Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

GoT, PLiO

 

Brienne też miała swoje rozdziały, nawet dużo więcej, i co? Akurat ja się cieszę, że ją uśmiercili, bo jej wątek był nudny. A Kamienne Serce też jakiejś dużej roli nie odegrała do tej pory. Wydaje mi się, że ona będzie tylko elementem "big picture" i w książce może fajnie oddać sytuację, a w serialu niekoniecznie. Myślę, że w serialu zastąpi ją ożywiony Góra, patrząc na ostatni odcinek.

 

Odnośnik do komentarza

GoT, książkowy spojler bardzo

 

Nie czytałem Tańca ze Smokami, więc mogę się mylić, ale Uczta Wron się kończy jak Cat wiesza Brienne, ale nie wiadomo czy skutecznie - Martin sobie zostawił furtkę. Choć akurat jakby Brienne została zabita przez osobę, której była obłąkańczo wierna to by było mocno w stylu autora ;)

 

Odnośnik do komentarza

Na HBO 30 czerwca premiera kolejnego serialu, który może się okazać dobra produkcją.

 

The Leftovers i opis jest całkiem ciekawy, zobaczymy jak to wyjdzie, niektórzy określają ten serial jako następcę Detektywów, aby nie było nudno czekając do kolejnego sezonu :)

 

Ja na pewno dam szansę, a Wy? Wpisujcie miasta!

Odnośnik do komentarza

Mniejsza z tym czy fajny czy nie... Ich ominięcie oznacza spoiler dla czytaczy, bo oznacza, iż te postacie okażą się w książkach kompletnie nieistotne :) i co prawda potrafiłem to przewidzieć w przypadku Belwasa dajmy na to, to w przypadku pana C, a już na pewno pani SH jest to dla mnie spore novum. Ale ja bym tych wypowiedzi za pewnik nie brał. Być może to jest świadoma polityka informacyjna Benioffa i Weissa obliczona na zrobienie niespodzianki nawet czytaczom.

Odnośnik do komentarza

Californication, finał, duże spoilery

 

 

Zakończyło się ładnie. Trochę to wymuszone, trochę po najmniejszej linii oporu, ale można w to uwierzyć ;). Hank skończył jednak z Karen, Marcy nie skorzystała z oferty Stu, a Julia spiknęła się z Rathem. Te siedem sezonów będę wspominać bardzo ciepło. Pewnie, były gorsze, były okropne, ale były i naprawdę zabawne, genialne. Szkoda, że to już koniec.

 

Odnośnik do komentarza

Finał Californication

 

 

Najgorszy sezon tego serialu dobiegł końca, jak i cała historia. Niestety, ale mi się zupełnie nie podobało. Przez cały czas. gdy oglądałem odcinki z tego roku, miałem wrażenie, że równie dobrze mógłbym po prostu je przewijać i nic bym nie stracił. Powstrzymywała mnie malutka nadzieja, że może jednak... Serial przez te 6 sezonów był bardzo ok. Oczywiście z lepszymi, gorszymi momentami, ale ogólnie pozycja, którą warto obejrzeć. Niestety 7 sezon to totalna porażka, zupełnie nietrafiona zmiana priorytetów Hanka i ostatnie sceny z dupy... Po prostu kiepski finał dobrej produkcji.

 

 

Leftovers

 

 

Obejrzałem pierwszy odcinek i... wynudziłem się troszkę. Dam jeszcze z 2-3 odcinki z nadzieją, że się rozkręci i to konkretnie. Nie czytałem książki, więc nie wiem, czy jest to możliwe, ale w innym wypadku nie wróżę temu serialowi sukcesu. In HBO we trust!

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 4 sezon GoT i :

 

W jaki sposób armia Stannisa znalazła się po 2 stronie muru? :D Ni z dupy ni z pietruchy zaatakowali 100k armie i żaden zwiadowca ich nie zobaczył? Mieli chociażby tych co widzieli oczami ptoków. ps. nie czytałem jeszcze książki

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 5 sezon GoT i :

 

W jaki sposób armia Stannisa znalazła się po 2 stronie muru? :D Ni z dupy ni z pietruchy zaatakowali 100k armie i żaden zwiadowca ich nie zobaczył? Mieli chociażby tych co widzieli oczami ptoków. ps. nie czytałem jeszcze książki

 

Przypłynęli statkami.

A dlaczego ich nie zauważyli? Nie wiem, to dzicy. Nie są zbyt zdyscyplinowani. Mance jako jedyny umiał ich zjednoczyć w ponad 10 000 letniej historii. Zmiennokształtnych też nie ma zbyt wielu, a ci co są, byli pewnie skupieni na murze.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...