Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jest odgórna prośba, żeby ograniczyć naszych ligowców technicznie i sięz tym zgadzam. Również atrybuty czysto taktyczne (ustawianie, gra bez piłki, przewidywanie i decycje) oraz opanowanie czy koncentracja nie powinny być zbyt wysokie u naszych ligowców, bo własnie tutaj (poza wyszkleniem technicznym) odstajemy za mocnymi ligami. Tym może się u nas wyróżniać np. Astiz.

A ograniczania pracowitości, waleczności, agresji, czy determinacji nie może być. Bo u nas w kraju są tacy zawodnicy, którzy w tym są dobrzy. To samo tyczy się atrybutów fizycznych. Nie może być Hiszpan szybszy albo silniejszy tylko dlatego że jest Hiszpanem..:-) Akurat nie tym górują nad nami, a przede wszystkim techniką i taktyką. Bądźmy rozsądni...

Dlaczego w poprzedniej bazie Iwański ma siłę 9 a balans 8? On jest niewysoki ale umięśniony i potrafi się twardo utrzymać na nogach. Roger miał dośrodkowania 13, chociaż nie umie tego robić. A moja propozycja dla Rybusa 14(który naprawde dobrze dośrodkowuje) to niby za dużo. dlaczego Choto miał grę bez piłki 15? Czy on potrafi świetnie wychodzić na wolne pole i gubić krycie? Przecież to jest środkowy obrońca, a ten parametr jest dla ofensywnych graczy... Astiz ma błyskotliwość 12, a wcześniej miał jeszcze więcej. Przecież to jest atrybut dla ofensywnych piłkarzy (skłonność do niekonwencjonalnych zwodów i zagrań). A Astiz to środkowy obrońca i jakoś nie pamiętam jakichś jego super zaskakujących przeciwnika zagrań. Jak przy tym wygląda błyskotliwość Rogera, który dostał 15?Radovic powinien mieć przyspieszenie wyższe niż 14. Borysiuk, który nie może wytrzymać żadnego(!) meczu w pełnym, wymiarze czasowym i jest zawsze zdejmowany przez Urbana (sam Borysiuk w wywiadach przyznaje ze juz nie miał sił). I tenże Borysiuk ma wytrzymałość 11. A Maciej Rybus (który grał we wszystkich meczach ligowych w tej rundzie pełne 90 minut - tylko jeden mecz grał mniej). I Boysiuk ma wytrzymałość 11, a Rybus 8... Gdzie tu jakakolwiek logika?? Aż ręce opadają jak się patrzy... Każdy ma pracowitość po 12, a Rzeźniczak 18. To jest 'lekka' przesada. Albo ona ma za dużo albo inni za mało. Szala ma skłonność do brudnych zagrań (dirtiness) 13, chyba powinno być jakieś 15. Myślę, że w jego wypadku siła 17 i balans 16, to też przegięcie. A z kolei on ma pracowitość 16... Też za duuużo. Szala ma też wytrzymałość 16 (spójrzcie jak to wygląda na tle innych legionistów)... Jarzebowski dlaczego ma waleczność tylko 11?? Przecież on wsadzi głowę tam gdzie inni nie wszadzą nogi... Walecznosć powinien mieć jakieś 17. Dlaczego wytrzymałość ma tylko 13? Decyzje podnieść mu do 14, ustawianie się też do 13-14. Podnieść też pracę zespołową i wytrzymałość. Apeuje tylko o odrobinę rozsądku, ludzie..

 

Trochę się rozpisałem za długo chyba. Myślę jeszcze, że bramkarze Mucha i Skaba powinni byś lepsi niż w ostatniej bazie danych. Mucha to naprawdę solidny bramkarz i powinien mieć sporo lepsze atrybuty, to w końcu obecnie jeden z najlepszych, jak nie najlepszy piłkarz Legii:-)

Odnośnik do komentarza

Popieram, szczególnie wyższe Dirtiness dla Szali, czasem oglądając skróty miałem wrażenie że pierwszym sposobem na powstrzymanie rywala jest dla niego łokieć a dopiero drugim wybicie piłki ...

