Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Wujek, pokusiłbym się na Twoim miejscu o bliższe przyjrzenie się dwóm ostatnim modelom. Oba mają swoich zwolenników jak i przeciwników. O N8 mówi się, że multimedialnie bije Galaxy na głowę, podobnie jakością wykonania obudowy i użytym materiałem. Na korzyść Samsunga przemawia na pewno nieco większy wyświetlacz. Dobre opinie mają też "bebechy" Galaxy. Aparat zdecydowanie na korzyść Nokii, natomiast bateria lepsza wydaje się być w Samsungu. To tak mocno pokrótce.

Odnośnik do komentarza

Heh, miałem 533 (oddałem siostrze), teraz mam Swifta, więc mogę co nieco napisać;)

Dzięki za wszystkie informacje :) Zdecydowałem się w końcu na Samsunga i dzisiaj trafił do mnie. Zamierzam się nim trochę pobawić i zobaczymy, czy wybór był dobry. Pierwsze wrażenie bardzo poprawne, na pewno będę potrzebował 2-3 dni, by się oswoić z klawiaturą QWERTY (pierwszy kontakt, pierwszy sms, pierwsza notatka - plus dla klawiatury Wave'a).

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia o telefonach ale lubię zabierać głoś. Z zasłyszanych opinii nie chciałbym Sony Ericssona. Podobno era prawdziwego Sony Ericssona skończyła się po wycofaniu z produkcji modelu K750i (ktorego używałem przez 4 lata) ;). Nowe SE sprawiają wrażenie zabawkowych telefonów, ale nie miałem z nimi styczności, więc to tylko takie gadanie.

 

Najfajniejsza N97 :D

Odnośnik do komentarza

Przyzwyczajenie (do interfejsu czy różnych rozwiązań nawigacyjnych) się tu na nic nie zda. To jest Android, może się różnić wyglądem ale zasady działa są takie same na telefonach każdego producenta. Oczywiście jeśli coś nie pasuje to jest bardzo duża możliwość personalizacji poprzez ogrom aplikacji w Markecie.

 

EDYTA dodaje, że kopalnią wiedzy jeśli chodzi o telefony z Androidem jest strona www.android.com.pl oraz ich forum. Przed zakupem polecam poczytać. Można się wielu rzeczy dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę już edytować, więc dodam jeszcze że abonament do 30zł

na ile doładowań w mixie?

 

do 60zł nie ma nic ciekawego. Nokia C3-00 z klawiaturka QWERTY i wifi koszutje 99zł, a telefon całkiem przyjemny.

 

A jeśli będziesz używał telefonu, tylko jako telefonu to Nokia 2700 będzie dobra. Fajny telefon, jednak gładka klawiatura (nie ma przycisków, jest jedna wielka płytka) nie jest zbyt wygodna do pisania sms'ów.

Odnośnik do komentarza

to jeszcze raz, ktokolwiek miał styczność z telefonami BlackBerry? mam możliwosć zakupu po niskiej cenie, niestety nie wiem jaki dokładnie jest to model, bo one wszystkie wyglądają tak samo?

 

Użytkuje Blackberry Bold 9000 od ponad 9 miesiecy. Telefon jest wspaniały, Blackberry OS się nie zawiesza, klawiatura qwerty wymiata. Problemy są 2: bateria trzymająca dosyć krótko (w końcu smartphone..) i konieczność czyszczenia rollerball'a raz na jakiś czas, gdyż ma tendencje do zbierania brudu, przez co nie chce poprawnie działać. Ogólnie po użytkowaniu BB nie chce już nigdy mieć innego telefonu, mimo tego, że nie próbowałem używać główniej opcji BB czyli stałego łącza z internetem. Nawet jako telefon nie biznesowy sprawdza się znakomicie :)

 

Jaki model możesz nabyć?

 

Choć modele BB wyglądają podobnie, to różnią się parametrami i nie wszystkie są warte wysokiej ceny :) Uważaj też na chińskie podróbki, których pełno na polskim rynku i allegro. Jak masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie pomogę :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna szuka telefonu w Playu, kryteria to dotykowy ekran, dobry aparat o wysokiej rozdzielczości i niska awaryjność. Do używania na co dzień jako aparat i do dzwonienia. Z dostępnych telefonów jej kryteria spełnia Samsung Wave 723 za złotówkę, macie jakieś opinie? jasonx już pisał o dobrej baterii, frodo twierdził że jest ok, a jak z aparatem i wygodą wyświetlacza?

Odnośnik do komentarza

Samsung Wave 723 za złotówkę, macie jakieś opinie? jasonx już pisał o dobrej baterii, frodo twierdził że jest ok, a jak z aparatem i wygodą wyświetlacza?

100% polecam. Oprócz tego, ze to dotykowiec i jeszcze nie moge sie przyzwyczaic do smsów, to jest super. Moze delikatna wada jest to, ze NapiPlayer nie działa jeszcze pod 723. Ale to podobno kwestia czasu.

A jesli nie chce BADY, tylko Androida, to LG GT Swift 540 bodajże.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...