Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Borysiuk - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d6f0d8ba73fa6b5.html

 

Nad Borysiukiem będę musiał jeszcze popracować, na szczęście mam jeszcze sporo czasu. Z kluczowych dla DMC atrybutów to Ariel ma grę głową 8, krycie 10, odbiór 11 - co na tle innych zespołów wcale za wysokie nie jest. Dla przykładu Budziński czy szczególnie Sadlok (zdjęcie - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f747d2cb94e3c93.html), którzy są w jego wiekuw FMie mają dużo lepsze statsy, a w rzeczywistości wiadomo jak jest.

 

P.S. Zastanawiam się jednak, czy większość atrybutów mentalnych (szczególnie te 14 i 15) nie zjechać o 1 w dół.

Odnośnik do komentarza

Krycie, odbiór i podania 15 :o Bardziej wygląda na Essiena niż młodziana z przeciętnego klubu polskiej ligi...

 

Kiełbowicz - gra bez piłki 14 - jak na mój gust za dużo, raczej nie jest wyróżniającym się napastnikiem :)

 

Choto - opanowanie 16 - jak wyżej... gra z pierwszej piłki 12 - można by przyciąć o 1 :)

Odnośnik do komentarza
Krycie, odbiór i podania 15 :o Bardziej wygląda na Essiena niż młodziana z przeciętnego klubu polskiej ligi...

 

Kiełbowicz - gra bez piłki 14 - jak na mój gust za dużo, raczej nie jest wyróżniającym się napastnikiem :)

 

Choto - opanowanie 16 - jak wyżej... gra z pierwszej piłki 12 - można by przyciąć o 1 :)

 

Kiełbik oprócz kondycji wyróżnia się jeszcze tylko grą bez piłki - bardzo często szuka wolnego miejsca wzdłuż lini bocznej, często wchodzi w pod pole karne przeciwnika do rozegrania akcji. Gorzej tylko u niego z dośrodkowaniami :/

 

Choto ma zmniejszoną grę z pierwszej piłki do 11 :] A opanowanie tyczy się także gry w defensywie.

Odnośnik do komentarza

Hmm... czemu "Dixi" ma grę głową jedynie na poziomie 12? Akurat pewniejszego obrońcy Legia nie miała, nie ma i pewnie jeszcze długo mieć nie będzie, a on od zawsze potrafił fantastycznie wyjaśniać akcje rywali i przecinać ich dośrodkowania wybiciami głową. Poza tym powinien mieć wyższe umiejętności bramkarskie - zajrzyj na Legia.com i zerknij na wczorajsze newsy z treningów. :]

Grzelak nie powinien mieć nieco wyższego wykańczania akcji? Komorowski chyba też ciut zbyt słaby - wydaje mi się, że w dobrej formie może wygryźć Kiełbowicza ze składu. Refleks Muchy też nieco w górę moim zdaniem. Zawsze zastanawiał mnie tak niski współczynnik dośrodkowania dla Szałachowskiego. Czy on naprawdę robi to tak słabo? :)

Odnośnik do komentarza

Bo nie ma researchera?

 

A Choto faktycznie podnieść grę głową, a co do opanowania to mi się wydaje że jest to stricte ofensywny atrybut. Pewność w obronie = brak głupich błędów = koncentracja imo.

A co do Kiełba to ok. Jak później obejrzę resztę może coś jeszcze napiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Hmm... czemu "Dixi" ma grę głową jedynie na poziomie 12? Akurat pewniejszego obrońcy Legia nie miała, nie ma i pewnie jeszcze długo mieć nie będzie, a on od zawsze potrafił fantastycznie wyjaśniać akcje rywali i przecinać ich dośrodkowania wybiciami głową. Poza tym powinien mieć wyższe umiejętności bramkarskie - zajrzyj na Legia.com i zerknij na wczorajsze newsy z treningów. :]

Grzelak nie powinien mieć nieco wyższego wykańczania akcji? Komorowski chyba też ciut zbyt słaby - wydaje mi się, że w dobrej formie może wygryźć Kiełbowicza ze składu. Refleks Muchy też nieco w górę moim zdaniem. Zawsze zastanawiał mnie tak niski współczynnik dośrodkowania dla Szałachowskiego. Czy on naprawdę robi to tak słabo? :)

 

