Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Iphonem jest tak: albo go pokochasz, albo znienawidzisz. Jest to system zamkniety, nie możesz swobodnie przenosić na niego plików. Muzykę i filmy musisz przenosić poprzez iTunes. Inne pliki przeniesiesz tylko za pomoca specjalnych programów, które działają jak klient ftp. Nie zgrasz muzyki, plików na inny komputer niż ten z którym zsynchronizowałeś telefon. Nawet przez program, który działa jak klient ftp nie znajdziesz interesującej Cie piosenki bo Iphone trzyma to na dysku w taki sposób, który tylko on jest w stanie ogarnąć.

W instalowaniu aplikacji też jesteś ograniczony "tylko" do tego co dostarcza iTunes. Aplikacji jest tam mnóstwo ale nie ma tutaj takich możliwości jak w innych systemach, że znajdziesz coś w necie i zainstalujesz sobie.

Nie wiem jak w I4 ale w starych Iphonach były problemy z dzwonkami, nie mogły to być zwykłe mp3. Musiałem poszukać programu, który mi przystosuje dzwonek do tego telefonu.

Jeśli chodzi o aparat to są telefony ze znacznie lepszym sprzętem choć te w I4 nie są tragiczne, taka średnia półka.

 

Z drugiej strony jakość wykonania, genialny wyświetlacz, łatwość w obsludze jest czymś do czego dążą inni producenci. Sam od ponad 3lat jestem użytkownikiem Iphona i nie mam zamiaru zmienić na cokolwiek innego. Z czasem widzi się w telefonie coraz więcej jego ograniczeń względem innych urządzeń, które są na rynku... ale ma coś w sobie co powoduje, że nie chcesz się go pozbyć :)

 

Zanim kupisz I4 to przynajmniej z powyższych powodów zastanów się nad tym 2razy. Tutaj jest bardzo cienka linia między tym, że jest super telefonem, a gównianym.

Odnośnik do komentarza

Brat mnie namawia na IPhone'a 4.

Fajna sprawa, tylko droga.

 

Chciałeś się pochwalić czy pożalić :keke:

 

Chcę się dowiedzieć czy warto kupić tę zabawkę. Bo IPhone to fajna zabawka.

 

Powiem tak - w moim przypadku bezawaryjny, co jest priorytetem w przypadku zakupu (mowa o 3GS). iOS identyczny jak w iPhonie 4, ciągle aktualizowany. iPod świetna sprawa, mail, dostęp do internetu, wielozadaniowość, oczywiste oczywistości dla dzisiejszych telefonów. Jest jednak jedna różnica - Apple Store. Tamtejsze aplikacje kompletnie zmieniają oblicze telefonu. Znajdziesz wszystko czego dusza zapragnie. Schludny telefon, piękny kształt, bez żadnych wodotrysków. Bateria trzyma jednak przy intensywnym użytkowaniu dzień. Z 4 korzystałem kilka dni i zrezygnowałem. Gubiła zasięg, mimo obietnic ze strony Apple obudowa sprawia wrażenie (i jest) gorzej wykonana niż w 3G/3GS. Nie wiem czego oczekujesz od telefonu, dla mnie osobiście to także w pewnym sensie bardzo podręczny element pracy. Spełnia się w tej roli doskonale. Polecam z czystym sumieniem 3GS. Za 4 bym się z dopłatą nie chciał wymienić. Ale to już Twoja indywidualna sprawa. Ja bym jednak celował w 3GS. Niższa cena i jakość, do której nie było zastrzeżeń.

 

Nie wiem jak w I4 ale w starych Iphonach były problemy z dzwonkami, nie mogły to być zwykłe mp3. Musiałem poszukać programu, który mi przystosuje dzwonek do tego telefonu.

 

Jailbreak albo odpowiednia aplikacja z Apple Store ;).

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do posiadaczy nokii C6. Ostatnio zainteresowałem się sprawą zabezpieczeń folderów, wiadomości itd. Przejrzałem instrukcję i doszedłem do modułu zabezpieczeń. Wchodzę w odpowiednie opcję lecz nie ma go tam gdzie powinien być... Stąd moje pytanie skąd mogę sciągnąć/zakupić/dostać taki moduł?

Odnośnik do komentarza

Ech, dalej nie mogę zdecydować się na telefon.

Potrzebuję smartphone'a, który robiłby dobre zdjęcia i kręcił niezłe filmiki.

 

IPhone jest za drogi. XPeria ok, ale ludzie na nią narzekają. Nokia N8-00 niby ok, ale nie przepadam za Nokiami :] .

Samsung odpadł ze względu na brak flesza. Ten czasami sie przydaje.

Co sądzicie o HTC?

 

Ok wiem, ze telefon nie jest aparatem fotograficznym czy kamerą, ale pod innymi względami telefony są cholernie podobne.

WiFi, szybkie łaczenie z netem, przyjazny interfejs. To mają teraz wszystkie.

Odnośnik do komentarza

Ech, dalej nie mogę zdecydować się na telefon.

Potrzebuję smartphone'a, który robiłby dobre zdjęcia i kręcił niezłe filmiki.

 

IPhone jest za drogi. XPeria ok, ale ludzie na nią narzekają. Nokia N8-00 niby ok, ale nie przepadam za Nokiami :] .

Samsung odpadł ze względu na brak flesza. Ten czasami sie przydaje.

Co sądzicie o HTC?

 

Ok wiem, ze telefon nie jest aparatem fotograficznym czy kamerą, ale pod innymi względami telefony są cholernie podobne.

WiFi, szybkie łaczenie z netem, przyjazny interfejs. To mają teraz wszystkie.

 

 

I co, podjąłeś decyzję? Jak już wybrałeś to możesz opisać wrażenia?

Ja mam ten sam dylemat obecnie i się zastanawiam między HTC Desire i Samsungiem Galaxy.

Co prawda zamienię Erę na Orange i do wymiany dojdzie dopiero w maju, ale już szukam ciekawych opcji.

Idealny by był Galaxy 2, ale cena będzie na pewno zabijała.

Odnośnik do komentarza

W drugiej połowie kwietnia kończy mi się umowa z ERĄ.

Zastanawiam się* nad tymi modelami telefonów:

 

Motorola DEFY

HTC DESIRE

Samsung WAVE S 8500/8530

i może SE XPERIA 10

 

Nie miałem do czynienia z dotykowymi ekranami, który telefon byście mi polecili?

 

*nie wiem czy nie przeniosę numeru do PLAYA.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego?

Telefonu używam głównie do dzwonienia. Czasami włączę film, bądź jakąś muzykę. Aktualnie w Erze mam Nokię E51. Świetny telefon. Z drugiej strony jestem mało wymagający ws. telefonów. Ma dzwonić i tyle. :_winkle:

Teraz w nowym abo. będę miał pakiet mb do internetu. więc E51 z powodu małego ekranu odpada.

Odnośnik do komentarza

W drugiej połowie kwietnia kończy mi się umowa z ERĄ.

Zastanawiam się* nad tymi modelami telefonów:

 

Motorola DEFY

HTC DESIRE

Samsung WAVE S 8500/8530

i może SE XPERIA 10

 

Nie miałem do czynienia z dotykowymi ekranami, który telefon byście mi polecili?

 

*nie wiem czy nie przeniosę numeru do PLAYA.

 

Przenoś, przenoś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...