Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zaufaj mi, dla niejednego małego klubu takie krzesełka to szczyt marzeń.

Od dawna było wiadomo, że Żyleta przestanie istnieć, więc te małe klubu mogły składać jakieś propozycje co do pozyskjania takich krzesełek. Skoro klub w tej sprawie milczał to raczej żadnych ofert nie było. A to chyba nie rola Legii, aby pozyskać na nie chętnych?

 

Jest jeszcze opcja, że bali się reakcji kibiców, którzy wczoraj rozgrabili historyczną trybunę...

Odnośnik do komentarza
Cóż, będę wredny. W Poznaniu krzesełka z wyburzanej trybuny na Bułgarskiej zostały sprezentowane jakiemuś klubowi z niższej ligi.

Coz, bede wredniejszy. Poznaniacy slyna z nadmiernej oszczednosci, wszystko licza, wiec z pewnoscia nie przezyliby, gdyby te krzeselka po prostu sie zmarnowaly...

 

Dosc zabawne wydaje mi sie takie porownywanie, nie wiem, czy taki wielotytulowy intelektualista nie zdaje sobie sprawy z roznic mentalnosciowych i socjologicznych, spowodowanych m.in. zaborami i migracjami, czy po prostu chce sobie pomanipulowac, przy okazji dopieprzajac Legii... Zapomniales dodac, ze w Warszawie powinnismy uczyc sie od Was kibicowania, a tak w ogole to Legia kurczak.

 

Qcz, a jakie to ma znaczenie, po co komu te krzeselka?

Odnośnik do komentarza
btw nadal nie wiem po co takie krzeselko komu? Przerabiacie je na samochodowe dla dzieci? Montujecie w kuchni czy kladziecie na komode obok zdjecia matki? Jak ja bym takie przyniosl do domu to by mnie M wysmiala :D

A moze chodzilo tylko o to by sie wyrzyc a 95% zostalo wywalone po drodze na ulicy? :P

 

No to widac mało kreatywny jesteś. Ja mam dwa krzesełka (czerwone i zielone) i na wiosnę, na działce wójka zrobię z nich ławeczkę. Wujek zespawa mi elegancki nóżki, ja krzesłka odnowię i ławeczka-marzenie do mojego pokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Cóż, będę wredny. W Poznaniu krzesełka z wyburzanej trybuny na Bułgarskiej zostały sprezentowane jakiemuś klubowi z niższej ligi.

Coz, bede wredniejszy. Poznaniacy slyna z nadmiernej oszczednosci, wszystko licza, wiec z pewnoscia nie przezyliby, gdyby te krzeselka po prostu sie zmarnowaly...

 

Dosc zabawne wydaje mi sie takie porownywanie, nie wiem, czy taki wielotytulowy intelektualista nie zdaje sobie sprawy z roznic mentalnosciowych i socjologicznych, spowodowanych m.in. zaborami i migracjami, czy po prostu chce sobie pomanipulowac, przy okazji dopieprzajac Legii... Zapomniales dodac, ze w Warszawie powinnismy uczyc sie od Was kibicowania, a tak w ogole to Legia kurczak.

 

Qcz, a jakie to ma znaczenie, po co komu te krzeselka?

 

[Edyta tu była, i Kilroy też] Nie ja z braku argumentów szukam sposobu, by doczepić się bezpośrednio do rozmówcy, przypisując mu przez siebie wydumane intencje. Na szczęście jako wielotytułowy intelektualista mogę taką dyskusję zlać ciepłym moczem, co niniejszym czynię, pozostawiając Tobie dalszą zabawę słomianymi ludzikami.

Odnośnik do komentarza
Od dawna było wiadomo, że Żyleta przestanie istnieć, więc te małe klubu mogły składać jakieś propozycje co do pozyskjania takich krzesełek. Skoro klub w tej sprawie milczał to raczej żadnych ofert nie było. A to chyba nie rola Legii, aby pozyskać na nie chętnych?

 

Jest jeszcze opcja, że bali się reakcji kibiców, którzy wczoraj rozgrabili historyczną trybunę...

