Skocz do zawartości

Dowcipy


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Do baru przychodził pewien facet, i zamawiał setkę w dwóch pięćdziesiątkach. Po którejś takiej wizycie barman w końcu pyta go, dlaczego tak robi.

- Jedną piję za mnie, drugą za przyjaciela, który jest marynarzem, i pływa po morzach.

Któregoś dnia facet przychodzi, i zamawia jedną pięćdziesiątkę. Twarz kelnera posmutniała:

- Pana przyjaciel zginął na morzu?

- Nie, ja przestałem pić.

Czy tylko mi się wydaje że ten dowcip jest kompletnie bez sensu?

Odnośnik do komentarza

Hehe, nie ma to jak dobry żarcik z rana :)

Młody działacz PiSu przyjechał na wieś agitować chłopów, niestety w trakcie spotkania został dotkliwie pobity. Za uciekającym działaczem chłopi krzyczeli:

- Na razie dostałeś za "chuje" ale jak się dowiemy co znaczy to "abstra" to Ci jeszcze poprawimy.

Odnośnik do komentarza

An Italian, French and Indian went for a job interview in England.
Before the interview, they were told that they must compose a sentence in English with three main words: green, pink and yellow.
The Italian was first: "I wake up in the morning. I see the yellow sun. I see the green grass and I think to myself, I hope it will be a pink day."
The French was next: " I wake up in the morning, I eat a yellow banana, a green pepper and in the evening I watch the pink panther on TV.
Last was the Indian: "I wake up in the morning, I hear the phone "green green", I "pink" up the phone and I say "Yellow"

Odnośnik do komentarza

Pukanie do bram raju. Piotr otwiera i ku zaskoczeniu

widzi Hitlera, który bezczelnie

oznajmia:

- Ja chciałbym do was do raju.

A tak w ogóle, to kim ty jesteś?

- Jestem św. Piotr i pilnuję

bram do raju, a ty zapomnij, że

tu wejdziesz. Zabiłeś miliony

niewinnych, ludzkich istot.

- Jak ty tu tylko pilnujesz to

zawołaj szefa!

Św. Piotr woła Jezusa i mówi

mu o całej sytuacji. Do bram

podchodzi Jezus i mówi

Hitlerowi to co św. Piotr

chwilkę wcześniej. Jednak

Hitler nie daje za wygraną:

- Słuchaj, jak mnie wpuścisz to

ci dam najwyższe niemieckie

odznaczenie - Żelazny Krzyż.

- Dobra, poczekaj chwilę,

pogadam z ojcem.

Jezus poszedł do Boga i mówi:

- Ojcze tam za bramą stoi Hitler

i chce do nas do raju.

- Przecież to morderca -

odpowiedział Bóg.

- Ale on mi obiecał, że jak go

wpuszczę to da mi Żelazny

Krzyż.

Na to Bóg:

- Oszalałeś? Trzy razy z

drewnianym się wy**bałeś, a

ty chcesz żelazny?

Odnośnik do komentarza
Wpada grzybek w occie do żołądka, rozejrzał się, zobaczył wolne miejsce koło dwunastnicy, więc się położył i śpi.

Za chwilę wpada ogóreczek, zobaczył wolne miejsce koło grzybka, więc też się położył i usnął.

W chwilę potem śledzik w towarzystwie zimnych nóżek również wpadli, przytulili się do siebie i śpią.

Po chwili z wielkim chlupotem wlewa się seta wódki, rozejrzała się i pyta:

- Co jest chłopaki? Tam na górze taaaaaaka impreza, a wy się tu wylegujecie!? Wracamy!

Odnośnik do komentarza

Biały chłopiec Jimmy oraz czarny chłopiec Jamal są w tej samej klasie w przedszkolu. Pewnego dnia przedszkolanka każe im wyrecytować alfabet. Jimmy zaczyna pierwszy i doskonale sobie radzi, Jamal nie jest w stanie zapamiętać więcej niż niż sześciu liter po kolei. Tego wieczoru Jamal pyta mamy, dlaczego jego biały kolega mógł wyrecytować ABC zaś on nie - mama odpowiada:
- Ponieważ Jimmy jest biały a ty jesteś czarny.
Następnego dnia nauczyciel rozkazuje im policzyć do dziesięciu. Jimmy radzi sobie z tym bez problemu, jak wszystkie dzieci; Jamal nie potrafi policzyć więcej niż do trzech. Tego wieczoru Jamal pyta mamy, dlaczego jego biały kolega umie liczyć do 10 zaś on nie - mama odpowiada:
- Ponieważ Jimmy jest biały a ty jesteś czarny.
Następnego dnia w łazience Jamal widzi przez przypadek penisa Jimmiego. Tego wieczoru Jamal przychodzi do mamy i mówi:
- Dzisiaj widziałem w łazience penisa Jimmiego, i mój był dużo większy - czy to dlatego że ja jestem czarny, a on jest biały? Mama Jamala odpowiada:
- Nie Jamal, to dlatego że ty masz 18 lat a on 5.

Odnośnik do komentarza
Jedzie ksiądz przez małą mieścinę, na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji leży rozjechany pies. Ksiądz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komendę i mówi:

- Panowie chciałem zwrócić uwagę, że przed waszymi drzwiami leży rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony!

Na to gliniarz głupio się zaśmiał i mówi:

- Ja myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów.

Ksiądz na to też z ironicznym uśmiechem:

- Przyszedłem zawiadomić najbliższą rodzinę

Odnośnik do komentarza
Na Ziemi: magik wkłada rękę do kapelusza i wyciąga króliczka.

W Królestwie Królików: wyłania się Ręka. Nadszedł czas. Królicza Rada musi wybrać ofiarę.


***


Pewna blondynka, pocierając lampę Aladyna, nieświadomie spełniła jedno z życzeń zamieszkującego ją dżina...


***


Znalazłem na Facebooku Keire Knightley. Napisałem jej, że chętnie wyskoczę z nią na kolację ze śniadaniem. Oczywiście nigdy do tego nie dojdzie, niemniej niech dziewczyna pożyje trochę marzeniami...


***



Ostatnio przy pewnej kasie w supermarkecie:

Zbiera pan punkty? Och, przepraszam, nie poznałam pana, panie Nawałka...


***



Odnośnik do komentarza

Jasio wraca do domu ze szkoły szczęśliwy, cały w skowronkach. Ojciec jednak zauważa, że syn ma podbite oko.

- Synu, co się stało, z czego tu się cieszyć?

- Pani na matematyce zapytała mnie, ile jest sześć razy siedem, odpowiedziałem że 42, więc postawiła mi piątkę. Później zapytała ile jest siedem razy sześć

- Toż to jeden chuj! -Przerywa ojciec.

- No właśnie tak powiedziałem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...