Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim Sony Ericsson C902. Otóż gdy próbuję przeglądać zdjęcia poprzez Organizator->Multimedia->Album aparatu, gdzie mam wyświetlane miniatury zdjęć to część zdjęć się nie wyświetla. I rzecz jasna nie mam pojęcia czym to jest spowodowane :-k. Czy ktoś z korzystających z SE miał podobny problem i jakąś radę ma?

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś z Was może telefon LG KF750 Secret? Ja go aktualnie mam no i jest pewien problem. Jak włączam obojętnie jaką grę JAVA to strasznie się zacina, więc nawet nie ma jak pograć w PESa na komórce... Tak samo sprawa ma się w grach na ruch. Te domyślne gry, M-TOY, nie dośc, że chodzą płynnie to i ładnie na ruch działają. A jeśli mam grę na ruch normalną to już jest tak, jakby tego sensora ruchu w telefonie nie było... Wiecie może czemu tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza

A ja dość z innym problemem, na imprezie wysłałem dla żartu sms na płatny numer 91997, dostałem film, pośmialiśmy się było fajnie.

Jednak dostaję teraz codziennie sms z tego numeru z filmem i prawdopodobnie za każdy taki sms naliczana jest mi mała kwota.

Czy ktoś orientuje się jak zablokować takie coś? Jak z tego zrezygnować? Szukałem w internecie i nic nie mogę na ten temat znaleźć.

Konieczna POMOC!

Odnośnik do komentarza

Krótka piłka, który lepszy:

 

Samsung C3050 czy Nokia 2330 classic ?

 

Samsung

 

ja natomiast mam pytanie, czy ktoś zetknął się z Nokią 2730 Classic (większość parametrów spełnia moje oczekiwania, aczkolwiek czytałem opinie w necie, że bateria krótko trzyma i ogólnie telefon często się zacina)? Szukam telefonu (cena max. 300 zł, oczywiście na kartę), jakby ktoś mógł coś polecić, byłbym wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...