Skocz do zawartości

Co było pierwsze - jajko czy kura?


Perez

Rekomendowane odpowiedzi

Tylu tu krzykaczy a jeden Szczurek potrafi czytać ze zrozumieniem :roll:

Mi już nie chodzi o Ciebie. Nie wiem, jak innym, ale mi chodzi o wymyślenie jakiegoś demokratycznego sposobu, który pozwoliłby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

 

Może na przykład kilkudziesięcioosobowa grupa o większym stażu na forum, która ma prawo do obdarowania moderatora wotum nieufności przy jakiejś liczbie głosów? :> Z jednej strony jest demokracja, z drugiej strony mamy gwarancję, że w głosowaniu nie będzie uczestniczył nikt, kto o sytuacji na forum nie ma zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Może na przykład kilkudziesięcioosobowa grupa o większym stażu na forum, która ma prawo do obdarowania moderatora wotum nieufności przy jakiejś liczbie głosów? :> Z jednej strony jest demokracja, z drugiej strony mamy gwarancję, że w głosowaniu nie będzie uczestniczył nikt, kto o sytuacji na forum nie ma zielonego pojęcia.

i jakiś dwuinstancyjny trybunał do którego można by się odwoływać przy niekorzystnym wyroku

Odnośnik do komentarza
Może na przykład kilkudziesięcioosobowa grupa o większym stażu na forum, która ma prawo do obdarowania moderatora wotum nieufności przy jakiejś liczbie głosów? :> Z jednej strony jest demokracja, z drugiej strony mamy gwarancję, że w głosowaniu nie będzie uczestniczył nikt, kto o sytuacji na forum nie ma zielonego pojęcia.

i jakiś dwuinstancyjny trybunał do którego można by się odwoływać przy niekorzystnym wyroku

Nieeee, już by za dużo ceregieli było. Użytkownicy mówią wypierdalać, to wypierdalać. Nie ma odwołania :keke:

Odnośnik do komentarza
Może na przykład kilkudziesięcioosobowa grupa o większym stażu na forum, która ma prawo do obdarowania moderatora wotum nieufności przy jakiejś liczbie głosów? :> Z jednej strony jest demokracja, z drugiej strony mamy gwarancję, że w głosowaniu nie będzie uczestniczył nikt, kto o sytuacji na forum nie ma zielonego pojęcia.

i jakiś dwuinstancyjny trybunał do którego można by się odwoływać przy niekorzystnym wyroku

Nieeee, już by za dużo ceregieli było. Użytkownicy mówią wypierdalać, to wypierdalać. Nie ma odwołania :keke:

faktycznie, zamiast tego można wprowadzić parytet wieku, wykształcenia i kasy wpłaconej na CMF. za wolność i demokrację.

Odnośnik do komentarza
Ankiet nie była, nie jest i nie będzie rozsądnym rozwiązaniem. Ankietę to można w Maryni sobie zrobić ;P

 

W maryni to jest ąkieta :lohohoho:

 

a tak na powaznie to po co to wszystko? mozna miec zastrzeznia do Icona (sam je mam) ale prawda jest taka, ze ktotolwiek by nie byl na jego stanowisku to i tak byly by problemy. Poprostu mamy tu tylu uzytkownikow, ze nie wszystkim sie dogodzi, to oczywiste. Sa ciekawsze rzeczy do robienie niz takie klotnie, tym bardziej ze one nic nie zmienia.

Odnośnik do komentarza

Szlag mnie trafi jesli jeszcze raz bedziecie porownywac dzialania admina w sprawie De Rapha i obecnie. Nie dociera do Was, ze teraz siedza tam inni ludzie? Ze sytuacja sie zmienila? Ze wyciagnelismy wnioski? Idac Waszym tokiem rozumowania, Red ze Skazanych na Shawshank nigdy nie powinien byl wyjsc z pierdla...

Odnośnik do komentarza
a co sie stało z ankietą?

Za przeproszeniem, ale Wasze szczekanie przypomina mi hasla Leppera "Balcerowicz musi odejsc"

Nie bedzie ankiety - i to nie samowolna decyzja Icona, tylko sugestia modteamu.

I jesli Icon czy ktokolwiek inny z adminowni odejdzie, to nie pioprzez vox populi, ale poprzez nie wywiazywanie sie ze swoich obowiazkow.

A my jako modteam z tych wszystkich sugestii postaramy sie wyciagnac konstruktywne wnioski (i tyczy sie to takze Icona), ktore omówione zostana w temacie administracyjnym..

I jesli o mnie chodzi - dalsza dyskusja ma sens juz tylko w Maryni - co mialo byc powiedziane dawno juz tu padlo.

