Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wypłacasz wynagrodzenia to jest to automatyczne dla wszystkich czy robisz to ręcznie?

Automatycznie wysyłane są pieniądze dla pierwszego składu i rezerwowych. Proporcje wyglądają tak, że pierwszy skład dostaje 100% a rezerwowi 50%.

Ja wczoraj zaczalem mecz ligowy w pierwszym skladzie, w koncowce zostalem zmieniony i dostalem pensje jako rezerwowy. Troche to dziwnie zrobione :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

czy warto inwestować w indywidualne treningi?

Jeżeli zalezy Ci na czasie i szybkim wzroście jednego atrybutu to tak.

Z perspektywy finansowej jest to jednak niekorzystne.

Jest to o kilkanascie tys drozsze, ale wydaje mi sie ze i tak sie oplaca bo nie trzeba redukowac zmeczenia co chwile i kilkac co minute :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ze sparingami jest ten problem, że kiedy przychodzi propozycja jest mało czasu na zaakceptowanie. A po zaakceptowaniu natychmiast zaczyna się mecz. Kiedy propozycję złoży słabszy rywal trzeba na tym korzystać. Do tej pory robiłem błąd bo to ja wysyłałem zaproszenia, graliśmy dużo na wyjazdach. Teraz czekam na zaproszenia i wybieram najsłabszych. Dzięki temu udało się wygrać dwa mecze i jeden zremisować.

 

Vitaliss - jutro będziesz w stanie w stanie poprowadzić nas w meczach? Bo kurde terminarz nam zmienili :|

Odnośnik do komentarza

Tak a propos punktów premium, to pytanie właściwie do Icona - ile należy kupić ich, by móc się urządzić? Raczej przelewem, bo z tego co widziałem funkcja sms daje mało punkcików...

Im więcej tym lepiej. Ja kupiłem ich sporo w tej jednodniowej promocji, kiedy dawali 50pkt za 10 złotych.

Za 50 złotych dostaniesz 140 + 200pkt. 140 za zakup + 200pkt w programie lojalnościowym. To naprawdę sporo. Pozostaje się jedynie zastanowić czy warto aż tyle inwestować w zwykłą grę i czy Cię na to stać :)

 

Ja miałem na boku trochę wygranych pieniędzy na zakładach, więc sobie kupiłem PP. Jeżeli się zdecydujesz na ich zakup, to po zamianie ich na kasę od razu wpłać ją na konto bankowe. Ja dzięki temu zarabiam dziennie ponad pół bańki.

Odnośnik do komentarza

Trochę mam zamiar zainwestować, bo obecnie jadę na samym treningu i podnoszenie umiejętności punkcik po punkciku mnie dołuje, a poza tym chcę wbić do składu i tam parę groszy zawsze można wyłożyć na tę okazję ;)

 

No i co do giełdy, kupiłem kilka akcji Google i cienko to wygląda. Nie wiem jakie mam brać akcje, by był jakikolwiek zysk :/

Odnośnik do komentarza
Ogólnie twórcy gry sobie to cwanie wymyślili. Trzepią na premiumach kasę, bo bez dodatkowych pomocy ciężko grać. :]

Gdyby ich nikt nie kupował, to i dałoby się grać.

Wysłałem zgłoszenie - obrońca, teraz 2655 punktów umiejętności, z tego, co widzę, to się łapię do kadry według systemu Icona 3+3 rezerwowych obrońców. ;)

Ile mam wpłacić gotówki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...