Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dzwoniąc zagranicą lub z Polski do UE będziesz płacić 20gr za minutę

no tutaj zgoda, ale nie sądzisz, że w polsce oferty krajowe są tak nasycone, że będą pakiety: 100/500/nolimit w pierwszej strefie :) ? ceny takich abonamentów niekoniecznie muszą być kosmiczne, trzeba tylko cierpliwie poczekać do maja 2017.

Odnośnik do komentarza

 

Dzwoniąc zagranicą lub z Polski do UE będziesz płacić 20gr za minutę

no tutaj zgoda, ale nie sądzisz, że w polsce oferty krajowe są tak nasycone, że będą pakiety: 100/500/nolimit w pierwszej strefie :) ? ceny takich abonamentów niekoniecznie muszą być kosmiczne, trzeba tylko cierpliwie poczekać do maja 2017.

 

 

Dokładnie na to liczę. Za dużą mamy konkurencję na rynku, żeby ktoś nie spróbował przejąć klientów takimi ofertami.

Odnośnik do komentarza

Pytanie: gdzie teraz najbezpieczniej zamawiac Xiaomi RedMi3 Pro? Na technosie juz go nie ma, a do innych sklepow, ktore niby maja go w ofercie, jakos do konca zaufania nie mam.

 

Co ewentualnie zamiast tego Xiaomiego mozecie polecic tak do 1000zl o podobnych parametrach technicznych?

 

W zasadzie mam tylko jedno kryterium - telefon nie moze byc wiekszy niz "4,8.

Odnośnik do komentarza

No ok, 0,2 cala moge poswiecic ;)

 

Przejrzalem jeszcze co jest na rynku i generalnie oprocz tego Xiaomi RedMi3 Pro znalazlem trzy modele, ktore rozwazam. Roznia sie w detalach, ale moze ktos z Was uzywal ktoregos z nich i moze zachwalic / zniechecic?

Za pierwszym przemawia, ze to jednak Samsung, wiec jakos tam uznana marka plus opinie kilku osob, od ktorych wiem, ze telefon jest naprawde spoko. Ten drugi to dla mnie kompletny no-name, ale ma fajne parametry (8x1,3 GHz, 2GB RAM, aparat 16 MBPix). Z kolei Asus ma dobre recenzje i podobne parametry, chociaz nigdy nie bawilem sie telefonem tej marki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...