Dlatego :closed:

(jesli jakis admin uwaza inaczej, niech otworzy z powrotem)

Odnośnik do komentarza

Tu już nic konstruktywnego nie padnie. Forum jest stare i pogrążone w okowach przyzwyczajeń. Nawet tak obiecujący flejm wyczerpał się po 9 stronach.

Wielu userów żyje w równoległych rzeczywistościach, z którymi mam słaby kontakt. Z jednej i drugiej strony barykady. Totalitaryzm? Nie popełnienie żadnego błędu?

Odnośnik do komentarza
Wyjaśnialiśmy to długo i bez żadnych efektów więc nie licz, że teraz kiedy praktycznie już nawet nie pamiętam o co poszło wniosę coś nowego do wątku.

Klasyk "wyjaśnialiśmy to bez efektów", "nie pamiętam"...

Ani nie wyjaśnialiśmy tego długo, ani bez efektów - po pierwszym poście w Maryni moim odblokowałeś temat CCM, skasowałeś swój post, który tam dałeś po zamknięciu, po czym wyparłeś się winy. Jak wyśmiałem Twoją postawę - choć powinienem był rzucić mięsem, na które swoją postawą wtedy zasługiwałeś, tak samo jak mięsem obrywałem po Milan-Liverpool - to z miejsca dałeś mi bana na HP i Marynię.

Ale cieszy to, że przynajmniej nie zaprzeczasz, że wina może być po Twojej stronie, jest postęp.

A w to, że nie wiesz, o co chodziło, nie uwierzę, bo sprawę wcześniej opisałem. A podaję ją za przykład tego, że dajesz bany/warny bez powodu, kiedy tylko ktoś śmie wytknąć Ci Twój błąd i wprowadzi Cię w zakłopotanie.

Napisałem przecież czemu. Po co mam się babrać w czymś na co i tak nie będę miał żadnego wpływu?

Po to żeby od czasu do czasu móc przeczytać taki temat jak ten?

Ten temat powstał tylko dlatego, że zdarzało Ci się - nie czytam forum dokładnie i nie mam do wszystkiego dostępu, to nie wiem, jak często - w skandaliczny sposób przekraczać standardy forum i działać jak komunistyczny przywódca z najgorszych opowieści. Jako admin, który służy tylko radą, poza tym działając tylko jako zwykły forumowicz, kontrowersyjny i z możliwością grzebania w forum, ale jednak tylko forumowicz.

Ale fakt, nie mógłbyś wtedy mieć wpływu na to, czy takiemu Gackowi da się bana z kosmosu.

To nie próżność a dbałość o to by prawda była zawsze najważniejsza.

Błagam Cię, nie bądź hipokrytą. Gdzie jest zasada "prawda zawsze najważniejsza" na forum, gdzie supermoderator daje szaremu użytkownikowi bana na HP, bo ten śmiał mu wytknąć, że popełnił błąd i przekroczył własne zasady, by oczernić tegoż użytkownika?

Ma prawo. Ktoś mówi, że nie ma?

Mam Ci przypomnieć raz jeszcze, co ostatnim razem zrobiłeś, jak wypomniałem Ci, że popełniłeś błąd?

:doh!:

Odnośnik do komentarza

Jak ja Ci wypomniałem błąd (który później okazał się niesłuszny) to nie próbowałeś nic wyjaśniać - jebnąłeś mi bana i było po problemie z twojej strony. A później, dla Ciebie prawda zadziałała tak, że musiałem przeprosić, żeby nabrała ona jakiejś mocy. No i jak to działa?

Odnośnik do komentarza
faktycznie, zamiast tego można wprowadzić parytet wieku, wykształcenia i kasy wpłaconej na CMF. za wolność i demokrację.

 

Zamiast pisac głupoty i podśmiechujki, może zaproponujesz jakieś inne, konstruktywne rozwiązanie?

 

a co sie stało z ankietą?

Za przeproszeniem, ale Wasze szczekanie przypomina mi hasla Leppera "Balcerowicz musi odejsc"

Nie bedzie ankiety - i to nie samowolna decyzja Icona, tylko sugestia modteamu.

 

Zgadzam się z tym, ale jednak jeśli przedstawiciel modteamu, który jest bohaterem całej dyskusji, najpierw ankiete zakłada a po krótkim czasie, gdy wyniki są dla niego niekorzystne ją zamyka, to chyba coś jest nie tak? Konsekwencji w działaniach troszkę.

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z tym, ale jednak jeśli przedstawiciel modteamu, który jest bohaterem całej dyskusji, najpierw ankiete zakłada a po krótkim czasie, gdy wyniki są dla niego niekorzystne ją zamyka, to chyba coś jest nie tak? Konsekwencji w działaniach troszkę.

Wyczytałeś między wierszami, że to Icon sam ją zamknął?

Nauczcie się czytać ze ZROZUMIENIEM :doh!:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...