Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilę przed północą - już przy pierwszej okazji, kiedy po otwarciu drzwi z sufitu zwisał trup wyrwało mi się niekontrolowane, spontaniczne, cholernie głośne "kurwa mać", przy okazji upuszczając pad na podłogę :keke:. Rzeczywiście FEAR przy tym to gra dla dzieci. Obowiązkowo jednak słuchawki na uszy, wtedy efekt jest kosmiczny...

Odnośnik do komentarza

Theme Hospital za darmo: https://www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house?utm_medium=email&utm_source=arm&utm_campaign=arm-origin-email--gem-arm-WW_Origin_OTH_Theme_Hospital_Jan15-&sourceid=arm-origin-email--gem-arm-WW_Origin_OTH_Theme_Hospital_Jan15-


Pograłem chwilę przed północą - już przy pierwszej okazji, kiedy po otwarciu drzwi z sufitu zwisał trup wyrwało mi się niekontrolowane, spontaniczne, cholernie głośne "kurwa mać", przy okazji upuszczając pad na podłogę :keke:. Rzeczywiście FEAR przy tym to gra dla dzieci. Obowiązkowo jednak słuchawki na uszy, wtedy efekt jest kosmiczny...

 

To to jak rozumiem? Bo w niezłej cenie :)https://www.g2a.com/outlast-steam-cd-key-global.html?adid=LOW&id=3

Odnośnik do komentarza

Robię mały research. Kojarzycie jakieś współczesne gry (w sumei tak licząc to ostantie 10 lat ;)), w których głównym bohaterem byłby ... helikopter? Niekoniecznie musi to być symulator, cokolwiek, zręcznosciówki, akcyjniaki, ścigałki, ale naszym głównym zadaniem jest sterowanie helikopterem (czyli nie np. powiedzmy Battlefield czy inny COD, gdzie helikopter jest jednym z pojazdów do wyboru). Jakieś pomysły? :)

Odnośnik do komentarza

Robię mały research. Kojarzycie jakieś współczesne gry (w sumei tak licząc to ostantie 10 lat ;)), w których głównym bohaterem byłby ... helikopter? Niekoniecznie musi to być symulator, cokolwiek, zręcznosciówki, akcyjniaki, ścigałki, ale naszym głównym zadaniem jest sterowanie helikopterem (czyli nie np. powiedzmy Battlefield czy inny COD, gdzie helikopter jest jednym z pojazdów do wyboru). Jakieś pomysły? :)

Arma 3, Digital Combat Simulator: Black Shark(i jego druga część), te tytuły kojarzą mi się najbardziej z helikopterami.

Odnośnik do komentarza

W każdym GTA można było sterować helikopterem z tego, co pamiętam.

 

 

Amnesia: A Machine for Pigs

 

Nie wiem, czy się zrozumieliśmy. Nie szukam strasznych gier, a raczej jakieś fajne RPGi, przygodówki. Kiedyś zagrywałem się w Gothica, Wiedźmina, wyszły jakieś głośne tytuły w ostatnich latach w tej kategorii?

RPG - Dragon Age, przygodówki - polecam trylogię Black Mirror :)

Odnośnik do komentarza

Grin, dzięki :). Ale w Arma 3 to hm.. czy helikopter jest głównym przedmiotem gry? Nigdy nie grałem w tę serię, ale domyślam się, że jak sobie wybiorę rolę pilota, to tak będzie? ;)

GTA VC i misja z helikopterem ;)

No właśnie nie o to mi chodzi ;), tutaj helikopter był dodatkiem, a nie głównym przedmiotem gry;)

 

Gunship, Desert Strike, Comanche ;P

Tak, właśnie tego typu gry, ale wydane w ostatnich latach. Mam wrażenie, że temat helikopterów dość zanikł w komputerowej rozrywce :-k

Odnośnik do komentarza

Robię mały research. Kojarzycie jakieś współczesne gry (w sumei tak licząc to ostantie 10 lat ;)), w których głównym bohaterem byłby ... helikopter? Niekoniecznie musi to być symulator, cokolwiek, zręcznosciówki, akcyjniaki, ścigałki, ale naszym głównym zadaniem jest sterowanie helikopterem (czyli nie np. powiedzmy Battlefield czy inny COD, gdzie helikopter jest jednym z pojazdów do wyboru). Jakieś pomysły? :)

Apache: Air Assault albo Take on Helicopters albo Enemy Engaged 2 .

Odnośnik do komentarza

Theme Hospital za darmo: https://www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house?utm_medium=email&utm_source=arm&utm_campaign=arm-origin-email--gem-arm-WW_Origin_OTH_Theme_Hospital_Jan15-&sourceid=arm-origin-email--gem-arm-WW_Origin_OTH_Theme_Hospital_Jan15-

Pograłem chwilę przed północą - już przy pierwszej okazji, kiedy po otwarciu drzwi z sufitu zwisał trup wyrwało mi się niekontrolowane, spontaniczne, cholernie głośne "kurwa mać", przy okazji upuszczając pad na podłogę :keke:. Rzeczywiście FEAR przy tym to gra dla dzieci. Obowiązkowo jednak słuchawki na uszy, wtedy efekt jest kosmiczny...

 

To to jak rozumiem? Bo w niezłej cenie :)https://www.g2a.com/outlast-steam-cd-key-global.html?adid=LOW&id=3

 

propsy ziomek, Theme Hospital to legendarna pozycja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...