 

Trochę się rozpisałem za długo chyba.

 

Przydałby się temat ogólny w którym byłyby poruszone takie kwestie i (co mnie jeszcze bardziej interesuje) kwestia ilości i doboru klubów z niższych lig, w 09 było z tym słabo.

Odnośnik do komentarza
Psychiczne powinny odstawać jak najbardziej. % polskich zawodników na Zachodzie, na których "trener się uwziął" (Smolarek ostatnio, o dziwo :o), jest bardzo zbliżony do 100%, a to niestety jest kwestia mentalna.

Po części się nie zgodzę. Zależy czy chodzi Ci o stricte mentalne, czy taktyczne. Bo o ile w drugim przypadku się zgadzam(ustawianie się, przewidywanie, gra bez piłki itd) to w mentalnych(agresja, determinacja, współpraca, pracowitośc itd) to się nie zgadzam, ponieważ walecznością czy ambicją nie muszą wcale odstawać.

No Kuba robi karierę w Niemczech, wcześniej jako taką karierę(również w BvB) robił Smolarek, Żelę też pokazuje się ładnie we Francji i znalazło by się parę 'rodzynków'.

A tacy np. Hiszpanie we Włoszech też nigdy wielkiej kariery nie zrobili, i nie jest to bynajmniej sprawa ich umiejętności, a raczej stylu gry, którego się nauczyli w ojczyźnie.

Odnośnik do komentarza
Po części się nie zgodzę. Zależy czy chodzi Ci o stricte mentalne, czy taktyczne. Bo o ile w drugim przypadku się zgadzam(ustawianie się, przewidywanie, gra bez piłki itd) to w mentalnych(agresja, determinacja, współpraca, pracowitośc itd) to się nie zgadzam, ponieważ walecznością czy ambicją nie muszą wcale odstawać.

No Kuba robi karierę w Niemczech, wcześniej jako taką karierę(również w BvB) robił Smolarek, Żelę też pokazuje się ładnie we Francji i znalazło by się parę 'rodzynków'.

 

Nie muszą, ale odstają. Spotykają się z profesjonalnym treningiem i okazuje się, że ani determinacji, ani pracowitości w nich za grosz.

Co do tych rodzynków - wymieniłeś w sumie jedynych polskich trzech zawodników z pola, którym na przestrzeni ostatnich 2 lat udało się dobrze pokazać na Zachodzie w średnio silnych ligach (BuLa, L1), przy czym Smolarek to chyba dwa lata temu ostatni raz dobrze grał przez przynajmniej rundę. Zważywszy na to, ilu Milów, Burkhardtów, Saganowskich, Rasiaków, Żurawskich (poza 1 sezonem w Celtiku), Kaźmierczaków, Fojutów, Królów, Sikorów, Koseckich, Bieniuków, Matusiaków i innych im podobnych polskich asów trzy miesiące po transferze ląduje na trybunach albo w niższych ligach, obawiam się, że mam mocniejsze argumenty w tej dyskusji :>.

Odnośnik do komentarza

Przydałby się temat ogólny w którym byłyby poruszone takie kwestie i (co mnie jeszcze bardziej interesuje) kwestia ilości i doboru klubów z niższych lig, w 09 było z tym słabo.

Fajnie byłoby gdyby została dodana trzecia liga (aktualnie chyba nazywa się druga liga- po reformie nazwy). Ciekawe, czy byłoby to możliwe. Na pewno byłby to miły gest w kierunku polskiej piłki:-)

 

Psychiczne powinny odstawać jak najbardziej. % polskich zawodników na Zachodzie, na których "trener się uwziął" (Smolarek ostatnio, o dziwo :o ), jest bardzo zbliżony do 100%, a to niestety jest kwestia mentalna.

Myślę, że to kwestia indywidualna zawodników. Może powinni mieć niższe parametry - profesjonalizm i temperament.

