Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Kontuzjowani aktualnie w Realu Madryt: Wesley Sneijder, Sergio Ramos, Miguel Torres, Pepe, Gabriel Heinze, Mahamadou Diarra, Ruud van Nistelrooy, Ruben De la Red, Jordi Codina i w Juventusie: Vincenzo Iaquinta, Claudio Marchisio, Zdenek Grygera, Pavel Nedved, Albin Ekdal, Mauro Camoranesi, Tiago, Dario Knezevic , Christian Poulsen, Gianluigi Buffon, David Trezeguet, Jorge Andrade, Jonathan Zebina. To też jest bug? Może Ramos i Ranieri nie maja zainstalowanych łatek?

Odnośnik do komentarza

Chyba dodołbym, że zdecydowanie za łatwo skompletować dream team. I to jedną z chwilowo częściowo upadłych potęg europejskich, czyli Milanem.

Z perełek na początek mają Pato, Kakę, Ronaldinho, Pirlo, Flaminiego i Gattuso.

W ciągu trzech sezonów sprowadziłem Davida Silvę, Thiago Silvę, Sergio Aguero, Lionela Messiego, Cesca Fabregasa, Sergio Ramosa, Philipa Lahma, Lukę Modrica i kilku innych mniej znaczących. I to pomimo, że za 4 znich dałem po około 100 mln euro, a za Ramosa 128 mln.

Nie chciałby żeby ktoś pomyślał, że się chwalę. Chciałem tylko zauważyć, że takie bajkowe transfery wydały mi się dziwne. W poprzednich FMach też tak było? Bo to w zasadzie mój pierwszy FM od czasów gdy grałem (gram do dzisiaj) w CM 01/02.

 

 

Z innych dziwności powiem, że Ronaldinho robi bodajże za najlepszego gracza w grze. Lubie go, ale jego czasy świetności chyba bezpowrotnie przeminęły.

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj zaskoczyla jedna rzecz, mianowicie...

Gralem mecz na wyjezdzie w Rosemborgiem Trothaim czy jak to sie tam pisze... Przegralem pierwszy mecz 1:0 i odpalem z Pucharu Europy... Przeciez powinnien byc rewanz co nie ? Dodam ze to byla druga runda kwalifikacyjna... Mam orginalnego FM i patha 9.2.0

Odnośnik do komentarza
Jak ja mam grać? Skoro tyle jest kontuzji!! Piłkarze przecież ciężko nie pracują na treningach więc skąd tyle kontuzji? Błąd gry?

 

Ale przecież używam patcha 9.2.0

 

Zobaczcie sami na obrazku :(

 

http://www.gry-online.pl/Galeria/Forum/12/283545138.jpg

 

Na podanym przez Ciebie screenie doliczyłem się 6 kontuzji. Szczerze powiedziawszy to jeszcze nic szczególnego, w prawdziwej piłce też takie rzeczy dosyć często się zdarzają.

Odnośnik do komentarza

Dziwne to raczej nie jest, ale wg mnie ciut niesamowite. Kupilem Podolskiego z Bayernu za 5,75M. Pogral u mnie sezon, zostal krolem strzelcow, i po sezonie sprzedalem go za 29,5m do! Bayernu, gdzie znow grzeje ławe :) Mirande rowniez sprzedalem im za 25M i nawet na ławe sie nie łapie...

 

http://img201.imageshack.us/my.php?image=podolskiok0.jpg

 

http://img517.imageshack.us/my.php?image=bayernvg0.jpg

 

 

Swoja droga dziwna polityka dobrych klubow, bo poza Miranda czy Podolskim, sprzedalem m.in. Carlosa Eduardo za 16M do Interu czy Demba Ba za 12M do Bordeaux, i oni rowniez nie graja...

Odnośnik do komentarza
Pearljammer, obecnie Podolski też w Bayernie zazwyczaj grzeje ławę ;)

 

Masz racje, ale nie to mialem na mysli, tylko po co kupili zawodnika za kilka razy wiecej niz go sprzedali, i do tego krola strzelcow sadzaja na ławie, a gra drewniany Rosenberg :) ale to juz ich sprawa, ja ubilem swietny interes...co prawda nastepca Podolskiego, Gomis nie bardzo sobie radzi, ale cos sie wymysli :)

Odnośnik do komentarza

Ta polityka transferowa klubów bardzo zaskakuje i nie mówię tylko o tych najbogatszych. Dostałem raport od scout'a, że w Zagłębiu L. jest dość ciekawy newgen (obiecujący obrońca), zdecydowałem się więc go kupić do Feyenoordu i spore było moje zdziwienie, gdy okazało się, że Zagłębie chce za niego tylko 1k euro - normalnie za takich piłkarzy płacę od 400k do nawet kilku milionów euro. Dobiłem więc targu, ale po sezonie okazało się, że młody bardzo wolno się rozwija, a trenerzy jego potencjał określali jako dobry, jednak nie zadowalający mnie. Jako, że nie zagrał u mnie ani jednego spotkania, a w rezerwach wystąpił może 5 razy postanowiłem go sprzedać. Zgłosiło się kilka klubów z Polski, ale jedyną wartą uwagi ofertę złożyło właśnie Zagłębie dając 600k euro. Powiedzcie mi jaki klub oddałby zawodnika niemal za darmo, by kupić go po roku za na prawdę dużą jak na polskie warunki kwotę, mimo że piłkarz praktycznie się nie rozwinął i nie prezentował też dobrej formy, bo po prostu nie grał...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...