Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałeś o słabszej grze Choto głową ale nie zapominaj o tym co robi z danymi silnik gry, przy skoczności 11 może go przeskoczyć nawet przeciętny ligowiec bo gra luźno traktuje Siłę, masę i wzrost przy pojedynkach główkowych. No i sądzę że przy takim wzroście i sile rzuca piłkę z autu dalej niż ma wpisane. Ogólnie w Legii nie ma nikogo o wyrzutach >10 poza Descargą :>

Odnośnik do komentarza
Pisałeś o słabszej grze Choto głową ale nie zapominaj o tym co robi z danymi silnik gry, przy skoczności 11 może go przeskoczyć nawet przeciętny ligowiec bo gra luźno traktuje Siłę, masę i wzrost przy pojedynkach główkowych. No i sądzę że przy takim wzroście i sile rzuca piłkę z autu dalej niż ma wpisane. Ogólnie w Legii nie ma nikogo o wyrzutach >10 poza Descargą :>

 

Bo nikt w Legii oprócz Descargi nie potrafi daleko wrzucać piłki.

Odnośnik do komentarza

Jarzebowski wygląda nieźle. Ma tylko wykańczanie akcji 12 - moim zdaniem za dużo. Można też o jendo oczko zmniejszyćgrę bez piłki. Za to podnieść o jedno lub dwa oczka grę z pierwszej piłki. Najważniejsza rzecz: zwiększyć mu jeszcze waleczność (dałbym ok.16) i może też podnieść trochę agresję?

 

Kiełbowiczowi zmniejszyłbym drybling do 7-8, poprawił za to dośrokowania i grę z pierwszej piłki. Reszta ok.

 

Majkowskiemu dałbym przyspieszenie 16.

 

Koziarze podniósłbym o jedno oczko decyzje.

 

Mucha powinien mieć zdecydowanie dużo wyższy refleks. Niedawno obronił karnego i sam mówił po meczu, że on nie rzuca się jak inni bramkarze "na wyczucie", tylko czeka aż wykonawca karnego odda strzał a ona wtedy zdąża zareagować, bo ma świetny refleks. Refleks powinien mieć duużo wyższy. Ja bym mu dał 16. Może też warto byłoby podnieść koncentrację? Reszta wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Majkowskiemu dałbym przyspieszenie 16.

 

Najszybsi piłkarze w Polsce mają 16 w atrybutach szybkościowych (Zając, Brożek, Gancarczykowie) a Majkowski się do nich nie zalicza, poza tym to będzie rosło z wiekiem, 16 na start da 17-18 w przyszłości a do takiego poziomu raczej nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Akurat te wyrzuty to pierdoła, napisałem bo rzucił mi się w oczy ciąg ,,trójek'' w tym atrybucie.

Co sądzisz o tej skoczności Choto?

Czy ty zajmujesz się profilem Grosickiego?

 

Skoczności Dixiemu raczej nie podniosę, bo 100 kg za wysoko nie podskoczy :lol:

Grosikiem zajmuje się i będzie zajmował się researcher Jagi.

 

Jarzebowski wygląda nieźle. Ma tylko wykańczanie akcji 12 - moim zdaniem za dużo. Można też o jendo oczko zmniejszyćgrę bez piłki. Za to podnieść o jedno lub dwa oczka grę z pierwszej piłki. Najważniejsza rzecz: zwiększyć mu jeszcze waleczność (dałbym ok.16) i może też podnieść trochę agresję?

 

Kiełbowiczowi zmniejszyłbym drybling do 7-8, poprawił za to dośrokowania (ke??? - mówisz o tym samym Kiełbiku???) i grę z pierwszej piłki. Reszta ok.

 

Majkowskiemu dałbym przyspieszenie 16.

 

Koziarze podniósłbym o jedno oczko decyzje.

 

Mucha powinien mieć zdecydowanie dużo wyższy refleks. Niedawno obronił karnego i sam mówił po meczu, że on nie rzuca się jak inni bramkarze "na wyczucie", tylko czeka aż wykonawca karnego odda strzał a ona wtedy zdąża zareagować, bo ma świetny refleks. Refleks powinien mieć duużo wyższy. Ja bym mu dał 16. (14) Może też warto byłoby podnieść koncentrację? Reszta wygląda ok.

 

"Boldem" zaznaczyłem to co uwzględniłem, bo już sił niemam na odpowiadanie ;P

Uzupełniłem i poprawiłem historię zawodników na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza

Paluchowski wygląda spoko.

Radovic - zmniejszyłbym mu o jedno oczko równowagę - za te przewracanie się:-) Reszta chyba jest ok.

Rybusowi poprawiłbym odbiór.

Szali zmniejszyć wypada decyzje, chyba z tego też między innymi biora sięte jego brudne zagrania.

Szałach zdecydowanie wyższą powinien mieć pracowitość, bo on zawsze duużo biegał. A przyspieszenie nie powinno być o oczko wyższe? Chyba można troszkę zmniejszyć skoczność. I odrobinkę podnieść technikę(przynajmniej 11). Chyba można też podnieść mu wytrzymałość.

 

A Chinyama moim zdanie powiniem mieć przyspieszenie 16 i błyskotliwość też. Ma depnięcie bardzo dobre, a i jego niekonwencjonalność zagrań jest naprawdę wysoka.

