Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was takie pytanie, nie wiem dlaczego podczas meczu w ekranie gdzie jest taktyka, rozmowy motywacyjne itp, "poprzestawiala" mi sie kolejnosc pilkarzy i np moj bramkarz jest teraz 4 od gory, pierwszy jest pomocnik, drugi obronca ito. Jak z powrotem ustawic ich kolejnosc, zeby bramkarz byl 1, potem 4 obronców, 4 pomocnikow , 2 napastnikow? W ekranie taktycznym przed meczem kolejnosc jest prawidlowa. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

:o

 

http://img187.imageshack.us/img187/3923/xxxhr7.jpg

 

Dodam, że sezon wcześniej Polska była 5. i w obecnej edycji Pucharu Mistrzów 2 drużyny są rozstawione w fazie grupowej, a 3. walczy w eliminacjach ;)

 

Na jakiej zasadzie przyznawane są miejsca w tych rozgrywkach? Myślałem, że na podstawie wyników rozgrywek europejskich w poprzednich sezonach. Ale dwa sezony temu najlepsza polska drużyna - Wisła zajęła 4. miejsce w swojej grupie pucharu EURO.

 

Mimo to, w pucharach przyznali nam po 3 miejsca :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mecz Genoa CFC - Albinoleffe (3:2), Puchar Włoch. Wyrzut z auta jednego z zawodników Albinoleffe, w moje pole karne. Obrońca Mesto, chcąc wybić piłkę na rzut rożny, zrobił to w sposób nie tyle efektowne, co...głupi - z przewrotki:O Niestety pech chciał, że futbolówka poleciała w stronę mojej bramki, i wpadła tuż pod poprzeczkę, muśniętą jeszcze przez bramkarza Scarpi'ego. Gol zaliczony- z przczyn niewiadomych- Scarpi'emu. Jak widać, nie tylko Marcin "Przewrotka" Mięciel specjalizuję się tego typu strzałem.

Odnośnik do komentarza
Mecz Genoa CFC - Albinoleffe (3:2), Puchar Włoch. Wyrzut z auta jednego z zawodników Albinoleffe, w moje pole karne. Obrońca Mesto, chcąc wybić piłkę na rzut rożny, zrobił to w sposób nie tyle efektowne, co...głupi - z przewrotki:O Niestety pech chciał, że futbolówka poleciała w stronę mojej bramki, i wpadła tuż pod poprzeczkę, muśniętą jeszcze przez bramkarza Scarpi'ego. Gol zaliczony- z przczyn niewiadomych- Scarpi'emu. Jak widać, nie tylko Marcin "Przewrotka" Mięciel specjalizuję się tego typu strzałem.

 

Moglbys zrobic save'a z meczu i wrzucic na jakiegos serva? Chcialbym to zobaczyc :D

Odnośnik do komentarza

Kolejna niesamowita rzecz:

Sytuacja wygląda tak: Gram mecz w pucharze ligi polskiej. 9 moich grajków rozjechało się ne mecze rerezentacji, 4 kontuzjowanych... co daje mi aż 11 graczy dostępnych na mecz, w dodatku nie mogę dorejestrowaćgraczy z u-21. Trudno myślę sobie, zobaczymy jak to będzie. Nadchodzi 25 minuta a ja już gram w 9, doznałem 2 kontuzji a przecież nie mam rezerwowych. Ostatecznei mecz udało mi się zremisować 0:0 bo miażdżącej przewadze przeciwnika. W dodatku w składzie nie miałem żadnego środkowego obrońcy, gdzie grali boczni, a ich miejsce zajęli skrzydłowi.

Tu statystyki, jak widać, bardzo ciekawe:

staty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...