do komentarza

E, ja widzę, że słabi jesteście ;P

 

Ja mam 6,5 tyś. umiejętności, gram w ataku. Aktualnie szukam klubu, jesteście w stanie mi coś zaproponować? :D

 

Ja proponuję zajrzeć do słownika ortograficznego ;)

 

Jest ktoś spoza pierwszego składu, kto dysponowałby kwotą 0,5M ojro i mógłby w końcu utworzyć jej filię? Bez problemu zrobię to za tydzień, po podpisaniu nowej umowy ze sponsorem, ale wierzę, że do tego czasu pewnie ktoś się już za to zabierze.

Odnośnik do komentarza

No to i ja się zaprezentuję.

 

Vladimir Galik - ID 85145 - Pomocnik - Turcja :)

 

Po 1 dniu rozgrywki Umiejętność na poziomie 1250.

 

Właśnie próbowałem szczęście w kasynie. Stan wyjściowy 200 tyś. Grałem (w kości) progresją. Sprawdzała się. Ale przy budżecie 900 tyś. połakomiłem się żeby doczłapać do miliona. I progresja zawiodła ;) i spadłem do 320 tys. (cóż zawsze 120 do przodu ;P).

 

Więc jakby kiedyś znalazło się miejsce w klubie, to niech ktoś na mnie czasami też zerknie. ;)

Odnośnik do komentarza

E, ja widzę, że słabi jesteście ;P

 

Ja mam 6,5 tyś. umiejętności, gram w ataku. Aktualnie szukam klubu, jesteście w stanie mi coś zaproponować? :D

Zaproponować Ci mogę to, że zgłosisz się na ochotnika do naszego klubu. Nic więcej, bo aktualnie się dopiero rozwijamy i nie możemy sobie pozwolić na oferowanie komuś wysokich kontraktów.

Icon możesz zobaczyć jaki mam obecnie potencjał?

2212pkt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...