Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

O zmianach CA/PA, atrybutów - wstępnie

 

Na dzień dzisiejszy zawodnicy, których atrybuty (oraz pewnie w konsekwencji CA) idą w dół:

 

-Szala Wojciech

-Descarga Inaki

-Kamiński Patryk

 

Zawodnicy, których CA(ewentualnie PA - dotyczy młodych grajków) pójdzie zauważalnie w górę:

 

-Rybus Maciej - aktualnie CA/PA 105/135

-Koziara Patryk - aktualnie CA/PA 64/-6

-Giza Piotr - aktualnie CA/PA 105/120

 

 

U Rybusa w górę pójdą głównie stałe fragmenty, Koziara będzie miał CA około 85, natomiast u Gizy to się jeszcze zastanowię. ;P

Odnośnik do komentarza

Gizie błyskotliwość bym obniżył do 14. Zwiększył decyzje do 13, waleczność ma decydowanie za niską, dałbym 12, sprawność i zwinność mógłby przynajmniej po 11 dostać, nie wiem, czy nie za wysoką ma skoczność, dośrodkowania 11, pracowitość myślę że można dać 13, nie wiem czy nie za wysoką ma grę bez piłki,

 

Rybus

pracowitość 14, znowu waleczność zwiększyć, ja bym dał 12, zmniejszyć skoczność i grę głową, odbiór myślę, że można dać 9-10 bo czasem coś odbierze:-) ja bym poprawił dośrodkowania i rzuty rożne bo on naprawdę potrafi bić dobrą piłkę w pole karne, ja bym dał po 14, ustawianie bym zmniejszył do 11, i tą wytrzymałość może chociaż dać 10-11?:-) Reszta wygląda moim zdaniem rozsądnie:-) wrzucaj następnych zawodników:-)

 

Gizie błyskotliwość bym obniżył do 14. Zwiększył decyzje do 13, waleczność ma decydowanie za niską, dałbym 12, sprawność i zwinność mógłby przynajmniej po 11 dostać, nie wiem, czy nie za wysoką ma skoczność, dośrodkowania 11, pracowitość myślę że można dać 13, nie wiem czy nie za wysoką ma grę bez piłki,

 

Rybus

pracowitość 14, znowu waleczność zwiększyć, ja bym dał 12, zmniejszyć skoczność i grę głową, odbiór myślę, że można dać 9-10 bo czasem coś odbierze:-) ja bym poprawił dośrodkowania i rzuty rożne bo on naprawdę potrafi bić dobrą piłkę w pole karne, ja bym dał po 14, ustawianie bym zmniejszył do 11, i tą wytrzymałość może chociaż dać 10-11?:-) Reszta wygląda moim zdaniem rozsądnie:-) wrzucaj następnych zawodników:-)

Odnośnik do komentarza
Coś nie tak z tymi obrazkami, wymiary: 150px × 94px. Nawet przez lupę nie dam rady zobaczyć. Tylko u mnie tak dziwnie?

 

Tutaj są linki:

 

Rybus - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bcc487760db90252.html

Giza - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be5026cb5f694c03.html

 

Rybus

pracowitość 14, znowu waleczność zwiększyć, ja bym dał 12, zmniejszyć skoczność i grę głową, odbiór myślę, że można dać 9-10 bo czasem coś odbierze:-) ja bym poprawił dośrodkowania i rzuty rożne bo on naprawdę potrafi bić dobrą piłkę w pole karne, ja bym dał po 14, ustawianie bym zmniejszył do 11, i tą wytrzymałość może chociaż dać 10-11?:-) Reszta wygląda moim zdaniem rozsądnie:-) wrzucaj następnych zawodników:-)

 

Pierwsza rzecz - Maciek jest zawodnikiem młodym i rozwojowym. Będzie miał jak na naszą ekstraklasę dosyć duże PA, więc w krótkim czasie w FMie atrybuty pójdą mu w górę. Odnośnie atrybutów (szczególnie technicznych) - atrybut 13-14 to zawodnik na danym polu czołowy (najlepszy?) w naszej ekstraklasie. I tak:

 

- pracowitość - 14 jest zdecydowanie za wysoka. To samo waleczność 12, ale może rzeczywiście podniosę ją troszeczkę. Z tymi stałymi fragmentami to trzeba się wstrzymać jeszcze. Dotąd Ryba żadnej bramy z rzutu wolnego nie strzelił i nawet asysty nie zaliczył. Z rzutu rożnego ma jedną asystę (podaj z Cracovią, po rozewgraniu) więc też bez rewelacji. Zobaczymy co pokaże w ostatnich dwóch kolejkach. Niewykluczam, że jego profil może się jeszcze zmienić (i w górę i w dół).

 

P.S. Profile następnych zawodników zamieszczę jutro wieczorem. Tylko pamiętajcie, że są to wstępne zmiany i niewiadomo co zrobi z nimi silnik nowej wersji.

