Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli finansowo do tego nie dopłacasz to telefon względnie godny polecenia. osobiście brałbym p8 lite(można jeszcze kupić nówkę)

 

znajomy biurko obok ma P9, interfejs jest... jaki jest. dużo osób służbowo ma teraz p8 lite i nikt nie narzekał jak do tej pory. (aparat można kupić za bodaj 800)

 

 

jeżeli możesz czekać to może warto rozejrzeć się za xaiomi, jestem bardzo ciekaw jak dystrybucja przez x-kom ma się do patentów i jak będzie realizowana gwarancja.

Odnośnik do komentarza

jeżeli finansowo do tego nie dopłacasz to telefon względnie godny polecenia. osobiście brałbym p8 lite(można jeszcze kupić nówkę)

 

znajomy biurko obok ma P9, interfejs jest... jaki jest. dużo osób służbowo ma teraz p8 lite i nikt nie narzekał jak do tej pory. (aparat można kupić za bodaj 800)

 

 

jeżeli możesz czekać to może warto rozejrzeć się za xaiomi, jestem bardzo ciekaw jak dystrybucja przez x-kom ma się do patentów i jak będzie realizowana gwarancja.

Jak na moje stworzą sami swój serwis Xiaomi i będą robić najprostsze naprawy, a w momencie poważnej usterki po prostu wymiana na nowy.

Odnośnik do komentarza

Tu wrzucę prośbę o poradę.

Dostałem ofertę przedłużenia umowy z Orange, w tej sieci jestem już sporo czasu (coś koło 8 lat chyba). Mój abonament teraz to 69 zł. Zwykle płacę ponad 79/80 zł, wychodzi więcej przez internet używany na wyjazdach (poza tym mało korzystam z tego dobrodziejstwa w domu czy pracy). Wczoraj dzwoniła pani i proponuje:

- obniżka abonamentu do 59,90 zł,

- nielimitowane rozmowy,

- nielimitowane sms,

- 2 GB internetu,

- telefon Huawei P9 Lite.

 

Telefon to mi wsio ryba zasadniczo, gdyż nadal używam swojej starej dobrej Xperii J. To była pierwsza oferta, powiedziałem, że się zastanowię. Coś da się więcej ugrać? Jakiś net ponieść do 5 GB czy coś? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...