Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Po poście Feanora postanowiłem zainteresować się "Doliną Krzemową". Obejrzałem pierwsze 4 odcinki. Sympatyczne, szczególnie dla mnie jako osoby z branży IT, ale nie zdziwię się jak serial zbyt długo nie pożyję. Nie ma w nim chyba nic co by szczególnie do niego przyciągało.

Odnośnik do komentarza

Nom, Dolina Krzemowa coraz bardziej mi się podoba :D

Rozkmina z waleniem była mega :D

 

 

Właśnie obejrzałem ten odcinek. Kozacka scena, chyba najlepsza w całym sezonie.

 

Z tego co widzę już po emisji trzech odcinków HBO zaklepało następny sezon. Pozostaje zatem czekać.

Odnośnik do komentarza

 

Brynden Rivers trochę za mało oplątany tym drzewem, ale i tak znakomity! Gdy walnął tym cytatem z tysiącem oczu i jednym, to aż podskoczyłem: tydzień temu przeczytałem "Tajemniczego rycerza" :D Generalnie seria na duży plus, czekam na piątą.

 

Dokładnie miałem to samo. :D Btw, czy w tej sytuacji serial nie rozjaśnił sytuacji z książki? Mam wrażenie, że do tego momentu ta sprawa była niejasna i fandom na własną rękę próbował to wyjaśnić.

Chociaż jedno w związku z tym mnie zastnawia:

Dlaczego w serialu ma oboje oczu? Jedno powinien mieć wykłute

.

Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś jeszcze Californication? Za tydzień ostatni odcinek serialu, macie jakieś pomysły na zakończenie? Przedostatni odcinek wprowadza nowy-stary wątek i w finale trzeba rozwiązać kilka istotnych spraw ;).

 

A w Californication Hank stracił zupełnie jaja i jest nijaki. Dobrze, że to ostatni sezon.

 

Zdanie podtrzymuję. Obecnie jedynie Runkle daje trochę starego klimatu temu serialowi. Oglądam z przyzwyczajenia i jednak drobnej chęci poznania zakończenia całej historii. Wersji nie sposób zgadywać: od kiczowatego happy endu po śmierć głównego bohatera... Finał będzie można nawet ogarnąć już jutro.

 

P.S. True Blood wróciło. Siódmy sezon, też ostatni.

Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś jeszcze Californication? Za tydzień ostatni odcinek serialu, macie jakieś pomysły na zakończenie? Przedostatni odcinek wprowadza nowy-stary wątek i w finale trzeba rozwiązać kilka istotnych spraw ;).

Powiedzmy sobie szczerze - nie ma dobrego zakończenia. Może i lepiej, że tak się toczą losy ostatniego sezonu, że tak czy siak pozostanie niedosyt.

Odnośnik do komentarza

Czy lepiej? Nie wiem. Cały serial dążył do tego,

by Hank był w końcu z Karen, a nic nie wskazuje na to, by miało się tak zakończyć. Szkoda ;).

 

Tylko nie to, od początku jej nie lubię.

 

Julia byłaby dużo lepsza.

 

Co zaś się tyczy przyjaciół Hanka

 

Podejrzewam, że Charlie zbije kokosy na rockowych historiach i na nic się zdadzą miliony Stu. Tylko jak unieważnić umowę?

 

Odnośnik do komentarza

Chyba ich bóg opuścił. Przecież ta postać ma niesamowity potencjał, a jej jedyny minus to to, że w samej książce było jej do tej pory niewiele, ale jak już była to klękajcie narody. Mam nadzieję, że zmienią decyzję.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że to tylko droczenie się z widzami. Bo porzucenie tej postaci "troszkę" zmienia książkowy pierwowzór - pierwowzór, który przecież nie jest ukończony i jeśli scenarzyści serialu uznają, że można się tej osoby pozbyć bez mrugnięcia okiem, to znaczy, że jej wątek na kartach powieści jest niczym więcej niż zapychaczem kartek.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że to tylko droczenie się z widzami. Bo porzucenie tej postaci "troszkę" zmienia książkowy pierwowzór - pierwowzór, który przecież nie jest ukończony i jeśli scenarzyści serialu uznają, że można się tej osoby pozbyć bez mrugnięcia okiem, to znaczy, że jej wątek na kartach powieści jest niczym więcej niż zapychaczem kartek.

Tak jak 90% innych postaci. :P
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...