Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Trenowanie w Centrum Szkoleniowym sie oplaca dopiero kolo >90%. Przyklad:

 

Masz 100% idziesz do Centrum, tracisz przy wydaniu 100 akcji 10% i tymi 50 akcjami co zostaly mozna spokojnie te 100% znowu uzyskac.

 

yarooo: Jak zaczniemy wygrywac.. A szansa jest jutro na jedno zwyciestwo duza bo gramy z porownywalnym do nas Eintrachtem Frankfurt.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę siać defetyzmu, ale Eintracht wygląda dużo lepiej od nas, nie wiem tylko, jak taka przewaga 1-2k w umiejętnościach na łebka przekłada się na wynik meczu. ;)

Czy i na kiedy planowane są jakieś sparingi? Chciałbym zobaczyć swojego piłkarza w meczu, a na spotkanie ligowe nie mam żadnych szans na razie. :)

Odnośnik do komentarza

 

Czy i na kiedy planowane są jakieś sparingi? Chciałbym zobaczyć swojego piłkarza w meczu, a na spotkanie ligowe nie mam żadnych szans na razie. :)

Ze sparingami jest ten problem, że kiedy przychodzi propozycja jest mało czasu na zaakceptowanie. A po zaakceptowaniu natychmiast zaczyna się mecz.

Odnośnik do komentarza

Przegraliśmy mecz ligowy z Realem Madryt 1-2. Honorowego gola strzelił Lucas. Jest pewien postęp - strzeliliśmy gola :D

 

Przez weekend mam szkołę, więc gdyby zaszła potrzeba poprowadzenia klubu to nie dam rady. (Nie wiem Icon jak pracujesz ale domyślam się, że weekendy masz wolne?)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do Glownodowodzacego - kontrakt ze Sponsorem wygasl? :> I tak z innej beczki moze by w ta szkolke zainwestowac? Czytalem ze to dla kadego +50 UM dziennie :-k

Mamy już kontrakt z nowym sponsorem. Konto klubu wzbogaciło się o kolejne €24mln.

 

O jakiej szkółce mówisz?

 

Jutro wieczorem ktoś będzie musiał poprowadzić nas w meczu, bo po 19:00 będę na Odra - Polonia. Poranny mecz zagram, podobnie jak niedzielne spotkania.

 

Trenujmy bo wygląda to katastrofalnie. Ja tak dalej pójdzie to spadniemy z hukiem do ligi amatorskiej, a tam nie mamy co liczyć na większe wpływy. Nie wiem czy udałoby się nam wskoczyć w czyjeś miejsce do jakiejś ligi.

 

Za chwilę załatwię jakiś sparing.

Odnośnik do komentarza

Chyba chodziło o trenerów. 1 trener to +1 umiejętność główna, koszt 50 trenerów to chyba 50mln więc zdecydowanie nie opłacalne na tym etapie. Warto by już teraz stworzyć drużynę rezerw, bo imo klub za dużo wydaje pieniędzy na pensja dla zawodników którzy w ogóle nie grają. 30 zawodników to zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do komentarza

Problemem nie jest atak tylko bramka. Kolejny mecz rywale oddaja 1 strzal/1 gol, 2 strzaly/2 gole, 3 strzaly/3 gole. Pisalem juz - ladujcie pkty rownomiernie to nie bedziecie miec problemow z osiagnieciem formy 100%. Samo ladowanie tylko w 3-4 atrybuty niewiele daje. Tworzenie druzyny rezerw IMO jest w tej chwili nieoplacalne bo wielu chetnych z poczatku sie wykruszylo. Dostalismy sponsora wiec wydaje mi sie, ze mimo wszystko warto nad tymi trenerami pomyslec, zawsze to pare umiejetnosci dziennie wiecej. Choc nie wiem na jakiej zasadzie dokladnie to dziala. Kazdy atrybuty +1 dziennie przy 1 trenerze? Prawda to, ze ten Eintracht z nami w 10 wygral? :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...