Odnośnik do komentarza
Po części się nie zgodzę. Zależy czy chodzi Ci o stricte mentalne, czy taktyczne. Bo o ile w drugim przypadku się zgadzam(ustawianie się, przewidywanie, gra bez piłki itd) to w mentalnych(agresja, determinacja, współpraca, pracowitośc itd) to się nie zgadzam, ponieważ walecznością czy ambicją nie muszą wcale odstawać.

No Kuba robi karierę w Niemczech, wcześniej jako taką karierę(również w BvB) robił Smolarek, Żelę też pokazuje się ładnie we Francji i znalazło by się parę 'rodzynków'.

 

Nie muszą, ale odstają. Spotykają się z profesjonalnym treningiem i okazuje się, że ani determinacji, ani pracowitości w nich za grosz.

Co do tych rodzynków - wymieniłeś w sumie jedynych polskich trzech zawodników z pola, którym na przestrzeni ostatnich 2 lat udało się dobrze pokazać na Zachodzie w średnio silnych ligach (BuLa, L1), przy czym Smolarek to chyba dwa lata temu ostatni raz dobrze grał przez przynajmniej rundę. Zważywszy na to, ilu Milów, Burkhardtów, Saganowskich, Rasiaków, Żurawskich (poza 1 sezonem w Celtiku), Kaźmierczaków, Fojutów, Królów, Sikorów, Koseckich, Bieniuków, Matusiaków i innych im podobnych polskich asów trzy miesiące po transferze ląduje na trybunach albo w niższych ligach, obawiam się, że mam mocniejsze argumenty w tej dyskusji :>.

No wypada przyznać Ci rację, choć nie wszyscy zawodnicy, których wymieniłeś są niewypałami. Rasiak nie przechodził jako 'mega-gwiazda' i na boiskach Championship(podobno lata świetlne przed Orange Ekstraklasą) spisuje się naprawdę dobrze, czy niezłe okresy gry Sagana. Dudka, Grzelak czy Kazimierczak również nie zawiedli do końca. Niemniej coś w tym jest, że Polscy piłkarze nie mają odpowiedniej mentalności.

Odnośnik do komentarza
Mucha powinien byc zdecydowanie najlepszym bramkarzem w lidze, a zdaje sie ze na 9.03 nie bylo to do konca dobrze odwzorowane.

 

A ja się nie zgodzę - Legia u mnie miała zawsze najmniej straconych bramek a Mucha grał równo i pewnie, rzadko miał słabsze okresy. Nie ma co ich sztucznie podbijać bo skończą sezon z 10 straconymi ;) Do obniżenia wg mnie Descarga, dostał szansę i nic go nie tłumaczy, gra obecnie na poziomie juniorów, Szala i Roger. W całokształcie Legia zawsze była dobrze odwzorowana, nie będziesz miał aż tak dużo roboty przy poprawianiu

 

PS. Z tego co słyszałem to płace Hiszpanów są tak wysokie jak pierwotnie mówiono a Trzeciak maskował tę wpadkę ściemnianiem że nie są w czołówce zarabiających. Ktoś ma więcej informacji na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Jest odgórna prośba, żeby ograniczyć naszych ligowców technicznie i sięz tym zgadzam.

Dziękuję ;P

Również atrybuty czysto taktyczne (ustawianie, gra bez piłki, przewidywanie i decycje) oraz opanowanie czy koncentracja nie powinny być zbyt wysokie u naszych ligowców, bo własnie tutaj (poza wyszkleniem technicznym) odstajemy za mocnymi ligami. Tym może się u nas wyróżniać np. Astiz.
I tak ustawiłem statsy naszemu przybyszowi z Hiszpanii, w porównaniu z 9.3.0 ma zmniejszoną błyuskotliwość obecnie
A ograniczania pracowitości, waleczności, agresji, czy determinacji nie może być. Bo u nas w kraju są tacy zawodnicy, którzy w tym są dobrzy. To samo tyczy się atrybutów fizycznych. Nie może być Hiszpan szybszy albo silniejszy tylko dlatego że jest Hiszpanem..:-) Akurat nie tym górują nad nami, a przede wszystkim techniką i taktyką. Bądźmy rozsądni...

