Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

czyli na razie już nic nie będziesz zmieniać? na stronie legia.net jest kilka informacji o przeprowadzonych testach fizycznych:

http://legia.net/wiadomosci,33888_Badania_...n_pierwszy.html

możnaby je uwzględnić przy edycji profilów zawodników. najlepszy czas w biegu na 1500 metrów miałkiełbowicz, potem astiz, szala i jędrzejczyk. napisali też że wiążą duze nadzieje w jędrzejczyku. możnaby to uwzględnić w PA. czy można gdzieś zobaczyc profile zawodników które obecnie przekazałeś do głównego researchera? na oficjalnej stronie SI do reaserchu nie mogę uzyskać uprawnienia:-)

 

Opracowując bazę danych uwzględniam takie informacje. Praktycznie oprócz "Jędzy" nic nowego tutaj niema. Podobne wyniki na 1500 m były na wiosnę. A co do Artura - jego jeszcze niemiałem w "rękach", był u researchera Dolcanu. Jednak z tego co pamiętam w grze ma bardzo dobre atrybuty szybkościowe, jedynie kondycję trochę w górę trzeba by było zmienić (jeżeli chodzi o atrybuty fizyczne). Natomiast jak go dostanę, to pierwsze co mu zmienię to grę słabszą nogą z 1/20 na minimum 5/20 :> Wtedy pozbędzie się tych jego 15-stek z profilu technicznego :o

 

P.S. Pełnych profili postanowiłem niezamieszczać na ogólnodostępnym forum (za "radą" kolegów), żeby niepsuć niespodzianki graczom. Ale jeżeli ktoś coś koniecznie chciałby się dowiedzieć to niech pisze na priva, obiecuję że postaram się odpowiedzieć jak najszybciej (może z wyjątkiem przyszłego tygodnia, 3 egzaminy w sesji :x )

Odnośnik do komentarza
Na razie przez rok Kucharczyk zostanie w Nowym Dworze i będzie występował w II lidze (czyli trzeciej). Chce zdać maturę. W umowie pojawił się jednak zapis, że w każdej chwili może przyjść do Legii.

 

Cytat z twojego posta w ,,Polskiej piłce''. Jak zamierasz to rozwiązać? Poprzez future transfer czy wypożyczenie do Świtu z opcją ściągnięcia?

Odnośnik do komentarza

Jak to? Wypożyczenie z Legii do Świtu kończące się po roku (wtedy wraca po sezonie do Legii) z opcją ściągnięcia wcześniej (wraca szybciej niż po pełnym sezonie), bez kwoty odkupu więc Świt go do siebie nie ściągnie. Ta opcja oddaje możliwość ściągnięcia go przed końcem sezonu ale kłamie mówiąc że zawodnik jest wypożyczony, future transfer nie pozwala na wcześniejszy powrót do Legii ale oddaje rzeczywistość w kwestii podziału transfer/wypożyczenie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się że Szałachowski ma wpisaną kwotę transferu o rok za późno.

 

Wszystkie kwoty transferowe zostały poprawione lub dodane. W zeszłym tygodniu się tym zajęłem. Historie, osiągnięcia, daty podpisania kontraktów itp. także zostały uaktualnione. Teraz została do dopracowania tylko "nieszczęsna" drużyna Młodej Ekstraklasy. Mamy połowę lipca i nadal nie wiadomo kto w niej zagra. Na dzień dzisiejszy dodałem tylko Rajczaka i Pogonowskiego.

 

Dariusz Banasik (trener Młodej Legii):Jeżeli chodzi o Jakuba Woropajewa, to w poniedziałek podpisał w Warszawie kontrakt i już jest naszym zawodnikiem i ma dzisiaj dołączyć do reszty zespołu.

 

źródło: http://www.legialive.pl/news/31164_Trenerzy_Mlodej_Legii_Maksymalnie_wykorzystac_czas.html

 

Nowy obrońca ME Legii.

Odnośnik do komentarza

Smolinski jako ulubiony klub Legie musi miec na 100 procent, mowil o tym w wywiadasch ze jako dziecko chodzil na mecze. Szala przepakowany. Choto atrynbuty psychinczne ma przepakowane.

 

Smolinski jako ulubiony klub Legie musi miec na 100 procent, mowil o tym w wywiadasch ze jako dziecko chodzil na mecze. Szala przepakowany. Choto atrynbuty psychinczne ma przepakowane.

Odnośnik do komentarza

Smolinski jako ulubiony klub Legie musi miec na 100 procent, mowil o tym w wywiadasch ze jako dziecko chodzil na mecze. Szala przepakowany. Choto atrynbuty psychinczne ma przepakowane.

 

Smoła ma Legię w ulubionych na 100%, natomiast astrybuty Łokietka w porównaniu do 9.3.0 zostały trochę obniżone. Dixi zostaje w FM 2010 praktycznie bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ciężko trochę ustawiać drużynę ME jeżeli nie jest wiadomy do końca sklad.

