Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj zaczyna się kolejny sezon Sons of Anarchy, a ja właśnie jestem na końcówce szóstego. Ogląda ktoś? ;)

Otwarcie dość spokojne, cisza przed burzą?

Mogliby w końcu Gemme ubić bo te jej kombinacje zaczynaja mnie wkurwiac. W kazdym sezonie glowny motor napedowy bajzlu

 

Ano spokojne otwarcie. Chyba jak zawsze :-k Natomiast jest to (ponoć) ostatni sezon, więc akcji powinno być sporo. Obstawiam, iż na końcu Gemma poniesie mega karę ;)

 

 

Wczoraj obejrzałem ostatni odcinek 6. sezonu Sons of Anarchy. Mózg rozjebany na noc :|

Fakt, mocna akcja na maxa. Ale mnie bardziej rozwaliła akcja z Opie`m :( Aż mi się później to śniło :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a jak tam się podoba nowy doktor? :) w Dro Who ?

 

Póki co Capaldi wg. mnie jak najbardziej daję radę, tym bardziej że dopiero zaczynają kreować jego osobowość...Gra aktorska na bardzo dobrym poziomie no i sama historia w nowym sezonie co raz lepiej się rozwija, szczególnie motyw z "rajem", który zazwyczaj przewija się gdzieś tylko na koncu odcinka. God damn it, czekanie do niedzieli na kolejne odcinki to prawdziwy koszmar :D.

 

Capaldi jest świetny, kupił mnie niemal od razu (dalej to doktor Smitha będzie moim ulubionym, ale rośnie mu silna konkurencja).Clara natomiast oficjalnie wskakuje na pierwsze miejsce w moim rankingu ulubionych towarzyszy Doktora. Jenna Coleman idealnie sprawdza się w swojej roli i mam nadzieję że Danny szybko nie zabierze jej nam z pokładu Tardis. :)

Odcinki w tym sezonie również są bardzo dobre, może poza wyjątkiem "Into the Dalek", który minimalnie odbiegał od bardzo wysokiego poziomu tej serii. Mam nadzieję że naszych ulubionych kosmicznych nazistów jeszcze w tym sezonie zobaczymy i to najlepiej w jakimś lepszym odcinku.

Odnośnik do komentarza

Dziś obejrzę drugi odcinek "Gotham", ale już pierwszym mnie kupili. Od razu pokazani nam zostali przyszli bohaterowie (i wrogowie ;) ) Batmana, zobaczyliśmy też kilka naprawdę fajnie zrobionych scen, a zapowiada się coraz lepiej. Serial jest dosyć wierny komiksom, choć czasy się odrobinę posunęły do przodu. Oryginalnie Gotham powinno się dziać chyba w latach 70-80, a tutaj mamy czasy współczesne. Dodatkowo. Barbarba i Jim Gordon są zdecydowanie bardziej atrakcyjni niż wersje komiksowe. Ale to detale (przynajmniej dla mnie)

Odnośnik do komentarza

Dziś obejrzę drugi odcinek "Gotham", ale już pierwszym mnie kupili. Od razu pokazani nam zostali przyszli bohaterowie (i wrogowie ;) ) Batmana, zobaczyliśmy też kilka naprawdę fajnie zrobionych scen, a zapowiada się coraz lepiej. Serial jest dosyć wierny komiksom, choć czasy się odrobinę posunęły do przodu. Oryginalnie Gotham powinno się dziać chyba w latach 70-80, a tutaj mamy czasy współczesne. Dodatkowo. Barbarba i Jim Gordon są zdecydowanie bardziej atrakcyjni niż wersje komiksowe. Ale to detale (przynajmniej dla mnie)

Sięgnąłem po ten tytuł po Twoim poście i rzeczywiście zawodu nie ma. Co ciekawe, 8 października była premiera "Gotham" na Universal Channel, a więc da się pokazywać w Polsce seriale niekoniecznie z półrocznym opóźnieniem (za wyjątkiem HBO).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...