Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jest lepszy od większości bramkarzy Premiership.

 

Ok, powymieniajmy.

Wybaczysz że podam tylko pierwszych bramkarzy, ale skoro jest lepszy od większości to powinien sobie poradzić :]

 

1. Manchester United- Van der Sar, nie trzeba komentarza.

2. FC Liverpool - Reina, wiadomo.

3. Chelsea Londyn - Cech

4. Arsenal Londyn - Almunia, też jest lepszy :keke:

5. FC Everton - Howard, jeden z lepszych golkiperów na świecie.

6. Aston Villa - Friedel, tylko trochę gorszy od Howarda.

7. Fulham Londyn - Schwarzer, weteran z Australii, a i tak lepszy od Muchy.

8. Tottenham Hotspur - Gomes, Cudicini - obaj są lepsi od Janka.

9. West Ham United - Green, bramkarz repry Anglii, i tak co by nie mówić od ich poziomie jest dobry.

10. Manchester City - Given, świetny bramkarz, obecnie być może najlepszy w Premiership.

11. Wigan Athletic - Kirkland, reprezentacja Anglii, gdyby nie ta kontuzjogenność być może byłby obecnie jednym z lepszych bramkarzy Premiership również.

12. Stoke City - Sorensen, co by nie mówili o nim fani Aston Villi jest dobry, trzeba przyznać :P

13. Bolton Wanderers - Jaaskelainen, gdyby nie wiek byłby w najlepszych klubach świata.

14. FC Portsmouth - James, od Seamana najlepszy angielski bramkarz.

15. Blackburn Rovers - Robinson, popełniający kuriozalne błędy, ale potrafiący także obronić spotkanie. A Mucha jest tylko solidny, nie popełnia wielu błędów, ale na poziomie Premiership trzeba mieć coś więcej.

16. FC Sunderland - Gordon, fantastyczny bramkarz, jeden z moich ulubionych.

17. Hull City - Myhill, no Mucha mógłby z nim powalczyć.

18. Wolverhampton Wanderers - Hennessey, Hahnemann - solidny poziom, Mucha mógłby powalczyć o numer 2.

19. Birmingham City - Taylor, Hart - Od Taylora jest lepszy, od Harta niekoniecznie :)

20. FC Burnley - Penny, Jensen - nie znam za bardzo ich poziomu, więc się nie wypowiem :P

Odnośnik do komentarza
jego trener jest jednym z najlepszych fachowców w Europie

 

Błagam o litość :rotfl:

 

Akurat z tym, że Dowhań jest jednym z lepszych specjalistów w Europie zgadzam się w 100%. Kowalewski, Stanev, Boruc, Załuska, Szczęsny, Fabiański czy Mucha mogliby się w tym temacie więcej wypowiedzieć :) Na większości z nich Legia zarobiła krocie. W całej naszej piłce nie ma drugiego takiego trenera, a i za granicą ciężko znaleźć.

 

P.S. I nie zaśmiecać mi tematu Borucem, bo :minigun: Prawda jest taka, że z Celticu powinien odejść po Mistrzostwach Świata.

Odnośnik do komentarza

No faktycznie, jest fantastycznym specjalistą, tylko szkoda, że żaden (może poza Kowalewskim) z wymienionych przez Ciebie międzysłupkowych kariery w silnej europejskiej lidze nie zrobił jak do tej pory. Za granicą Dowhania jakoś za cudownego trenera nie uważają, biorąc pod uwagę, że generalnie jedyne, co można o nim w lengłydżu znaleźć, to wpisy na forach FMowych.

Odnośnik do komentarza

No faktycznie, jest fantastycznym specjalistą, tylko szkoda, że żaden (może poza Kowalewskim) z wymienionych przez Ciebie międzysłupkowych kariery w silnej europejskiej lidze nie zrobił jak do tej pory. Za granicą Dowhania jakoś za cudownego trenera nie uważają, biorąc pod uwagę, że generalnie jedyne, co można o nim w lengłydżu znaleźć, to wpisy na forach FMowych.

 

Nie chce mi się Twojej wypowiedzi nawet komentować. Ale przypomnę choćby to, że miał ofertę pracy w Arsenalu.

Odnośnik do komentarza

Ja tez miałem ofertę pracy w Londynie. Nie skorzystałem, bo przecież Polska jest krajem, w którym najlepiej płacą, a polska liga jest najmocniejsza na świecie. Głupie Angole zabijają się o nas, ale jesteśmy za dobrzy żeby pracować w ich biednym kraju.

 

To jako podsumowanie tych głupot, które tutaj wypisujecie szanowny researcherze Legii W.

Odnośnik do komentarza

I kilka linków:

 

"Krzysztof Dowhań to trener na wagę złota" - link: http://www.legialive.pl/news/28262_Krzysztof_Dowhan_to_trener_na_wage_zlota.html

 

"Krzysztof Dowhań - trener mistrzów i reprezentantów" - link: http://ekstraklasa.net/news,3366,krzysztof_dowhan___trener_mistrzow_i_reprezentantow.htm

 

"Krzysztof Dowhań - Najlepszy trener w Polsce" - link: http://www.goalkeeper.pl/wiadomosci/krzysztof-dowhan-najlepszy-trener-w-polsce,15884.html

 

"Legia od kilku sezonów może pochwalić się najlepszymi bramkarzami w Polsce. Wielu z nich wyjeżdża do silniejszych klubów europejskich. Duża w tym zasługa trenera Krzysztofa Dowhania" - link: http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2009/05/22/zmienic-tej-tradycji-nic-nie-jest-w-stanie/