Odnośnik do komentarza

Szałachowi umiejętności nie będę podwyższał, bo przez ostatnie dwa lata rozegrał raptem kilka meczów. Wiem że prezentował się bardzo dobrze, ale obecnie niewiadomo nawet czy będzie mógł kontynuować karierę! Co wznowi treningi to zaraz musi tydzień odpoczywać bo odnawia mu się uraz. Na temat jego powrotu na boisko bardzo pesymistycznie wypowiadał się trener Urban. A nawet jeżeli wróci (trzymajmy za to kciuki) to niewiadomo jak będzie się prezentował. A na tą chwilę i tak ma jedno z najwyższych CA w drużynie - ze względu na swoją szybkość i przyspieszenie.

Odnośnik do komentarza
"Boldem" zaznaczyłem to co uwzględniłem, bo już sił niemam na odpowiadanie ;P

Uzupełniłem i poprawiłem historię zawodników na dzień dzisiejszy.

O.K. szefie, będzie dobrze :)

 

Jak chcesz pomóc dobitnie, to napisz coś więcej o zawodnikach z MESA i Młodych Wilków. :D Wtedy będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Komorowski "Jednakże podniosłem mu trochę PA" - czemu warum why Leo why? Gra lepiej niż w Bytomiu? Jakie miał PA przed przyjściem do Legii?

 

Bodaj 110, zwiększyłem mu do 115 - co odpowiada transferowi do (L) i jednak samej możliwości gry na takim poziomie. Uważam że PA 115 jest odpowiednie.

 

No i do tego znalazł się w kadrze Leo Benhałera.

 

Jo, taka kosmetyka jest spoko.

Co do drugiego argumentu, moja stara mogłaby się bez trudu znaleźć w kadrze Leo Benhałera :>, więc to żadne wyróżnienie niestety obecnie.

Odnośnik do komentarza
Komorowski "Jednakże podniosłem mu trochę PA" - czemu warum why Leo why? Gra lepiej niż w Bytomiu? Jakie miał PA przed przyjściem do Legii?

 

Bodaj 110, zwiększyłem mu do 115 - co odpowiada transferowi do (L) i jednak samej możliwości gry na takim poziomie. Uważam że PA 115 jest odpowiednie.

 

No i do tego znalazł się w kadrze Leo Benhałera.

 

Jo, taka kosmetyka jest spoko.

Co do drugiego argumentu, moja stara mogłaby się bez trudu znaleźć w kadrze Leo Benhałera :>, więc to żadne wyróżnienie niestety obecnie.

 

Tyż prawda

Odnośnik do komentarza

Mario, przed tygodniem, przy okazji meczu z Polonią, rozmawiałem z osobami, które codziennie obserwują treningi naszych piłkarzy i każda z tych osób jest zdania, że Machnowski prezentuje obecnie umiejętności lepsze, aniżeli Wojtek Skaba. Ponadto widać w nim potencjał, dzięki któremu możemy być pewni, iż w przypadku odejścia Janka Muchy, możemy upatrywać w nim wartościowego następcy. Także "Angelo" powinien być moim zdaniem nieco lepszy.

 

PS Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości co do jakichś kwestii odnośnie piłkarzy lub sztabu, możesz mi je na PM wysłać, to w sobotę postaram się je wyjaśnić. :)

Odnośnik do komentarza
Mario, przed tygodniem, przy okazji meczu z Polonią, rozmawiałem z osobami, które codziennie obserwują treningi naszych piłkarzy i każda z tych osób jest zdania, że Machnowski prezentuje obecnie umiejętności lepsze, aniżeli Wojtek Skaba. Ponadto widać w nim potencjał, dzięki któremu możemy być pewni, iż w przypadku odejścia Janka Muchy, możemy upatrywać w nim wartościowego następcy. Także "Angelo" powinien być moim zdaniem nieco lepszy.

 

PS Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości co do jakichś kwestii odnośnie piłkarzy lub sztabu, możesz mi je na PM wysłać, to w sobotę postaram się je wyjaśnić. :)

 

Thx. O potencjale Kostii wypowiadał się kiedyś także Janek Mucha. Obecnie jednak sprawiedliwie będzie, jak Skaba będzie miał wyższe CA, a Machnowski PA.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj popracowałem nad zawodnikami z Młodej Ekstraklasy, poustawiałem większości stałe PA (zamiast "-"). Obecnie najbardziej utalentowani gracze MESA to: Zbozień, Mikołajczak, Górski, Kosecki, Tomczyk i Osuch.

Mógłbyś rozwinąć i podać jakie PA dla nich planujesz? Zwłaszcza dla Koseckiego?

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj popracowałem nad zawodnikami z Młodej Ekstraklasy, poustawiałem większości stałe PA (zamiast "-"). Obecnie najbardziej utalentowani gracze MESA to: Zbozień, Mikołajczak, Górski, Kosecki, Tomczyk i Osuch.

Mógłbyś rozwinąć i podać jakie PA dla nich planujesz? Zwłaszcza dla Koseckiego?

 

Kosecki ma "-7", reszta to niespodzianka ;) Po pewnych przemyśleniach i symulacjach w grze (FM '09) przywróciłem sporo "-" młodym grajkom. Strasznie ciężko jest im ustalić PA. :/ W rzeczywistości to czy się rozwiną zależy od tego czy dostaną szansę pokazania się (jak choćby Rybus, Borysiuk).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...