Ale oprócz Woropajewa można by już dodać tych zawodników z MW 91 (o ile nie są), których Banasik wspomniał w wywiadzie (oprócz nich dojedzie też Maciej Wydra pewnie, ale póki nie wiadomo na pewno, to samo z chłopakami z 1992, których też kilku na 100% przejdzie, ale którzy poza LM Michałem Żyro, to jeszcze cięzko powiedzieć..... może dziś wieczorem będę wiedzieć więcej :) ... ): http://www.legia.com/www/index.php?akt=7801 :

 

Konrad Jałocha - bramkarz (200cm)

Adrian Rajczak - napastnik/lewy pomocnik - on już w sumie zadebiutował w poprzdnim sezonie...

Mateusz Rosłoń - of. pomocnik, choć w sparingach wystawiany w ataku głównie

Mateusz Lisiecki - stoper, choć w sparingach ME gra głównie na prawej obronie

Daniel Łukasik - def. pomocnik

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ciężko trochę ustawiać drużynę ME jeżeli nie jest wiadomy do końca sklad.

Ale oprócz Woropajewa można by już dodać tych zawodników z MW 91 (o ile nie są), których Banasik wspomniał w wywiadzie (oprócz nich dojedzie też Maciej Wydra pewnie, ale póki nie wiadomo na pewno, to samo z chłopakami z 1992, których też kilku na 100% przejdzie, ale którzy poza LM Michałem Żyro, to jeszcze cięzko powiedzieć..... może dziś wieczorem będę wiedzieć więcej :) ... ): http://www.legia.com/www/index.php?akt=7801 :

 

Konrad Jałocha - bramkarz (200cm)

Adrian Rajczak - napastnik/lewy pomocnik - on już w sumie zadebiutował w poprzdnim sezonie...

Mateusz Rosłoń - of. pomocnik, choć w sparingach wystawiany w ataku głównie

Mateusz Lisiecki - stoper, choć w sparingach ME gra głównie na prawej obronie

Daniel Łukasik - def. pomocnik

 

Dzięki za info :piwo:

 

Jałocha, Żyro, Wydra i Łukasik byli już 9.3.0 ;) , natomiast teraz opracowałem profile Rajczaka, Lisieckiego i Pogonowskiego. Brakuje mi ich miejsc urodzenia oraz wzrostu i wagi.

Odnośnik do komentarza

Ma się rozumieć odejścia zawodników z MLegii są na bieżąco dodawane? Spory przesiew w tym sezonie.

 

Wszystko uaktualniam na bieżąco. Jednak byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś z W-wy pomógł mi opracować profile najmłodszych Legionistów - chodzi głównie o dane o których wcześniej wspominałem (aktualny wzrost i waga oraz miejsca urodzenia, długości kontraktów itp). Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza

Wszystko uaktualniam na bieżąco. Jednak byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś z W-wy pomógł mi opracować profile najmłodszych Legionistów - chodzi głównie o dane o których wcześniej wspominałem (aktualny wzrost i waga oraz miejsca urodzenia, długości kontraktów itp). Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o kontakt.

Nie jestem z Wawy, ale coś pomogę ;-)

 

W Młodych Wilkach 92 grał w tym sezonie Jakub Rozwandowicz, najskuteczniejszy piłkarz tej grupy młodzieżowej w Legii, o ile wiem to miał 15 trafień + 2 w finałach ogólnopolskich w Dębicy.

 

Pozycja: napastnik, ofensywny pomocnik

24.01.1992, miejsce urodzenia: Pabianice

waga: 72kg

wzrost: 181cm

kontrakt: do 1 lipca 2011 (obowiązuje od 1 lipca 2008)

lepsza prawa noga ale lewa wcale nie taka zła

atuty: drybling, bramkostrzelność, szybkość, kreatywność, duże pole widzenia

słabe punkty: gra głową, wytrzymałość

 

http://www.youtube.com/watch?v=tOf8lHsCvv4 - na skrócie obie bramki Kuby z finałów MP w Dębicy + 1 niezłe minięcie i rozegranie piłki (od ok. 53 sekundy)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem z Wawy, ale coś pomogę ;-)

 

W Młodych Wilkach 92 grał w tym sezonie Jakub Rozwandowicz, najskuteczniejszy piłkarz tej grupy młodzieżowej w Legii, o ile wiem to miał 15 trafień + 2 w finałach ogólnopolskich w Dębicy.

 

Pozycja: napastnik, ofensywny pomocnik

24.01.1992, miejsce urodzenia: Pabianice

waga: 72kg

wzrost: 181cm

kontrakt: do 1 lipca 2011 (obowiązuje od 1 lipca 2008)

lepsza prawa noga ale lewa wcale nie taka zła

atuty: drybling, bramkostrzelność, szybkość, kreatywność, duże pole widzenia

słabe punkty: gra głową, wytrzymałość

 

http://www.youtube.com/watch?v=tOf8lHsCvv4 - na skrócie obie bramki Kuby z finałów MP w Dębicy + 1 niezłe minięcie i rozegranie piłki (od ok. 53 sekundy)

 

Wow! :D Wielkie dzięki.

 

Wczoraj odesłałem już bazę Legii, ale we wrześniu napewno dodam Jakuba i wykorzystam wszystkie podane tutaj informacje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...