Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Selekcjoner postanowil powołac do reprezentacji obcokrajowca, który ma obywatelstwo polskie...

http://i41.tinypic.com/2gwx7d0.jpg

 

i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby koles juz nie wybrał reprezentacji w której chce grac i rozegrał juz w niej kilka meczy :D

http://i44.tinypic.com/mllef6.jpg

 

Jak dla mnie rażący bład ;/

 

Dla mnie bardziej niewiarygodne jest to, ze Mitsanski wystapil w reprezentacji Bulgarii :D ale ten blad byl juz w 9.1.0 i mial byc niby naprawiony :P prawda Profesor?:>

Odnośnik do komentarza
http://pl.youtube.com/watch?v=82wVnv1uJs0

 

Ręce składają się do oklasków, przynajmniej w komentarzu pomeczowym tą bramkę uznano jako wspaniały popis indywidualny :roll:

Niestety, to zapewne nie ostatni tego typu błąd.

 

Tak samo zresztą jak ten, kiedy w przypadku np. rzutu rożnego pod moją bramką udaje mi się wybić piłkę do napastników i ci, zamiast konstruować jakąś kontrę (obrońców jest zazwyczaj 2 lub 3), wolą przebiec z piłką parę metrów i wykopać ją "na orbitę" :|

Odnośnik do komentarza
O co Ci chodzi? Micański jest Bułgarem w końcu, jeśli nie ma wczytanej ligi bułgarskiej, ma spore szanse na powołanie.

 

Mialem na mysli blad z przygladaniem sie trenera reprezentacji, np. Polski - nawet jesli zawodnik juz gral w innej kadrze i nie moze zagrac dla Polski.

 

 

Rzeczy dziwne i niesamowite... :D ktos mial sytuacje gdy napastnik mija 2 obroncow, bramkarza i z metra trafia w dalszy slupek?:> Jesli nie to wam wrzuce jutro, zalosnie to wygladalo - naszczescie byl to napastnik rywali :D

Odnośnik do komentarza

witam, zapewne wszyscy, co grają w lidze polskiej zauważyli u niektórych drużyn bardzo dziwne ceny biletów i karnetów ok 20EUR za bilet przy ok 40EUR za karnet. Próbowałem to zmienić w edytorze, ale bez wiekszych sukcesów (z reguły zmiane jakie tam można dokonac oscylują w granicach +/- 5EUR na bilecie). Czy jest jakiś patch, dodatkowy plik do ściagnięcia który to naprawia, a może edeycja jakiegoś pliku pomoże urealnić te ceny. Chciałbym zacząć rozgrywke od nowa i strasznie te ceny mnie denerwują.

Odnośnik do komentarza
Czy ktos rowniez dostrzegl, ze w trzecim sezonie 2 zespoly z Ligi Polskiej graja w Lidze Mistrzow? (W rankingu UEFA Polska wciaz ma 1 zespol w LM i 3 w PUEFA). Oczywiscie w Pucharze UEFA nadal graja 3 zespoly.

Ani to dziwne, ani niesamowite. Poprostu nowy regulamin UEFA i tyle.

Odnośnik do komentarza
Czy ktos rowniez dostrzegl, ze w trzecim sezonie 2 zespoly z Ligi Polskiej graja w Lidze Mistrzow? (W rankingu UEFA Polska wciaz ma 1 zespol w LM i 3 w PUEFA). Oczywiscie w Pucharze UEFA nadal graja 3 zespoly.

Ani to dziwne, ani niesamowite. Poprostu nowy regulamin UEFA i tyle.

 

Ze niby gdzie masz w regulaminie UEFA napisane, ze w LM graja 2 Polskie druzyny? Jakbys umial czytac to jest 3 sezon (nowy regulamin jest w 2 wprowadzony), a w rankingu UEFA Polska ma 1 zespol w Lidze Mistrzow i 3 w Pucharze UEFA. Pozatym blad zgloszony juz na forum SI ;]

Odnośnik do komentarza
Czy ktos rowniez dostrzegl, ze w trzecim sezonie 2 zespoly z Ligi Polskiej graja w Lidze Mistrzow? (W rankingu UEFA Polska wciaz ma 1 zespol w LM i 3 w PUEFA). Oczywiscie w Pucharze UEFA nadal graja 3 zespoly.

Ani to dziwne, ani niesamowite. Poprostu nowy regulamin UEFA i tyle.

 

Ze niby gdzie masz w regulaminie UEFA napisane, ze w LM graja 2 Polskie druzyny? Jakbys umial czytac to jest 3 sezon (nowy regulamin jest w 2 wprowadzony), a w rankingu UEFA Polska ma 1 zespol w Lidze Mistrzow i 3 w Pucharze UEFA. Pozatym blad zgloszony juz na forum SI ;]

Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Tak się zastanawiam po co Koronie nowy stadion na ledwie 5000, skoro mieli nowy na jakoś 15000?

 

http://img209.imageshack.us/img209/9860/piechnaarenayg5.jpg

 

Pewno nie potrafili uzbierać wystarczającej liczby widzów i w efekcie działacze uznali, że lepiej będzie zbudować nowy, mniejszy stadion ;]

 

 

I jeszcze ta nazwa, heh. ; )

 

Widzę, że nadal są przednie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem ciekawy mecz

 

Gram Cardiff City po pierwszym sezonie udało mi się awansować do ekstraklasy i po lekkich wzmocnieniach walczę o utrzymanie

Nie dziwią mnie wyniki jakie osiągam ale to co się stało w ostatnim meczu przyprawiło mnie o pusty śmiech ;-)

 

Grałem z Aston Villą przed meczem prognozowany był remis rozmowa jak zawsze i zaczynamy mecz ...

 

Mecz się kończy moją przegraną 4:0 .... niby nic dziwnego w końcu to ekstraklasa a ja jestem beniaminkiem tyle że

przeciwnik oddał 3 celne strzały na moją bramkę (dwie z czterech bramek to były samobóje) a ja oddałem celnych strzałów 8

 

Nie piszę tego żeby się żalić po prostu pierwszy raz zdarzył mi się mecz gdzie wsadziłem sobie 2 samobóje i poległem w takim stosunku z drużyną która praktycznie nie istniała na boisku

 

Ciekaw jestem czy mieliście coś podobnego

 

Ps. Gram na Multi i w zeszłym sezonie w kumpel miał wynik 6:6 z czego trzy bramki były samobójcze ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...