Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Granie przez internet nie jest zakazane, ale w Polsce należy odprowadzać od tego podatek. Więc jedynym wykroczeniem jest niezapłacenie 10 % podatku od wygranej, a nie samo granie. Choć uważa się, że wysyłając zakład z komputera w Polsce w firmie zarejestrowanej np. na Malcie, zakład zawierany jest na Malcie i stosuje się przepisy podatkowe Malty.

Odnośnik do komentarza

Natomiast co do wypłynięcia tej afery, to stawiam taką hipotezę:

 

***

Jest to gra służb specjalnych, mająca na celu doprowadzenie Włodzimierza Cimoszewicza na stanowisko prezydenta RP.

***

 

Post zapisuję w zakładkach i obym, myląc się, nie musiał go cytować po wyborach...

Odnośnik do komentarza
Jest to gra służb specjalnych, mająca na celu doprowadzenie Włodzimierza Cimoszewicza na stanowisko prezydenta RP.

Widzę, że nie znasz rzeczywistości :> . Toż piewcy IV RP, np. w osobie p. Targalskiego od dawna wiedzą, że służby odwróciły się już od Platformy i windują teraz do władzy Piskorskiego :doh!: Nie wiem jak możesz nie wiedzieć, że Kluczową kwestią jest jak szybko średni szczebel PO zostanie przekonany przez służby, iż przyszłość jest z Piskorskim.

 

Tu jest cała prawda: http://www.niezalezna.pl/blog/show/id/1429

 

 

;)

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony - afera spada z nieba PiSowi i prezydentowi jako prezent od wiernego szefa CBA, co musi budzić podejrzenia.

no no! "twardo stąpający po ziemi" próbuje bronić złodziei neoficką próbą teorii spiskowej? ;)

 

Z trzeciej strony - skandalem jest również przeciek materiałów CBA do "Rzepy", i to materiałów, które nie trafiły do prokuratury; "Rzepa" po raz kolejny budzi głębokie podejrzenie, że jest narzędziem w rękach służb specjalnych, które za jej pośrednictwem rozgrywają swoje własne gry

to akurat można napisać o każdym wysokonakładowym periodyku (a także innych mediach masowego rażenia), a niedościgłym wzorem pozostaje Wybiórcza

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony - afera spada z nieba PiSowi i prezydentowi jako prezent od wiernego szefa CBA, co musi budzić podejrzenia.

no no! "twardo stąpający po ziemi" próbuje bronić złodziei neoficką próbą teorii spiskowej? ;)

 

Fajne, już "złodziei". Przegapiłem wyrok skazujący? A co w ogóle ukradli? Jakieś dowody CBA przedstawiło na kradzież? Pfy, na wręczenie łapówki?

 

Nie mówiąc o tym, że po poPiSach (stylizacja na licencji psychiatryk24.pl) Kamińskiego przez ostatni tydzień nikt trzeźwo myślący nie ma chyba wątpliwości, że "teoria spiskowa" okazała się smutną rzeczywistością; zresztą już po propagitce (stylizacja na licencji GyzzBurna) Kamińskiego w przeddzień wyborów 2007 było jasne, że to aparatczyk partyjny, a nie urzędnik państwowy.

Odnośnik do komentarza

Jako prawicowiec wciskasz Profowi (lewakowi), który to często innym wytyka doszukiwanie się teorii spiskowych (szczególnie Tobie w różnych tematach), że sam wierzy w teorię spiskową. Jak zauważyłem to żadna teoria spiskowa z tym CBA tylko suche fakty.

 

Więc ta ironia mnie kopnęła w dupę, ale jak się odwróciłem to mogłem się tylko zaśmiać.

Odnośnik do komentarza

Bo CBA podsłuchiwało posłów, a nie akademików, drogi carlosie81. Rozumiem też, drogi carlosie81, że jesteś marszałkiem Sejmu lub Senatu, ew. Prezydentem, bo premierem przecież nie, skoro tak dobrze wiesz, co znalazło się w tajnych materiałach przesłanych wczoraj przez Mariusza K. do najwyższych organów państwa. Niestety mojego nazwiska CBA nie ma w rozdzielniku, więc odnoszę się jedynie do samej praktyki - robienia afery z czegoś, co nie wymagało jak widać zgłoszenia do prokuratury, do czego Mariusza K. przecież zobowiązuje ustawa o CBA. Na całe szczęście jakiś rasowy dziennikarz śledczy z "Rzepy" lada moment z narażeniem życia dotrze do tych stenogramów.

 

Erratum: Nie doceniłem bohaterstwa dziennikarzy "Rzepy" - już dotarli :rotfl:.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy byłaby jakaś afera gdyby CBA zawłaszczyło PO? Śmiem wątpić. Tymczasem największą aferą dla niektórych jest fakt, że Kamiński ośmielił się zdradzić społeczeństwu jakie szuje nami rządzą. Gratuluję dobrego samopoczucia! Tusk miał wiadomości na temat hazardu już w sierpniu, co zrobił do momentu przecieku? Nic! Być może nie ma innej drogi niż przeciek.

Właśnie słyszałem w Trójce, że jakiś korespondent holenderski stwierdził, że w Holandii (a pewnie i w każdym innym cywilizowanym kraju)po ujawnieniu takich wiadomości rządu już by nie było. Ale jak pisałem kilka miesięcy temu - mieszkamy w republice bananowej, którą rządzą koledzy kolegów od psów. I jeszcze wypowiedź Tuska, po której szczęka mi opadła: nie zganił swoich pretorianów za kręcenie lodów tylko zasugerował, żeby zawsze rozmawiali tak jakby byli podsłuchiwani. Platforma tonie, zabawa trwa.

Odnośnik do komentarza

No, zobacz, a Niemcy z kolei piszą o drakońskich posunięciach Tuska. I komu tu teraz wierzyć, Holendrom czy Niemcom... :-k

 

Tusk w sierpniu nie mógł zrobić niczego więcej, bo nie miał do tego żadnych podstaw. Przypomnę i wytłuszczę, żeby dotarło - Mariusz K. jako szef CBA ma USTAWOWY obowiązek zgłosić do prokuratury podejrzenie o popełnieniu przestępstwa przez urzędnika państwowego. Skoro nie zrobił tego w sierpniu, ba, nie zrobił tego aż do października, oznacza to, że sam nie widział powodów, by to robić, a więc że nie miał najmniejszego dowodu na zaistnienie przestępstwa. Więc co niby Tusk miał zrobić poza odbyciem rozmów z zainteresowanymi?

 

Chyba że przyjmiemy, że Mariusz K. miał takie dowody i przekazał je Tuskowi. Ale wtedy to w pierwszym rzędzie Mariusz K. złamałby prawo i powinien pójść za to siedzieć, a chyba tego nie sugerujesz?

Odnośnik do komentarza

http://wiadomosci.onet.pl/2058028,11,prezydent_podpisal_traktat_to_nie_moze_byc_koniec,item.html

 

Lech Kaczyński zrzekł się władzy na rzecz Brukseli. Co więcej, zrzekł się suwerenności Polski.

 

Decyzja Kaczyńskiego jak najbardziej pozwala postawić go przed trybunałem. Otóż według Konstytucji RP prezydent stoi na straży suwerenności Polski. Zdrajca z Pałacu Namiestnikowskiego złamał tę świętą zasadę i w normalnym kraju w normalnych czasach by takiego władcę powiesili. Ale, niestety, mamy demokrację i XXI wiek i tego knypa wpiszą do podręczników do historii jako tego, co to Europę jednoczył.

 

Kaczyński przed trybunał!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...