Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem w dwa dni Stranger Things. Super klimat, nawiązania, aktorstwo, muzyka. Oczywiście, że scenariusz jest przewidywalny i wykorzystuje elementy ograne w setkach innych filmów i seriali - ale o to właśnie tu chodzi. Każdy tu znajdzie coś dla siebie - horror w stylu Stephena Kinga i Archiwum X, buddy movie, trochę komedii i sporo wzruszeń.

Serial to taki powrót do dzieciństwa - Polska lat osiemdziesiątych to oczywiście nie USA ale trochę moje klimaty. W dzieciństwie mieszkałem w mieście, w którym stacjonowały wojska radzieckie - pod miastem mieli tajną bazę, która oczywiście rozpalała wyobraźnie dzieciaków. Po wyjeździe wojsk okazało się, że była tam przechowywana broń atomowa.

Odnośnik do komentarza

W tym Walking Dead to w ogóle coś się dzieje ciekawego? Przestałem oglądać po 4 sezonie, bo akcja w ogóle nie posuwała się do przodu.

4 i 5 sezon do zapomnienia rzeczywiscie, ale w 6 mozna powiedziec ze cos sie w koncu ruszylo

My z Anetą obejrzeliśmy pierwsze trzy jak na razie, dzisiaj pójdą czwarty i piąty pewnie :) na razie jaramy się strasznie, gra aktorska dzieciaków, wiadomo, ale dziwię się, że nikt nie wspomniał o aktorze grającym Hoppera - genialny jest ten szeryf!

tak, wiemy ze masz dziewczyne i ze ma na imie Aneta ;)

Odnośnik do komentarza

Ja obejrzalem 1,5 odcinka i gra aktorska rzeczywiscie na bardzo wysokim poziomie. Tylko Winona Ryder jest totalnie beznadziejna i widzac jej placz i szlochanie przypominaja mi sie aktorki z Trudnych Spraw itp :roll:

Potem trochę lepiej sobie radzi. Ale to taka rola

Odnośnik do komentarza

Trzy odcinki "Stranger Things" za mną. Zgoda z przedmówcami- klimat lat 80-tych świetny. Reszta to samo- choćby wyłapywanie uchem, co za muzyczka leci w radiu, czy magnetofonie.

Chętnie zobaczę, co dalej. Mam nadzieję, że nie będzie jak w starym serialu "Kyle XY", gdzie po ostatnim odcinku pierwszego sezonu już było wiadomo, co i jak i wypadło to słabo. Dalej nie oglądałem.

"Stranger Things" absolutnie dla wszystkich, którzy pamiętają, cenią i lubili filmy z lat 80/90.

Odnośnik do komentarza

 

Kilka fotek z nowego sezonu TWD -> http://www.serialowa.pl/130417/the-walking-dead-sezon-7-zdjecia/

Na uwagę szczególnie zasługuje zdjęcie nr 5. ;)

Sa spojlery? Bo jak tak, to nie wchodze :/ W ten sam sposob ludzie zepuli historie braku smierci

Glenna pod trupami :roll:

 

 

Nie ma. Kilka fotek jest tylko bohaterów, którzy nie byli przy Neganie. Jedynie spoilerem może być Ezekiel, ale jak ktoś nie zna komiksu to mu i to nic nie powie ;)

 

Dla niespojelrowania nie wrzucałem traileru, który już się pojawił. Kto chce, to sobie znajdzie na YT.

Odnośnik do komentarza

Trailer juz dawalem na samej gorze strony :P A tam imo spoilerow nie ma - wszystko pieknie pochowali.

Obejrzałem wczoraj. Fakt- spojlerów nie ma. Niepokojący klimat z ostatniego odcinka fajnie przeniesiony do zapowiedzi, łącznie z tą muzyczką.

Ostatnia scena klipu bardzo fajna- zaprzecza słowom twórców, że się nie pojawi ta para.

Nie mogę się doczekać już sezonu.

Odnośnik do komentarza

"Stranger Things" skończone. Jak dla mnie to na razie serial tego roku. Bije na głowę DD, co do którego nie mogłem się mocno doczekać. Zasadniczo wiele w tym roku nie obejrzałem, ale ST jest na razie najlepsze. Myślę, że tylko kolejny sezon (no w zasadzie pół) TWD może przebić to.

Klimat ST, muzyka i cała reszta wspomniana wymiata. Niby oklepane, niby było, ale jest to COŚ.

Odnośnik do komentarza

Penny Dreadful sezon I [8/10]

 

Nastrojowy klimat XIX-wiecznego Londynu, bardzo ładne, malarskie ujęcia. Może czasami ocierające się o kicz, ale mi to nie przeszkadza. Być może akcja nie galopuje, ale to równiez nie jest dla mnie problemem. Trochę bałem się serialu z Frankensteinem, jego potworem, Dorianem Greyem... ale wszystko ładnie się łączy. No i Eva Green!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...