Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przyznam rację jednak Bebokowi - tak jak mówię, na trzy osobową rodzinę wyjazd takim Volvo dał radę, ale nie gwarantuje, że każdemu bagażnik przypasuje. Jest przynajmniej foremny i łatwo się pakuje do niego. Ma też wpadki bo moim zdaniem to fakap, że nie ma elektrycznego sterowania fotelem w standardzie skoro auto aspiruje do wyższej klasy. Więcej wpadek w nim nie oświadczam, jedynie silnik jest tak elastyczny, że ciężko nim hamować :D

Odnośnik do komentarza

 

Faktycznie potrzebujesz czegoś większego niż kompaktowe kombi? Po co Ci większe auto? Dla prestiżu? Pytam bo jeśli to widzimisię (chcę klasę D), to IMHO wywalanie kasy w błoto. Lepiej kupić młodszego kompakta. Za 60k kupisz jakieś demo, w dobrej wersji, maks. roczne. Wszystko zmieścisz, polecisz na autostradzie, a mniej spali, opony tansze itp.

 

Jasne, że mieszczę się do focusa ale jeżdżę nim już 7 lat i chce mi się czegoś innego. Chciałbym większy samochód także z powodów trochę wizerunkowych. No i focus powyżej 100 km/h robi się dość głośny.

 

 

 

400 l bagażnika w segmencie D to śmiech na sali, a nie niezły bagażnik. Golf HTB ma 385, Civic 485 dm3. Tio, proszę Cię nie słuchaj pochwał Insigni, która jest baletnicą z nadwagą (cięzkie, średnio się prowadzi, dość sporo spala, słabe automaty), propozycji Exeo - ciasne auto, z technologią sprzed 10 lat (to Audi A4 2 generacje wstecz). Zobacz sobie Peugeota 508. Diesel 2,0 HDI 150 km to wzór w klasie, lepszy od 2,0 TDI w VW czy Skodzie. Poza tym Puga można kupić tanio z drugiej ręki. Jeżeli chcesz bezproblemowego auta to jest też Mazda 6 czy Toyota Avensis. Wspominany Suberb też będzie OK, bo w środku to auto jest ogromne i uwaga - to liftback - wygląda jak sedan, a z tyłu masz normalną klapę, więc jest dużo bardziej praktyczne od sedana.

 

Peugeot odpada - mam złe skojarzenia.

Superb poprzedniej generacji wygląda niestety nie za fajnie. Tak więc na razie najbliżej mi chyba do mondeo, choć volvo wygląda fajnie no a moją żonę pewnie przekonałyby systemy bezpieczeństwa :)

 

Jeżeli Focus jest za głośny to przejedź się Golfem MK7. Dla tego auta 160 km to normalna prędkość podróżna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przebieg podejrzanie niski i maska na każdym zdjęciu ciemna, więc imo lakierowana. Jak lakierowałem swojego swifta to też na zdjęciach jak padało z jednej strony światło było widać zajebiście różnicę (ja akurat drzwi lakierowałem i zderzaki, edyta przypomina, że maskę też ), a zobacz, że żaden inny element nie ma takiej różnicy.

Edytowane przez Misiek
Odnośnik do komentarza

Przebieg podejrzanie niski i maska na każdym zdjęciu ciemna, więc imo lakierowana. Jak lakierowałem swojego swifta to też na zdjęciach jak padało z jednej strony światło było widać zajebiście różnicę (ja akurat drzwi lakierowałem i zderzaki, edyta przypomina, że maskę też ), a zobacz, że żaden inny element nie ma takiej różnicy.

Obleciałem miernikiem lakieru, cały był, o dziwo, w pierwszym lakierze. Pewnie bym kupił, bo automat chodził fajnie, samochod zadbany, ale na fakturze chciano mi wpisać kwotę dużo niższą niż faktycznie, podziękowałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...