Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak grali przez wiekszosc meczu w 10 bo ich zawodnik mial za duze zmeczenie, a zmiany nie wykonali. Trzeba ladowac w umiejetnosci i przede wszystkim przed kazdym meczem ligowym kazdy z pierwszego skladu powinien miec forme 100% bo wtedy gra na tyle umiejetnosci ile posiada. Chociazby nasz bramkarz umiejetnosci nie ma az tak sporo(W porownaniu do naszej ligi) i na dodatek forma w granicach 70-80% wiec gra sporo ponizej swoich mozliwosci...

Odnośnik do komentarza

Chyba chodziło o trenerów. 1 trener to +1 umiejętność główna, koszt 50 trenerów to chyba 50mln więc zdecydowanie nie opłacalne na tym etapie. Warto by już teraz stworzyć drużynę rezerw, bo imo klub za dużo wydaje pieniędzy na pensja dla zawodników którzy w ogóle nie grają. 30 zawodników to zdecydowanie za dużo.

 

To nie jest chyba tak, że każdy dostaje. Ja nie jestem w 1 składzie, a nawet rezerwowym i nic nie dostaję :).

 

edyta: jednak dostaje. sorry :)

Odnośnik do komentarza

Panowie szykowac na jutro forme na godzine 10 rano, jest szansa na wazne zwyciestwo w lidze ale do tego kazdy powieniec miec 100% formy. Z tego co zauwazylem to forma spada o 2 % po polnocy nie wiem czy to u wszystkich czy tylko u mnie wiec trzeba ja potem sobie nabic :D

 

 

 

 

Swieci zlozyli propozycje rewanzu tym razem u nas wiec niech ktos to zaakceptuje, kolejna wygrana sie przyda :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Swieci zlozyli propozycje rewanzu tym razem u nas wiec niech ktos to zaakceptuje, kolejna wygrana sie przyda :)

Możemy rozegrać tylko 1 sparing dziennie.

 

Co do trenerów - jest to cholernie nieopłacalne. Czemu? Bo koszt szkoleniowca to 1mln. Jeden trener może każdemu z Wam dodać +1 do 3 atrybutów i po treningu znika z klubu.

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do domu i widzę, że FC Święci chcą nadal rewanżu za wczorajszą porażkę. No to przyjąłem wyzwanie i rozgromiliśmy ich 7:0 :D gole zdobywali: Rafał Kornik - 3, Mateusz Szymanowicz - 2, dumi i Rory Delap. Miejmy nadzieję, że to jakiś dobry prognostyk przed porannym meczem ligowym :)

Odnośnik do komentarza

Icon ja proponuje docelowo w pierwszej druzynie miec tak 15 ludzi wiecej nie ma sensu. reszta niech faktycznie pyka sobie w rezerwach jesli takowe powstana. oraz moje kolejne pytanie: czy w klubie mamy samych forumowiczów czy tez osoby nie zwiazane ktore maja dobre UM?? tak pytam z ciekawosci:P

Odnośnik do komentarza

A boiska treningowe przy rozbudowie klubu co mogą dać?

Pozwalają zatrudnić dodatkowych trenerów którzy zwiększają wytrenowane Umiejętności.

I tak nas na to nie stać bo koszt jednego poziomu to 500.000.000 euro.

 

Icon, jak Ty to robisz, że masz tyle kasy w banku? Na czym tyle zarabiasz?

Kupiłem trochę punktów premium kiedy była promocja, o której pisałem.

 

Przypominam o zmęczeniu - za 10 minut gramy mecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...