Dixi gry głową do swoich mocnych stron zaliczyć niemoże. W lidze+ ekstra kiedyś Urban się na ten temat wypowiadał. Zresztą warto przypomnieć jak kiedyś Sikora wygrał z nim pojedynek główkowy... :o Choto ma wiele mocnych stron, ale tutaj akurat ma wiele do poprawy. Natomiast Grzelak w Legii tych bramek za wiele nie strzela, także finishing 11 uważam za odpowiedni. Komorowski w barwach naszego klubu też niczym wybitnym jeszcze nie zasłynął (oprócz przegranego pojedynku główkowego z Zielińskim z Polonii Bytom). Jednakże podniosłem mu trochę PA, kilka atrybutów też skoczyło o 1 punkcik. Zresztą lewa obrona to najsłabsze ogniwo Legii. Szałach i dośrodkowania? Hmmm... nie przypominam sobie by w tym elemencie brylował. Raczej jak dostawał piłkę z boku pola karnego to szedł na dryblingu w pole karne i próbowałpodawać lub strzelać :D

Odnośnik do komentarza
Komorowski "Jednakże podniosłem mu trochę PA" - czemu warum why Leo why? Gra lepiej niż w Bytomiu? Jakie miał PA przed przyjściem do Legii?

 

Bodaj 110, zwiększyłem mu do 115 - co odpowiada transferowi do (L) i jednak samej możliwości gry na takim poziomie. Uważam że PA 115 jest odpowiednie.

 

No i do tego znalazł się w kadrze Leo Benhałera.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci, że Borysiuk po poprawce wygląda już lepiej:-) Myślę, że można mu zmniejszyćjeszcze o jeden punkt: błyskotliwość, strzał z dystansu, może też grę bez piłki.

Astiz ma za wysoką grę bez piłki - zmniejszyć do jakichś 8, ustawianie 17 też za wysokie, ja bym dał 15-16, zamiast tego można podnieść o jedno oczko przewidywanie(myślę, że to jego duży plus), odbiór, pracowitość, grę z pierwszej piłki, technikę. I sporo poprawić można opanowanie. Można mu jeszcze zmniejszyć długie wyrzuty, bo ma 10.

Chnyama powiniem mieć wyższe przyspieszenie i błyskotliwość, można obniżyć pracowitość i grę bez piłki, w ulubionych zagraniach, że strzela z dużą siłą i strzały z dystansu.

Odnośnik do komentarza
Powiem Ci, że Borysiuk po poprawce wygląda już lepiej:-) Myślę, że można mu zmniejszyćjeszcze o jeden punkt: błyskotliwość, strzał z dystansu, może też grę bez piłki.

Astiz ma za wysoką grę bez piłki - zmniejszyć do jakichś 8, ustawianie 17 też za wysokie, ja bym dał 15-16, zamiast tego można podnieść o jedno oczko przewidywanie(myślę, że to jego duży plus), odbiór, pracowitość, grę z pierwszej piłki, technikę. I sporo poprawić można opanowanie. Można mu jeszcze zmniejszyć długie wyrzuty, bo ma 10.

Chnyama powiniem mieć wyższe przyspieszenie i błyskotliwość, można obniżyć pracowitość i grę bez piłki, w ulubionych zagraniach, że strzela z dużą siłą i strzały z dystansu.

 

Borysiukowi zmniejszyłem do 10 grę bez piłki, a Astizowi do 7. Chiniemu zmniejszyłem pracowitość do 12, ale nie sądze bym musiał zmieniać przyspieszenie czy błyskotliwość. Wartości odpowiednio 15 i 14 są bardzo wysokie. W ulubionych zagraniach Chini ma strzały z dużą siłą i próby uderzeń kiedy tylko dostanie piłkę.

Odnośnik do komentarza

Choto mógłby mieć wyższe ustawianie i koncentrację, i nie wiem czy jest nie za niska detreminacja.

Descarga mógłby mieć wyższą walecznosć, za to niższą koncentrację. Dużo niższą błyskotliwość. Tu nie jestem pewien, ale zastanawiam się czy nie powinien mieć wyższej wytrzymałosci. Zwiększyłbym mu też determinację.

 

Giza ma za niskie decyzje, sprawność, ustawianie się(dałbym ok.11), koncentrację, grę głową. Zmniejszyłbym mu grę bez piłki o jedno oczko. Można zmniejszyć też dośrodkowania.

 

Grzelak mógłby mieć wykańczanie i opanowanie przynajmniej po 12. I nie za niska wytrzymałość?

Zmniejszyłbym mu za to siłę i równowagę o jedno oczko.

 

Iwański. Na pewno podnieść można mu o jedno oczko strzały z dystansu i równowagę oraz poprawić sprawność(dałbym ok.12). Zmniejszyć można skoczność i rzuty rożne(!). O jedno oczko można jeszcze obniżyć: podania, waleczność, współpracę, grę bez piłki, decyzje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...