Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

 

LG G3 za 249 zł. w abonamencie 89.90 zł. na 2 lata w tym przez pierwsze 6 miesięcy za darmo, no limit rozmowy i smsy, 2 gb internetu (dodatkowe 3 gb za 10 zł.). To wszystko przy przeniesieniu numeru do Orange. Chyba się opłaca?

 

Ma może ktoś ten telefon? Jakieś opinie?

Jakbyś wzial ten gruper co linkowałem 3 linie wczesniej to bys mial za 62 zł a nie za 89 ;)

 

Wiedziałem o grouponie, ale mimo to wolałem pól roku za darmo. I tak wiem, że na dłuższą metę minimalnie lepsza byłaby opcja z grouponem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Szczerze, to trochę nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach ktoś może chcieć płacić abonament większy niż 50 zł

 

Płacę abonament 80 zł, w tym mam 3GB internetu (są miesiące, że to jest mało), a w tym mam zajebisty telefon, który bez abonamentu, byłby dla mnie niemożliwy (jednorazowy wydatek ok. 1500 zł). Ma to sens? W sensie, że traktuję wyższy abo jako ratę za dobry telefon.

Odnośnik do komentarza

Zajebisty telefon przy abonamencie 50 złotych? Musiałeś być związany z daną siecią przez dłuższy czas chyba, bo dzisiaj telefonie komórkowe mają beznadziejne oferty. Na przykład 50zł miesięcznie abonamentu i 800zł za telefon, który na rynku wart jest 1600 złorych, oczywiście przy 24-miesięcznej umowie.

 

Ja zrobiłem po swojemu, podpisałem umowę z PLAY na pół roku (jakaś promocja) i płaciłem 29,99 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy, smsy i 2 gb internetu. Oferta oczywiście bez telefonu. Teraz, oferta mi wygasła i co się dzieje, zaczyna się automatycznie co miesiąc przedłużać. W zamian za niskie koszta abonamentu idę sobie do salonu SONY i biorę nawet na raty mój wymarzony telefon, którego oczywiście żadna sieć w Polsce nie ma w swojej ofercie. A gdy tylko znudzi mi się sieć PLAY, to mogę rozwiązać ją w przeciągu miesiąca, nie ponosząc żadnych kosztów. :)

Odnośnik do komentarza

Zovalik i inni, którzy mają:

 

* telefon DUAL SIM

* dwa telefony - priv i służbowy

 

mam rozkminkę. Muszę wziąć dodatkową aktywację - potrzebuję kolejny numer i zastanawiam się nad tym czy wziąć telefon z dwoma kartami czy nosić dwa aparaty.

 

Chodzi mi o to, że telefon dla mnie nie jest tylko telefonem - mam pod niego podpięte trzy konta pocztowe, kilka fanpage, twittera, insta itp - to są wszystko narzędzia pracy. Szczerze mówiąc wolałbym uniknąć noszenia dwóch telefonów i rozdwojenia jaźni - które konto pocztowe na którym telefonie itp.

 

Chodzi mi o to czy wygodniej jest jednak mieć dwa telefony czy wygodniej jest przełączać się między kartami sim. Bo kwestia jest jeszcze tego typu, że ta nowa karta SIM będzie z abo na zagranicę - pakiet danych w roamingu, rozmowy w roamingu itp. Zastanawiam się nad tym czy wyłączanie internetu w jednej karcie i włączanie na kolejnej nie jest bardziej upierdliwe niż dwa telefony.

Odnośnik do komentarza

Mam dual sima i bardzo sobie chwale na jednej mam karte orange na drugiej aero. Chcę skorzystać z neta robię tylko 3 ruchy i wlączam transfer danych ;) Dla mnie to jest mega wygoda że nie muszę nosić dwóch fonów tylko wszystko mam w jednym :) i zaryzykuję stwierdzenie że nie mógł bym już posiadać telefonu z jedną kartą sim ;)

Odnośnik do komentarza

Zovalik i inni, którzy mają:

 

* telefon DUAL SIM

* dwa telefony - priv i służbowy

 

mam rozkminkę. Muszę wziąć dodatkową aktywację - potrzebuję kolejny numer i zastanawiam się nad tym czy wziąć telefon z dwoma kartami czy nosić dwa aparaty.

