Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napiszę o innym serialu. Pewnie większość go widziała, bo nie jest to jakaś nowość, ale że nigdy nie lubiłem seriali, a na ten się dałem namówić, to dla mnie jest to odkrycie. Piszę o serialu Black Mirror. Praktycznie każdy odcinek (jestem przed ostatnim drugiej serii) daje dużo do myślenia i ma interesującą, niesztampową fabułę. Może poza pierwszym z pierwszej serii, bo ten chyba miał głównie za zadanie przykuć uwagę i wywołać trochę skandalu. Moim zdaniem trochę przesadzony. W związku z tym, że każdy odcinek stanowi odrębną historię, to serial ten nie zawiera tego, co mnie najbardziej od seriali odrzuca (tzn. konieczność albo w miarę regularnego oglądania, albo pamięci, co działo się wcześniej). Tutaj można zobaczyć jeden odcinek, a do innych zajrzeć nawet po dłuższym czasie. To jak kilka osobnych filmów, tylko krótszych niż standardowe 90 minut, a co za tym idzie bardziej naszpikowanych akcją.

 

Bardzo polecam, jak ktoś nie widział. Dla mnie każdy odcinek mieści się w ocenach 8-10/10.

Odnośnik do komentarza

Ja lecę drugi sezon Wikingów, przyznam szczerze, że spodziewałem się dużo więcej po nim - fabuła średnia i dość przewidywalna, czasami wręcz zbyt oczywista, gra aktorska (szczególnie głównego bohatera) pozostawia wiele do życzenia, wszystko takie sztampowe... Jestem na początku drugiego sezonu.

 

Ale nie lubię przerywać seriali, więc cisnę dalej ;) Na Netflixie są tylko 2, więc najwyżej wtedy się przerzucę na coś innego. Chyba Black Mirror albo Bloodline będzie kolejne :-k

Odnośnik do komentarza

Zostało mi 5 odcinków do końca 6 sezonu Rodziny Soprano. Co możecie polecić w tym klimacie? Narcos, Gomorra? Najlepiej online do obejrzenia z lektorem.

 

Z podobnych klimatów polecam jeszcze: Zakazane Imperium oraz Sons of Anarchy. Przyjemnie też oglądało się serial Magic City, strasznie żałowałem, że go skasowali.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu Gomorry i dzieje się sporo. Swoja droga, to jest jeden z niewielu filmow/seriali gdzie zabijanie robi na mnie takie wrażenie. Zero lukru.

ile bedzie odcinkow w drugim sezonie ? ogladales w orginale czy z lektorem ? dopiero jest pierwszy odcinek czy wypuszczono od razu caly sezon ?

Odnośnik do komentarza

GoT e07

 

 

Początek samiuśki strasznie słaby. Jedyny plus to Ogar, którego wyciągnęli z kapelusza i Al Swearengen. Szkoda, że ten drugi krótko pobył.

Ogólnie odcinek spokojny z jednym przyspieszeniem- Arya. Tylko kurde bele- ta starucha najpierw jej szurnęła po szyi, za którą się ta złapała, a później nic, czysto. Przez pięć sekund bylem pewny, że młoda Starkówna odpadnie.

 

 

Odnośnik do komentarza

MaKK

 

 

Nie było cięcia w szyję, tylko na wysokości brzucha, a potem dźgnięcia. Szkoda że urwali ten watek. Ciekawe co Arya wymyśli.

 

 

 

To będę musiał trzeci raz rzucić okiem, bo mi się tak zdawało.

W ogóle to ją mocno skwasili w tym epizodzie- wiedziała dobrze jak to funkcjonuje, że będą chcieli ją zabić, a sobie swobodnie łazi, bez żadnej uwagi na otaczających ją ludzi.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...