I tutaj też się zgadzam. Ale akurat w Legii typowych walczaków obecnie Ci brak. Chyba że Kucharski wznowi karierę lub wróci do nas Vuko.

 

Dlaczego w poprzedniej bazie Iwański ma siłę 9 a balans 8? On jest niewysoki ale umięśniony i potrafi się twardo utrzymać na nogach. Roger miał dośrodkowania 13, chociaż nie umie tego robić. A moja propozycja dla Rybusa 14(który naprawde dobrze dośrodkowuje) to niby za dużo.

"Naprawdę dobrze dośrodkowuje" - a ile Ryba ma asyst po takich dośrodkowaniach w tym sezonie? Niewiele. Natomiast Roger kilka ładnych asyst po crossach zaliczył. Maciek naprawdę zrobił w tej rundzie w tym wzgłedzie duży postęp, ale 14 to chyba lekka przesada. Przy swoim potencjale ten atrybut wzrósłby szybko do 16-17, co by było lekkim przeinaczeniem. Chociaż się niekłucę.

 

dlaczego Choto miał grę bez piłki 15? Czy on potrafi świetnie wychodzić na wolne pole i gubić krycie? Przecież to jest środkowy obrońca, a ten parametr jest dla ofensywnych graczy...

Moje przeoczenie. Postaram się to zmienić.

Astiz ma błyskotliwość 12, a wcześniej miał jeszcze więcej. Przecież to jest atrybut dla ofensywnych piłkarzy (skłonność do niekonwencjonalnych zwodów i zagrań). A Astiz to środkowy obrońca i jakoś nie pamiętam jakichś jego super zaskakujących przeciwnika zagrań. Jak przy tym wygląda błyskotliwość Rogera, który dostał 15?

Obecnie to wygląda na o 15 za dużo dla "Perejro". No chyba że uwzględnimy niekonwencjonalne zagrania do... przeciwnika :)

Radovic powinien mieć przyspieszenie wyższe niż 14.

Dzięki fantastycznemu przygotowaniu do sesonu przez p. Szula, Rado zatracił całą swoją szybkość i dynamikę. Chociaż już w meczu z Polonią Bytom było trochę lepiej niż na początku rundy. Ale rzeczywiście, Radović w formie ma dobre depnięcie.

Borysiuk, który nie może wytrzymać żadnego(!) meczu w pełnym, wymiarze czasowym i jest zawsze zdejmowany przez Urbana (sam Borysiuk w wywiadach przyznaje ze juz nie miał sił). I tenże Borysiuk ma wytrzymałość 11.

Ariel w tej rundzie ma kłopty z kondycją, jednak wcześniej ciężko było to zaobserwować. Na jesieni zdarzało mu się grywać całe spotkania, teraz jednak będzie miał obniżoną wytrzymałość.

 

A Maciej Rybus (który grał we wszystkich meczach ligowych w tej rundzie pełne 90 minut - tylko jeden mecz grał mniej). I Boysiuk ma wytrzymałość 11, a Rybus 8... Gdzie tu jakakolwiek logika?? Aż ręce opadają jak się patrzy...
Ale Rybus ma bardzo często przestoje w grze, co widać po praktycznie każdym meczu w tej rundzie. A gra 90 minut, bo jak sam Urban wspominał, brakuje mu konkurenta. Pozbyto się Edsona i sprowadzono kontuzjowanego Ostrowskiego. W tej chwili mam ustawioną wytrzymałość dla Rybusa 10 i jest to absolutne maximum. Zresztą odsyłam do wywiadu z Rybusem po meczu bodaj z Lechem, kiedy wspominał że w drugiej połowie niemiał sił biegać. To oczymś świadczy.

 

Każdy ma pracowitość po 12, a Rzeźniczak 18. To jest 'lekka' przesada. Albo ona ma za dużo albo inni za mało.