 

Chodzi mi o to, że telefon dla mnie nie jest tylko telefonem - mam pod niego podpięte trzy konta pocztowe, kilka fanpage, twittera, insta itp - to są wszystko narzędzia pracy. Szczerze mówiąc wolałbym uniknąć noszenia dwóch telefonów i rozdwojenia jaźni - które konto pocztowe na którym telefonie itp.

 

Chodzi mi o to czy wygodniej jest jednak mieć dwa telefony czy wygodniej jest przełączać się między kartami sim. Bo kwestia jest jeszcze tego typu, że ta nowa karta SIM będzie z abo na zagranicę - pakiet danych w roamingu, rozmowy w roamingu itp. Zastanawiam się nad tym czy wyłączanie internetu w jednej karcie i włączanie na kolejnej nie jest bardziej upierdliwe niż dwa telefony.

Ja używam smart + zwykły tel więc za wiele nie pomogę ale... ;) Wiadomo, że lepiej nosić 1 cegłę niż dwie. Zwróć tylko uwagę czy oba sloty obsługują 3G. Bo czasami jest tak, że jeden jest 3G a drugi 2G. No i czy aktywny czy pasywny dual-sim.

Odnośnik do komentarza

Nagrywania rozmów bez robienia JB...


 

Zovalik i inni, którzy mają:

 

* telefon DUAL SIM

* dwa telefony - priv i służbowy

 

mam rozkminkę. Muszę wziąć dodatkową aktywację - potrzebuję kolejny numer i zastanawiam się nad tym czy wziąć telefon z dwoma kartami czy nosić dwa aparaty.

 

Chodzi mi o to, że telefon dla mnie nie jest tylko telefonem - mam pod niego podpięte trzy konta pocztowe, kilka fanpage, twittera, insta itp - to są wszystko narzędzia pracy. Szczerze mówiąc wolałbym uniknąć noszenia dwóch telefonów i rozdwojenia jaźni - które konto pocztowe na którym telefonie itp.

 

Chodzi mi o to czy wygodniej jest jednak mieć dwa telefony czy wygodniej jest przełączać się między kartami sim. Bo kwestia jest jeszcze tego typu, że ta nowa karta SIM będzie z abo na zagranicę - pakiet danych w roamingu, rozmowy w roamingu itp. Zastanawiam się nad tym czy wyłączanie internetu w jednej karcie i włączanie na kolejnej nie jest bardziej upierdliwe niż dwa telefony.

Ja używam smart + zwykły tel więc za wiele nie pomogę ale... ;) Wiadomo, że lepiej nosić 1 cegłę niż dwie. Zwróć tylko uwagę czy oba sloty obsługują 3G. Bo czasami jest tak, że jeden jest 3G a drugi 2G. No i czy aktywny czy pasywny dual-sim.

 

A czym się różni aktywny od pasywnego?

Odnośnik do komentarza

Przesiadał się ktoś z 2-3 letniego androidowego flagowca którejś firmy na iOS (iPhone 5 bądź wyżej) i może mi przybliżyć plusy i minusy takiej przesiadki? Szukam sobie powoli nowego telefonu po Galaxy SIII i zastanawiam się czy warto brać Apple pod uwagę mimo okropnie wysokich cen tych telefonów.

Odnośnik do komentarza

 

a masz coś jeszcze od Apple? bo jeżeli to ma być twoja pierwsza zabawka przyozdobiona jabłuszkiem, to zostań przy Androidzie ;)

co to za herezje?

 

Dlaczego herezje, jabłuszka skrzydła rozwijają tak naprawdę w większych stadach imho; dla mnie to bezproblemowa, intuicyjna, genialna współpraca ipada i iphona jest jednym z największych ich atutów.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...