Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj linka? Za cholere nie moge znalezc gdzie sa prowadzone aktualne nasze mecze czy to sparing czy liga :/

Sparingi w zakładce sparingi, a mecze ligowe w zakładce liga > liga niemiecka.

 

Historyczne zwycięstwo mamy za sobą :) wprawdzie tylko w sparingu, ale 3:1 robi wrażenie. Rywala dobrałem na naszym poziomie i okazał się od nas słabszy. Dochody z biletów wyniosły 1268542 euro. Przybyło 212 kibiców.

 

Przypominam, że gramy jeszcze 2 mecze ligowe, więc proszę o wyzerowanie zmęczenia przed tymi meczami:

 

18-04-2010 13:38

ForumCM Football Club vs FC Spartanie

http://s2.footballteam.pl/out.php?h=9785&g=5740&s=2

 

18-04-2010 17:38

ForumCM Football Club vs Bękarty Wojny

http://s2.footballteam.pl/out.php?h=9785&g=3772&

 

 

Manort, zmiany są dokonywane, ale w sparingach nie jest to widoczne w podsumowaniu.

Odnośnik do komentarza

W tej chwili rozwijamy klub. Ale po każdym meczu skromne 10k jest wypłacane. Większe pieniądze będą dopiero jak rozbudujemy obiekty, bo w tym momencie to jest najważniejsze. Im lepiej rozbudowane będą obiekty tym więcej zarobimy na meczach. Tylko akceptując takie zasady można u nas grać. Albo jesteśmy jednością albo do widzenia.

Odnośnik do komentarza

I taka jedna uwaga mecz sezonu to -10 formy u zawodników.

Wiem. Ale najbliższy mecz to jedyna szansa na ugranie czegoś w tym sezonie. A ewentualnie zwycięstwo podwoi nasze wpływy z meczu. Gram Va Banque. Wiem, że możemy sporo stracić, ale możemy równie wiele zyskać. Ostatni mecz gramy z nieco lepszą drużyną.

A gdzie jest bukmacher bo nie widzę ?

[liga] i masz link do "zakłady".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...