 

Kolejnym problemem będzie ustawienie PA Adriana Paluchowskiego. Aktualnie ma -7, zastanawiam się jednak jakie mu ustawić w FM 2010. Jakieś rady? (CA ma 105)

Odnośnik do komentarza

Bez jaj... Nie powiesz mi, że zawodnik spędzający po treningu 3 dodatkowe godziny, harujący jak wół w meczu ma mieć pracowitość maksymalnie 13-14, bo jest z polskiej ligi, a jedynie wyróżniający się na tym polu Hiszpan jest już pracowity na punktów 17, bo to lepsza liga... Rozumiem atrybuty techniczne, ale psychiczne i fizyczne nijak się nie mają do Twojej teorii. Tak samo jak obniżanie zwinności Skabie ze względu na poziom ligi, a przecież to b. gimnastyk... Nie powiesz mi, że 'na świecie' jest dużo bramkarzy-gimnastyków.

Odnośnik do komentarza
Bez jaj... Nie powiesz mi, że zawodnik spędzający po treningu 3 dodatkowe godziny, harujący jak wół w meczu ma mieć pracowitość maksymalnie 13-14, bo jest z polskiej ligi, a jedynie wyróżniający się na tym polu Hiszpan jest już pracowity na punktów 17, bo to lepsza liga... Rozumiem atrybuty techniczne, ale psychiczne i fizyczne nijak się nie mają do Twojej teorii. Tak samo jak obniżanie zwinności Skabie ze względu na poziom ligi, a przecież to b. gimnastyk... Nie powiesz mi, że 'na świecie' jest dużo bramkarzy-gimnastyków.

Podbijam :)

Jeśli zagra Pudzian nie dasz mu siły 20 bo gra w Polsce? A co do technicznych(i części taktycznych) to racja.

Odnośnik do komentarza
Bez jaj... Nie powiesz mi, że zawodnik spędzający po treningu 3 dodatkowe godziny, harujący jak wół w meczu ma mieć pracowitość maksymalnie 13-14, bo jest z polskiej ligi, a jedynie wyróżniający się na tym polu Hiszpan jest już pracowity na punktów 17, bo to lepsza liga... Rozumiem atrybuty techniczne, ale psychiczne i fizyczne nijak się nie mają do Twojej teorii. Tak samo jak obniżanie zwinności Skabie ze względu na poziom ligi, a przecież to b. gimnastyk... Nie powiesz mi, że 'na świecie' jest dużo bramkarzy-gimnastyków.

 

Małe pytanko - kto w Legii haruje jak wół?! Oglądam wszystkie mecze i takiego zawodnika brakuje mi w składzie Legii :> No jedynie Rzeźnik teraz zapiernicza jak trzeba, reszta się miga. Może Chiniemu mam dać pracowitość 20 :keke:

 

Zresztą zamiast się wykłucać proszę o konkretne propozycje zmian atrybutów. I realne.

 

 

 

Gizie błyskotliwość bym obniżył do 14. Zwiększył decyzje do 13, waleczność ma decydowanie za niską, dałbym 12, sprawność i zwinność mógłby przynajmniej po 11 dostać, nie wiem, czy nie za wysoką ma skoczność, dośrodkowania 11, pracowitość myślę że można dać 13, nie wiem czy nie za wysoką ma grę bez piłki,

 

Kilka Twoich zastrzeżeń uzyskało moją aprobatę (zwinność, błyskotliwość i sprawność) a reszta nie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Małe pytanko - kto w Legii haruje jak wół?!

Nie chodzi mi o sam zespół Legii, a o same założenia Twojej teorii. Techniczne - zgadzam się w 100%. Fizyczne i Psychiczne można mieć na tym samym poziomie, co reszta świata - nie wmówisz mi, że byk z Polski gorzej rozpycha się od byka z Hiszpanii, a polskie 11 sekund na setkę jest słabsze od takiegoż wyniku angielskiego. Po za tym nie kłócę się :P A właśnie - Skaba ma zwinność 20? :>

Odnośnik do komentarza
Małe pytanko - kto w Legii haruje jak wół?!

Nie chodzi mi o sam zespół Legii, a o same założenia Twojej teorii.

 

Nie mojej teorii, tylko odgórnie nałożonych ograniczeń dla researcherów. Jednak jak wiadomo, różnie jest to przestrzegane. Skaba ma chyba zwinność 18, co i tak jest dużo. A mniej w oczy kole ;P

Odnośnik do komentarza

prawda jest taka, że nie ma atrybutu który oddawałby pracę na treningach. jest jedynie work rate, ale to oddaje pracowitość podczas meczu.

 

za to Urban powinien mieć jedną nową cechę - Spend a lot on youth signings lub Sign a lot of youth players, chociaż jest tradycyjne ryzyko: brak szerszego wyjaśnienia SI i kwestia tego jak gra będzie inteligentnie dane cechy odwzorowywać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...