 

Rzeźnik jest zdecydowanie najbardziej pracowitym zawodnikiem Legii. Bardzo poważnie podchodzi do każdego treningu (za co chwałili go Urban i Trzeciak), czego efektem są olbrzymie postępy jakie zrobił w ciągu ostatniego roku. Dodatkowo w każdym meczu w którym występował należał do najbardziej aktywnych zawodników (najwięcej kontaktów z piłką, dużo odbiorów). W każdym meczu przebiega najwięcej km z całej drużyny, a w grę wkłada całe serducho. Dobrym przykładem jest asysta przy bramce Paluchowskiego, kiedy wślizgiem na pełnej szybkości idealnie zacentrował.

 

A kto jeszcze ma w (L) mieć wysoką pracowitość? Roger? Radović? Rybus? Chinyama? :keke: W Legii obecnie dominują techniczni gracze.

Szala ma skłonność do brudnych zagrań (dirtiness) 13, chyba powinno być jakieś 15. Myślę, że w jego wypadku siła 17 i balans 16, to też przegięcie. A z kolei on ma pracowitość 16... Też za duuużo. Szala ma też wytrzymałość 16 (spójrzcie jak to wygląda na tle innych legionistów)...

Szala został przeze mnie mocno zmodyfikowany, wcześniej (w 9.3.0) zmniejszyłem mu tylko technikę. Przypominam, że większość "tworów" to jeszcze pozostałość po moim poprzedniku. Dlatrego niema co się "sapać", tylko kulturalnie napisać co i jak powinno być poprawione. Jeżeli będzie to sensowne to na 100% uwzględnię to w opracowaniu bazy Legii. Zresztą widać to po wcześniejszym temacie, gdzie rożne sugestie zostały wykorzystane przeze mnie i znalazły się w 9.3.0. Temu służy ten temat. I teksty typu "ręce opadają" niczemu nie służą. :> Jak się nie podoba, to mogę rzucić to w @$^&*. W końcu to mój prywatny czas poświęcam...

Jarzebowski dlaczego ma waleczność tylko 11?? Przecież on wsadzi głowę tam gdzie inni nie wszadzą nogi... Walecznosć powinien mieć jakieś 17. Dlaczego wytrzymałość ma tylko 13? Decyzje podnieść mu do 14, ustawianie się też do 13-14. Podnieść też pracę zespołową i wytrzymałość. Apeuje tylko o odrobinę rozsądku, ludzie..

Ech... chciałbym przypomnieć, że Jarza przyszedł do Legii w przerwie zimowej. Czyli dopiero teraz będę mógł go opracować. Wcześniej występował przecież w GKSie. "Trochę rozsądku" rzeczywiście na miejscu.

 

Trochę się rozpisałem za długo chyba.

No coś Ty...

Myślę jeszcze, że bramkarze Mucha i Skaba powinni byś lepsi niż w ostatniej bazie danych. Mucha to naprawdę solidny bramkarz i powinien mieć sporo lepsze atrybuty, to w końcu obecnie jeden z najlepszych, jak nie najlepszy piłkarz Legii:-)

Hmmm... Skaba na jakiej podstawie? W meczach pucharowych w których występował w tym sezonie nieraz robił "klopsy", a w lidze rozegrał tylko 1 mecz. Natomiast Mucha (jak już w poprzewdnim teamcie wspominałem) charakteryzuje się solidnością i ustabilizowaną formą przez cały sezon. Dlatego ma najwyższe consistency ze wszystkich GK w ekstraklasie! Jednak parę zmian w jego atrybutach już wprowadziłem, zgodnie z rzeczywistością.

 

P.S. Skrót FM nieznaczy "Futbolowe Marzenia". Proponuję prześledzić występy naszych drużyn w np. LM w ostatnich latach i porównać sobie inne zespoły z Europy.

 

Do obniżenia wg mnie Descarga, dostał szansę i nic go nie tłumaczy, gra obecnie na poziomie juniorów, Szala i Roger. W całokształcie Legia zawsze była dobrze odwzorowana, nie będziesz miał aż tak dużo roboty przy poprawianiu

 

Descaraga ma zjechane CA do około 100.

