Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Roznica polega na tym, ze to ja dzwonie do moich znajomych z W3, a nie oni do mnie, bo mam 2-3 x tyle minut co oni, a faktury mam srednio 2-3 razy nizsze...

Amen. Nie rozumiem powracającego co jakiś czas w dyskusji udowadniania, że Play jest gorszy, bo jest drogo, gdy się do niego dzwoni z innych sieci. Bo to, że W3 liczy sobie tyle kasy za połączenie z Playem, to akurat mnie mówiąc mało oględnie wali. I każdego użytkownika Play, jak sądzę, również.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, abonentów Play wali to, że inni do nich nie dzwonią bo sami mają tyle minut, że sami dzwonią do innych i nie patrzą na czas rozmowy. Ja za 50zł miesięcznie mam 500minut do wszystkich sieci, teraz we wrześniu przedłużę umowę i będę miał ~900minut za 50 lub 59zł(nie pamietam dokładnie). Wiedząc że inni mają do mnie drożej i gdy domyślam się, że będzie to dłuższa rozmowa to ja poprostu oddzwaniam. Ja na tym nie tracę bo i tak płacę za to w abonamencie co miesiąc. Choć muszę przyznać, że przy 500minutach muszę w ostatnich 2-3 dniach przystopować z rozmowami :D

 

Do play jest drożej z Orange i TMobile bo P4 jako nowy operator dostał na to zgodę od UKE. Pieniądze te mają niby iść na rozbudowę sieci. Z Plusa podobno nie ma podwyżki ale tylko dlatego, że P4 korzysta z ich sieci gdy abonent ma słaby sygnał z nadajników Play.

 

Jeśli chodzi o powracający motyw z tym, że Play jest gorszy to coraz rzadziej się z tym spotykam. Gdy ktoś mi mówi, że bez sensu zrobiłem z przeniesiem się do play to przedstawiam takiej osobie na jakich warunkach to zrobiłem i wtedy ta krytyka znika.

Odnośnik do komentarza

T-Mobile przygotował niezłą ofertę dla użytkowników Tak-Taka, którą nie chwali się w internecie - przy doładowaniu konta za 25 zł, otrzymuje się 30 zł do wykorzystania w T-Mobile na rozmowy i SMS-y przez 30 dni. Aktualne do 15 lipca. :)

lulz, takie "promocje" to oni robią co miesiąc-dwa, jeszcze ani razu nie skorzystałem...

Odnośnik do komentarza

Do tej pory miałem Nokię 6600, ale telefon mi się psuję (wysakują mi rózne artefakty na ekranie, klawa ma zwiechy). Szukałbym czegoś lepszego, lecz w miarę rozsądnej cenie. Wymagania to jakiś systemik operacyjny (najlepiej Symbian bo ise przyzwyczaiłem) obsługa mp3 i WI-Fi. Jaki najtańszy telefon dostanę uwzględniajac powyższe kryteria.

Odnośnik do komentarza

Szukam sluchawki dla ojca. Ma byc solidna, prosta (nic dotykowego) i co najwazniejsz - ma miec opcje duzej czcionki, zeby nie musial zakladac okularow zeby cokolwiek przeczytac. Czy ktos moze polecic cos co albo ma rewelacyjnie wyrazny (duzy) wyswietlacz albo po prostu opcje zwiekszenia czcionki.

Odnośnik do komentarza

Sam mam podobny problem i ostatnio moją uwagę przykuły telefony polskiej firmy myPhone z serii Simple Life a w szczególności model 1080 Duro. Wygląda solidnie, ma ciekawe opcje dla starszej osoby (latarka, klawisz sos, mówiąca klawiatura). No i cena całkiem znośna do tego gwarancja 36 msc, 24 door to door. Tylko nigdzie nie mogę go dopaść na żywo, żeby ojczulek go "pomacał" i ocenił czy będzie dobry dla niego.

Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebuje zakupić jakiegoś Pre-paida. Czy dostane coś takiego aby jedno doładowanie nie przepadało ( dokładnie to co nie wykorzystam) po miesiącu a miało ważność conajmniej 3 - 6 miesięcy oraz ważność karty sim przedłużało o co najmniej rok? Dobrze by było aby były tanie połączenia i sms. Ma to bym numer rezerowy.

Odnośnik do komentarza

W orangu jest tak że np kwota doładowania 50 zł przedłuża ważność konto na 3 miesiące ( połączenia wychodzące oraz rok przychodzące) po upływie tych 3 miesięcy niewykorzystana kwota z tych 50 zł przepada (?) Czy w tym Playu jest tak samo? Bo jeśli np ta kwota 50 zł nie przepadnie mi prrez ten rok to jest to oferta idealna jak dla mnie....

Odnośnik do komentarza

Napiszę trzeci raz. Każda kwota doładowania przedłuża ważność konta o 365 dni! Doładujesz za 5zł to masz to 5 zł przez 365 dni ważne, doładujesz za 50 zł to masz te 50 zł ważne przez 365 dni. Nic nie przepada.

Do tego jest mnóstwo dodatkowych pakietów do wykupienia oraz ciekawe bonusy przy doładowaniu za 30 zł (darmowe rozmowy i sms w Play przez 30 dni lub darmowe 1000 sms do wszystkich sieci przez 30 dni lub darmowy internet przez 30 dni).

Odnośnik do komentarza

Mam od dłuższego czasu mixa w orange, ostatnio doładowałem sobie konto przez neta za 10 zł (2/3 dni temu) i teraz wyskoczyl mi komunikat, że środki przestaną być ważne za ... dwa dni :lol:. Chciałem więc wykupić sobie jakiś pakiet SMS, ale niestety nie mogę nic znaleźć, w necie znalazłem kilka numerów, ale nie działają (np. SMS na 255 itd.), można w mixie w orange wykupić jakis pakiet sms?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...