 

"Legia na bramkarzach wyszkolonych przez Pana zarobiła już ponad 20 milionów złotych." - link: http://www.bramkarze.pl/index.php?ids=news&idn=11048

 

Rzeczywiście, same artykuły na forach FMa... :lol:

Odnośnik do komentarza

To, że jest jednym z lepszym w swoim fachu w Eropie nie musi koniecznie oznaczać że mają go znać poza granicami kraju. Po prostu Dowhań świetnie wykonuje swoją pracę, a w przypadku jego odejścia z Legii ciężko byłoby znależć godnego następce nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

 

A Dowhań ofertę pracy w Arsenalu Londyn miał, wystarczy poczytać miesięcznik "NL". Przy okazji transferu Fabiańskiego anglicy zaoferowali mu trenowanie młodych GK Arsenalu. Ale jak sam przyznał odrzucił propozycję ze względów rodzinnych.

Odnośnik do komentarza

Ja tez miałem ofertę pracy w Londynie. Nie skorzystałem, bo przecież Polska jest krajem, w którym najlepiej płacą, a polska liga jest najmocniejsza na świecie. Głupie Angole zabijają się o nas, ale jesteśmy za dobrzy żeby pracować w ich biednym kraju.

 

To jako podsumowanie tych głupot, które tutaj wypisujecie szanowny researcherze Legii W.

 

Niestety nie piszę głupot, szanowny researcherze Odry W. i Ruchu Ch.

 

NL - Nasza Legia?

 

Tak.

Odnośnik do komentarza
To, że jest jednym z lepszym w swoim fachu w Eropie nie musi koniecznie oznaczać że mają go znać poza granicami kraju.

 

Zaraz dowiemy się, że Rzeźniczak jest jednym z lepszych obrońców w Europie, tylko się na jego talencie nikt do tej pory nie poznał.

 

Po prostu Dowhań świetnie wykonuje swoją pracę

 

Tak. Na tle innych specjalistów w Polsce. W Europie nie jest nikim wyjątkowym.

 

A Dowhań ofertę pracy w Arsenalu Londyn miał, wystarczy poczytać miesięcznik "NL".

 

Źródło poruszające swoim obiektywizmem i rzetelnością, wręcz symbol uczciwości dziennikarskiej.

 

Cytując klasyka - litości.

Odnośnik do komentarza

 

A Dowhań ofertę pracy w Arsenalu Londyn miał, wystarczy poczytać miesięcznik "NL".

 

Źródło poruszające swoim obiektywizmem i rzetelnością, wręcz symbol uczciwości dziennikarskiej.

 

Cytując klasyka - litości.

 

Tylko że to był wywiad z Dowhaniem, w którym On sam przyznał o tej ofercie. A jemu to ja akurat wierzę.

 

P.S. I jak mówiłem nie zaśmiecać mi tematu. To jest dział reasearchingu, a nie Marynia

Odnośnik do komentarza

Co do pracy w Arsenalu to zapewne był to wymysł (kto by odrzucił 10 razy większą pensję?) to , jednak można powiedzieć o Dowhaniu, że jest prównywalny do dobrych specjalistów z Europy. Nie twierdze, że jest w ścisłej czołówce, ale porównajcie sobie jakie warunku ma trener bramkarzy Legii, a jakie warunki ma trener bramkarzy Barcelony czy Manchasteru. A co by nie mówić to Boruc gra w Celticu, Fabiański jest 2 bramkarzem Arsenalu, Kowalewski grał w dobrej lidze rosyjskiej, a Mucha obecnie prezentuja bardzo dobrą formę, Skaba też wygląda kilka razy lepiej niż powiedzmy rok-2 lata temu. To pokazuje, że jest to nieprzeciętny fachowiec, a zapewne (to już czyste gdybanie) gdyby miał takie same warunki pracy jakie zapewniają czołowe europejskie kluby to i efekty byłby relatywnie większe, a nie ma (przynajmniej ja nie słyszalem) dużo więcej trenerów, których podopieczni zawsze przechodzą przez pewien, conajmiej dobry poziom (mówię o szkoleniowcach pracujących w słabych ligach, a nie Premiership czy Primera Division).

Odnośnik do komentarza

Jeśli o mnie chodzi:

 

Dowhań to jest bardzo dobry fachowiec, bo świadczą o nim jego podopieczni, od Gibona i Stanewa po Skabę i Muchę. To że potem niektórzy się pogubili, to najlepszy dowód, ile zyskiwali u Dowhania.

 

Boruc był bardzo dobrym bramkarzem zaraz po przejściu do Celtiku i wtedy był przymierzany do najlepszych klubów Europy. Czy teraz ktoś normalny powie, że chciałaby go Barcelona (o Milanie nie mówię, bo polityka kadrowa Milanu jest z kosmosu)? Obecnie to jest bramkarz, który nie znalazłby pracy jako numer "1" w klubie Premiership czy PD; może w Bundeslidze, ale też nie na szczycie.

 

Mucha wreszcie to na pewno najlepszy bramkarz w Polsce i Mario bardzo dobrze go odwzorował. 140 to dokładnie jego poziom i jego umiejętności, z którymi da sobie radę w europejskim średniaku. Czy stać go na więcej - trudno powiedzieć, bo przecież nie był do tej pory lidze postawiony przed takim testem. Jak dla mnie jest zrobiony perfekcyjnie, zresztą w ogóle Legia ma w końcu researchera, który czai czaczę, że tak powiem, i potrafi na swój klub spojrzeć tak obiektywnie, jak się da.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...