Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Takie pytanie awaryjne ;) Mając gry dodane do biblioteki steam, origin czy ubishop mogę je ściągnąć z Internetu, wypalić na płytę i zainstaluje mi się wtedy legalnie na innym kompie w tych programach? Czy np. steam wchodzi w grę tylko instalacja i ściąganie bezpośrednio z netu?

 

Chodzi o to, że nie mam jak pobrać na swojego lapka gry, a ktoś mógłby mi to zrobić i wypalić na płytce.

Odnośnik do komentarza

Też kupiłem Valiant Hearts, czeka na swoją kolej :) Max Payne 3 też kupiony, ale póki co muszę dokończyć South Park, genialnie się w to gra :D

 

Dobra przerwa świąteczna,przeszedłem:

  • South Park: The Stick of Truth
  • Max Payne 3
  • Valiant Hearts
  • The Wolf Among Us (w połowie)
  • GTA IV (62%)

South Park geniusz,dla każdego fana serialu pozycja obowiązkowa, ubawiłem się doskonale :)

Max Payne 3 najgorszy z serii, więcej się oglądało filmików niż było samej akcji, a fabuła też dupy nie urywała.

Valiant Hearts mało wymagające, zagadki banalne, jedyne co fajne to ciekawostki historyczne.

The Wolf Among Us całkiem kozacki, też dość banalny i akcji mało, więcej się ogląda, fabuła kieruję Cię sama, ale za to jest bardzo ciekawa i interesujące jest w jaki sposób sam podejmujesz decyzje i kierujesz rozwojem historii. Ale już widzę, że będzie krótkie (podobnie jak trzy pozostałe), wszystkie 5 epizodów przejdę w ok. 15 h.

 

GTA IV jest najbardziej rozbudowaną grą, myślę że przejście jej to kwestia ok. 120h, już mam wyrobione za sobą 67h. Męczę się na kolejnej misji z helikopterem, poprzednie przechodziłem ok. 2 miesięcy temu i już kompletnie zapomniałem jak się lata tym ustrojstwem, przez co mam problem z zaliczeniem kluczowej misji, ale jeszcze kilka prób i powinienem pójść dalej ;)

Odnośnik do komentarza

Metro 2033 Redux - powiem jedno: Świetna! Szczególnie klimat, który po prostu miażdży. Ta poprawiona wersja jest o niebo lepsza niż pierwowzór. Jeśli ktoś grał w wersję z 2010 roku to i tak polecam tą nową odsłonę. Poprawione, ulepszone jest na prawdę wiele.

To skończone, teraz czas na Metro Last Light.

 

Polecam Last Light z całego serca. Klimat jest niesamowity :). Gra momentami jest niestety dość trudna. Trzeba bardzo oszczędzać naboje i filtry.

Kurcze, czekam na nowego Stalkera :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem sobie Outlast, chciałem jakiś fajny horror. Ostatnią "straszną" grę w jaką grałem była chyba TLOU, jeżeli można tam się bać na dłuższą metę.

 

Outlast sprawia, że chyba pójdę do apteki po pampersy :D. FEAR i Alma chodząca po korytarzach przy tym to spokojna, kolorowa gra. Granie po ciemku i w słuchawkach na uszach doprowadzić mogą do znacznego skoku ciśnienia...

 

Zapowiada się zajebiście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...