 

Już widzę tą reakcje kibiców, na komunikat o tym, że krzesełka zostaną komuś przekazane :D Naaa bank by je zostawili :D W końcu Legia to My a nie Wy :D Swoją drogą sam bym se zajebał takie krzesełko, ale twierdzenie, że zabranie sobie krzesełka- Bo tak się już do niczego nie przyda ociera się o ślepotę i wandalizm. Przecież gdyby umówili się z klubem, to mogli by te krzesełka spokojnie rozebrać. Zrobić aukcyjną sprzedaż krzesełek dzięki czemu uzbierałoby się kasy na oprawy itp. itd.Starówkę też rozbieraliście, bo stara i się nikomu nie przyda :>:D

Odnośnik do komentarza

A źródło jakieś nie łaska? Trzy lole, komentarz na poziomie.

 

 

 

Kibice dali symboliczny początek pracom budowlanym nad nowym stadionem. Po piątkowym meczu niemal wszystkie krzesełka z Żylety znalazły swoich właścicieli. Klub nie czynił żadnych przeszkód by fani mogli zabrać takie pamiątki do domów :-) Wierzymy, że wszyscy, którzy w piątek powrócili na trybuny by pożegnać legendarną trybunę, powrócą za 2 lata na "nową Żyletę", bo przecież wszyscy śpiewaliśmy, że "Żyleta nigdy nie zginie". Na nowym obiekcie fani na pewno znajdą nowe miejsce i w jeszcze większej sile będą wspierali drużynę i sławili Legię Warszawa!

 

Jeszcze kilka zdjęć dla WIELCE zainteresowanych:

http://www.legialive.pl/zdjecia/zyleta_krzeselka1.jpg

http://www.legialive.pl/zdjecia/zyleta_krzeselka2.jpg

http://www.legialive.pl/zdjecia/zyleta_krzeselka3.jpg

http://www.legialive.pl/zdjecia/zyleta_krzeselka4.jpg

http://www.legialive.pl/zdjecia/zyleta_krzeselka5.jpg

http://www.legialive.pl/zdjecia/zyleta_krzeselka6.jpg

Odnośnik do komentarza

a niech sobie biorą krzesełka, dobrze że nie było imprezy pożegnalnej na starówce :> szkoda, że klub nie wpadł na to, żeby np. jakąś aukcję z tymi krzesełkami zrobić, a uzyskane pieniądze albo tradycyjnie na jakiś charytatywny cel, albo np. na wsparcie CWKS z A-klasy (wiem, że to absurdalne, ale kto spoza kibiców Legii by te krzesełka kupił? można było tak zrobić i pokazać, że jednak jest wola kompromisu)

 

co do samego spotkania, to wynik nie oddaje przebiegu spotkania. Śląsk aż tak tragicznie nie zagrał, ale Legia pokazała klasę i raz po razie punktowała rywala i wykorzystywała jego błędy. po drobnej zadyszce Legia pokazała, że nie przestaje mierzyć w mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Jabol jak tak bardzo potrzebujesz wyjaśnienia to zabawne dla mnie jest to, że władze klubu, które raczej nie starały się do tej pory zdobyć sympatii kibiców zrobiły taki gest. Twoją interpretację pozostawię bez komentarza.

 

Gest? O jakim ty geście mówisz? Po prostu nie chcieli niepotrzebnego spięcia i tyle...

 

Zgadzam się z osobami które pisza że dobrze by było gdyby klub zainteresował się tą kwestią wcześniej i np. zorganizował aukcję czy przekazał krzesełka innemu klubowi.

 

1. Klub tego nie zrobił i tyle. W przyszłym tygodniu krzesełka najpewniej trafiłyby na wysypisko i tyle tak więc dobrze że chociaż niektórym się one przydadzą.

2. Aukcja byłaby super, sprzedanie ich słabszym klubom i przekazanie hajsu na konkretny cel też byłoby świetne ale chyba naprawdę nie macie pojęcia w jakim stanie były krzesełka z Żylety. Na tej trybunie nikt nigdy nie siedział, od zawsze wszyscy stali na tych krzesełkach. Po 13 latach przedstawiaja one jedynie obraz nędzy i rozpaczy. Wystawienie ich na jakąkolwiek aukcję byłoby po prostu jakąś kpiną i obrazą. Jutro postaram się zrobic fotkę swojego krzesełka i pokażę wam jak się ono prezentuje... A i tak wybrałem dla siebie "perełkę".

3. Jeśli jakiś mały klub chciałby od Legii kupic krzesełka to śmiało. Nikt w tej całej nagonce nie zauwazył że do rozbiórki idzie nie Żyleta ale także Łuki, na których nadal pozostało dokładnie 2928 nietkniętych krzesełek... Na kilka aukcji też starczy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...