Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne i niesamowite


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak miałem z bramkarzem naszczęście (dla przyjemności grania) jak mu taki kontrakt zaproponowałem to go odżucił i zażądał już normalnej stawki

Daj znać jak było u ciebie

 

Ja natomiast mam inny problem w moim opisie jako menadżera mam cały czas opis zagrożony utrata pracy i to mimo tego że zarząd jest zadowolony z wyników i zaproponował mi nowy 5 letni kontrakt wie ktoś czy to bug czy norma ??

Odnośnik do komentarza

Dość niesamowitym zjawiskiem wydaje mi się spadek umiejętności praktycznie 3/4 drużyny (mam nadzieje że to nie jakiś bug) ;/ Gram City w połowie 2 sezonu zawodnicy którzy powinni się rozwijać raczej się cofają... mowa tu o młodych perspektywicznych... Ocene treningu praktycznie w kazdej dziedzinie jest na gwiazda, w każdej jest też lekkie obciążenie trenerów, do tego ustawienia Tug's trening, obciązenia treningowe dla zawodników średnie w maksymalnej wartości, zawodnicy zadowoleni z obciążeń treningowych :P więc to chyba niewytłumaczalne... aha baza treningowa maksymalnie rozbudowana przez zarząd... :P

Odnośnik do komentarza
Dość niesamowitym zjawiskiem wydaje mi się spadek umiejętności praktycznie 3/4 drużyny (mam nadzieje że to nie jakiś bug) ;/ Gram City w połowie 2 sezonu zawodnicy którzy powinni się rozwijać raczej się cofają... mowa tu o młodych perspektywicznych... Ocene treningu praktycznie w kazdej dziedzinie jest na gwiazda, w każdej jest też lekkie obciążenie trenerów, do tego ustawienia Tug's trening, obciązenia treningowe dla zawodników średnie w maksymalnej wartości, zawodnicy zadowoleni z obciążeń treningowych :P więc to chyba niewytłumaczalne... aha baza treningowa maksymalnie rozbudowana przez zarząd... :P

Ani trochę nie jest to bug. jakoś u mnie rozwijają się wszyscy..prędzej Twoja nieumiejętność.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich mam małe pytanko,sćiągnełem sobie FACEPAKS całej ekstraklasy wżucam je:

 

C:\Documents and Settings\Piotr\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics\facepacks\Poland

 

 

i po włączeniu gry wyskakuje mi taki błąd:

 

 

XML parsing error!

 

not well-formed(invalid token)at line 46 of config.xml

aw_kuae"to=graphics/pictures/person/54009903/portrait"/>

</list> </record>

 

hmm jakiś dziwny błąd może ktoś będzie wiedział czemu tak się dzieje z góry bardzo dziękuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zglaszajac zawodnikow do rozgrywek nie trzeba zglaszac graczy ponizej 21 roku zycia. Przez pierwsze 3 miesiace wszystko bylo ok. Jezeli chcialem wystawic graczy nie zgloszonych ale teoretycznie uprawnionych do gry (graczy ponizej 21 roku zycia) po kliknieciu "Zglos zespol" wystarczylo nadac tymczasowe numery i grali. Nagle w listopadzie cos sie odwidzialo grze i teraz mam komunikat "Zgloszenie do tego meczu niemozliwe". Czy ktos sie spotkal z podobnym przypadkiem i wie o co biega?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...