Odnośnik do komentarza

Po to w końcu jest to forum, żeby każdy przedstawił swoje propozycje:-) Zgadzasz się prawie ze wszystkim co napisałem i popierasz moje argumenty, a na koniec piszesz że FM- nie znaczy Futbolowe Marzenia:-) Czyje marzenia? Nie wiem czemu to ma służyć... Zamiast tego argumenty proszę konkretne, to podyskutujemy merytorycznie. Miałeś wrzucić nowych zawodników, ale nie wrzuciłeś. Napisałem więc z grubsza co ja bym poprawił w poprzenich bazach danych. Troche za bardzo chciałem poprawić Jarzębowskiego, ale waleczność z pewnością będzie należała mu się większa. Z tymi dośrodkowaniami Rybusa to chyba masz rację. Jak mu dasz wysokie PA to atrybuty nie powinny przesadnie wzrosnąć. Więc lepiej nie ustawiać ich za dużych teraz. Niech zostanie te dośrodkowanie na poziomie 13. Co to pracowitości- z tych bardziej pracowitych oprócz Rzeźniczaka myślę, że Giza, Iwański, Rybus (nie starcza mu sił ale stara sie ile może), Astiz, Mucha. Nie patrzyłem nigdy ile kto robi kilometrów w meczu, a to byłby świetny wskaźnik. Na pewno nie Chinyama:-) A swoją drogą szkoda, że Chini nie zasuwa tak jak na początku gdy przyszedł do Legii.. Muchę można odrobinę podciągnać, o ile jeszcze bedzie w Legii grał, bo Legia wychowuje świetnych bramkarzy i to nie tylko na krajowym podwórku.. Czekam na następnych zawodników i liczę na owocne porozumienia, aby Legia była jak najlepiej odwzorowana w FM, bo to przecież jest nasz wspólny cel.

Odnośnik do komentarza
Mucha powinien byc zdecydowanie najlepszym bramkarzem w lidze, a zdaje sie ze na 9.03 nie bylo to do konca dobrze odwzorowane.

 

A ja się nie zgodzę - Legia u mnie miała zawsze najmniej straconych bramek a Mucha grał równo i pewnie, rzadko miał słabsze okresy. Nie ma co ich sztucznie podbijać bo skończą sezon z 10 straconymi ;) Do obniżenia wg mnie Descarga, dostał szansę i nic go nie tłumaczy, gra obecnie na poziomie juniorów, Szala i Roger. W całokształcie Legia zawsze była dobrze odwzorowana, nie będziesz miał aż tak dużo roboty przy poprawianiu

 

PS. Z tego co słyszałem to płace Hiszpanów są tak wysokie jak pierwotnie mówiono a Trzeciak maskował tę wpadkę ściemnianiem że nie są w czołówce zarabiających. Ktoś ma więcej informacji na ten temat?

 

 

że co? Legia jest po prostu niedorobiona, u mnie na 3 różnych grach przez w sumie 23 sezony była RAZ druga, dwa razy czwarta, raz piąta i to wszystko... środek tabeli i czasem nawet walka o utrzymanie

Odnośnik do komentarza
Miałeś wrzucić nowych zawodników, ale nie wrzuciłeś.

 

Postanowiłem, że najpierw wszystkich opracuję, a potem ich wstępne profile wrzucę na forum.

 

że co? Legia jest po prostu niedorobiona, u mnie na 3 różnych grach przez w sumie 23 sezony była RAZ druga, dwa razy czwarta, raz piąta i to wszystko... środek tabeli i czasem nawet walka o utrzymanie

 

To chyba miałeś pecha. U mnie w symulacjach Legia często była mistrzem kraju.

 

Pozatym jak się wyeliminuje takich "Wachowiczów", którzy w FM 09 często przechodzili do Legii i byli jej gwiazdami :kekeke: to atrybuty Legionistów na tle reszty zespołów były dosyć wysokie. Jako porównanie trzeba brać Wisłę, Lecha czy Polonię.

