Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ten wielki czarny prostokąt to nie ;) A jeśli o to, że prezes bez naszej zgody zgodził się na transfer, to owszem, dosyć często. Choćby ostatnio grając Aston Villą, miałem Lewandowskiego i Middlesbrough zaproponowało 9 mln. Nie chciałem go sprzedawać, no ale nie miałem nic do gadania, prezes tak jak u Ciebie uznał tą ofertę za nie do odrzucenia i zaakceptował ją. Było to już również w poprzednich efemach.

 

edit: oo jaki mam refleks :D Już dwie inne odpowiedzi są, zanim ja napisałem swoją :P

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, czy to jest po prostu bug, jak w każdym FMie do tej pory, czy poprostu złośliwość przedmiotów martwych.. ale

Mecz Manchester United - Middlesbrough od 20 minuty Middlesbrough gra w 10, ja napieram czerwonymi diabłami niemiłosiernie (posiadanie piłki 67%), w 53 minucie Rooney strzela 1 gola, sytuacja się nie zmienia, a wrecz atakuje jeszcze bardziej..., do 75 minuty Middlesbrough nie skonstruowała ani jednej ofensywnej akcji, ku mem zdumieniu w 75 minucie, Tuncay odebrał piłkę w środku pola i strzelił niemalże z 35 metrów prosto w bramkarza, i jak myślicie co się stało? Kasper Schmeichel wpuszcza bramkę do której tak naprawde nie powinno dojść..

Pomimo tego wydarzenia mecz skończył się Happy endem, ponieważ Rooney dorzucił w ciągu 4 minut jeszcze 2 bramki, czym skompletował Hat-Trick'a

Ale sam wyczyn Middlesbrough... składać pokłony Tuncay'owi.

Odnośnik do komentarza

witam mam małe pytanko a wiec prowadze zespół RSC Anderlecht skączyłem rozgrywki na 1 miejscu wiec czemu w tabeli ligowej przy moim zespole nie ma litery M czyli mistrzowie.Przeglądałem inne tabele ligowe i tam przy druzynach które zajeły pierwsze miejsce jest zaznaczone ze zostali Mistrzami,hmm wogóle to wszytsko dziwne bo daje Historia-Rozgrywki i jest ze w 2008 roku zajełem drugie miejsce a nie 1 a prowadze zespoł dopiero 1 sezon jakby ktoś mogł to prosił bym o pomoc z góry dziekuje wiem ze to drobnostka ale dla mnie wazna:)pozdrawiam

 

hmm no nie teraz zauwazyłem przegladałem drużyny z Belgijskiej Ligi Pro Standard zajął w rozgrywkach 3 miejsce a wchodze do Histori-rozgrywek Standardu i pisze Zwyciezca Ligi Pro 2008 roku hmm no co sie dzieje spotkał się ktos takim czymś?

Odnośnik do komentarza

hmm niewiem czy to tak do końca jest tak jak piszesz poniewaz przygode z Anderlechtem zaczełem w 2008 roku rozgrywki koncza sie w 2009 czyli to ja powinienem zostac zwyciezca Ligi i zdaje mi się ze nie jest podawany rok 2009 tylko 2008 a 2009 bedzie podany dopiero w drugim sezonie prowadzenia druzyny:)

Odnośnik do komentarza

no oki ale wogóle nie rozumie czemu czemu w Histori rozgrywki nie ma mnie zwyciezcy Liga Pro 2009 roku tylko ostatni jest 2007 a wygrałem teraz lige wiec co sie dzieje?np puchar Belgi tez wygrałem i jest Zwyciezca 2009 rok wiec tu co do roku miałes racje:)ale np tez wchodze na swoj profil daje informacje i jest zwyciestwa w lidze zero a powinno byc ze raz wygrałem lige:)cos jest nie tak niewiem czemu a to takie troche wkurzajace bo wiadomo wazne sa osiagniecia w karierze

Odnośnik do komentarza

Wolves86 po pierwsze wiem ze jestem mistrzem ;) po drugie czytaj dokladnie co pisze w postach a po trzecie chodzi mi o to ze w tabeli przy moim zespole nie ma literki M czyli Mistrzowie i w moich osiagnieciach jako menadzer nie ma za wygrałem lige :roll: no a zdaje mi sie ze powinno byc to chyba tyle

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...