Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Obrońcę, Um: 1.672 reflektujecie? :> Jak coś to moje ID 84767.

W tej chwili to za mało na nasz klub. Podnieś jeszcze bardziej umiejętności i się przypomnij.

 

Przypominam żebyście o 18:08, a właściwie 3-4 minuty wcześniej mieli wyzerowane zmęczenie bo gramy mecz ligowy!

Odnośnik do komentarza

Zarobiliśmy prawie €4,5mln :D

 

Mimo porażki jestem zadowolony. Zaledwie 0:2 z drużyną, która ma zawodników 2-3 razy lepszych od nas to dobre przetarcie przed kolejnymi spotkaniami. Ja sądzę, a właściwie jestem przekonany, że u nas problem leży w stopniu formy. U nich wszyscy mieli przed meczem 100%. U nas poza mną 100% nie miał nikt. Co więcej zaledwie 3 osoby miały z biedą 80%. Musimy nad tym popracować. O 20:08 kolejny ligowy mecz. Myślę, że jak już wszystko połapiemy to będzie dobrze w tej III lidze. Tylko musimy mieć tych 15 aktywnie grających zawodników, bo z tego co widzę niektórzy się zarejestrowali i ich atrybuty nie rosną.

 

Jeżeli więc jest ktoś taki, kto się zarejestrował a nie chce grać niech da mi znać, usunę go, a wcześniej niech przeleje całą kasę jaką ma na koncie na rzecz klubu. Przynajmniej tak zyskamy ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde kolesie mają ustawione "mecz sezonu" - to jest opcja, którą można użyć tylko jeden raz na cały sezon i która zwiększa o kilka % umiejętności tych graczy w meczu :/

 

My tak zagramy jutro, bo mamy jednego przeciwnika w zasięgu. Pozostaje liczyć, że uda nam się dziś choć zremisować. Choć z przebiegu meczu trudno być optymistą.

Odnośnik do komentarza

Deklarował i chwilowo mu trochę kasy brakło, bo nie spojrzał ile kosztuje założenie klubu. Mam w tej chwili 202k € w banku i trochę kasy na giełdzie. Powiedzcie mi tylko czy tu można jakoś powiązać oba kluby, żeby jeden robił za rezerwy, czy coś w tym stylu? Czy to będzie po prostu osobny klub żyjący swoim życiem? W sumie żadnej ligi rezerw czy czegoś nie widziałem, więc domyślam się, że tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...