Odnośnik do komentarza
że co? Legia jest po prostu niedorobiona, u mnie na 3 różnych grach przez w sumie 23 sezony była RAZ druga, dwa razy czwarta, raz piąta i to wszystko... środek tabeli i czasem nawet walka o utrzymanie

 

Nie Legia jest niedorobiona tylko słabsze w rzeczywistości kluby dopakowane, mimo to u mnie Legia rzadko wypada poza pierwszą czwórkę a za 09 zabierałem się kilka razy ;) Więc kierujesz pretensje pod niewłaściwym adresem wg mnie, dopóki duet Wachowicz-Zakrzewski będzie jednym z lepszych w kraju dopóty tabela będzie ,,dziwna'' ...

Odnośnik do komentarza

Czy te szczególiki wprowadzałeś?

http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=596383

 

Co z miastami, których nie ma w bazie? Co z klubami, z którymi podpisaliśmy umowy o współpracy? Jest jakaś możliwość odwzorowania tego w bazie? Ostatnio Jóźwiak z Mazurkiem byli na Pomorzu, ale szczegółów brak. Z klubu też ciężko będzie coś wyciągnąć. :/

 

 

Kamil Majkowski

ulub. klub - Real Madryt

piłkarz - Samuel Eto'o

 

Adrian Paluchowski

ulub. klub - Real Madryt

piłkarz - Thierry Henry

Odnośnik do komentarza
Czy te szczególiki wprowadzałeś?

http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=596383

 

Co z miastami, których nie ma w bazie? Co z klubami, z którymi podpisaliśmy umowy o współpracy? Jest jakaś możliwość odwzorowania tego w bazie? Ostatnio Jóźwiak z Mazurkiem byli na Pomorzu, ale szczegółów brak. Z klubu też ciężko będzie coś wyciągnąć. :/

 

 

Kamil Majkowski

ulub. klub - Real Madryt

piłkarz - Samuel Eto'o

 

Adrian Paluchowski

ulub. klub - Real Madryt

piłkarz - Thierry Henry

 

Tamte "szczególiki" dodałem, te również uwzględnię. Z tymi klubami będzie problem, bo niema ich w bazie (np. Orlęta Łuków). A dodanie raczej nie wchodzi teraz w grę, bo prowadzone są prace nad klubami z aktualnej II ligi przez głównych researcherów. Może jak Orlęta awansują... :]

Odnośnik do komentarza

Wstępne profile zawodników Legii Warszawa w FM 2010:

 

Ogólnie zastanawiam się nad przycięciem atrybutów mentalnych Borysiukowi, także Iwański chyba "trochę" zbyt wypasiony.

 

Astiz - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3b02c11b41d00ca.html

Borysiuk - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c32e09a0a8633be8.html

Chinyama - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1edf9e69389dad00.html

Choto - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4da9fd294c432dce.html

Descarga - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7debaf8f24e721b0.html

Ekwueme - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3dbe4c7b97941f7.html

Giza - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/801779b78461760a.html

Grzelak - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd5474d6c5dd91e8.html

Iwański - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3867e884585e9cd.html

Jarzębowski - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58829fb3b8ed0d17.html

Kiełbowicz - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a461268668c5c51.html

Komorowski - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6ec7215354ac70f.html

Koziara - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/831d0bed4c715234.html

Kumbev - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/404efe00ed60814a.html

Majkowski - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cbc1b80bfbfbc96.html

Mucha - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b2a5bc0ecb5b95e.html

Paluchowski - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb26c138424d2138.html

Radović - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4dfd1203e611453.html

Rybus - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a340928ff3745aad.html

Szala - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f742c7b5014d502.html

Szałachowski - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/409d5bfd59047ab8.html

Odnośnik do komentarza
Z Borysiuka aż taki zabójczy obrońca, że Positioning ma 14? O Creativity 14 nawet nie wspomnę.

 

Poprawione. Teraz ma ustawianie się 10, a kreatywność 11. Wg mnie błyskotliwość 14 także jest odrobinę za dużo, więc zmieniłem mu na 13.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...